Çevre Koruma

Güvenebileceğiniz video güvenliği

Alanlar ve mekanlar için güvenilir koruma

Bir bina, kampüs, tesis veya başka bir alan - ve içindeki insanlar ve eşyalar - için etkili güvenlik, çevreyi korumakla başlar. Mülkünüze veya tesisinize kimin girdiğini, kimin dolaştığını ve kimin çıktığını bilmediğiniz sürece, insanların ve varlıkların güvende ve emniyette olmasını sağlayamazsınız.

Çevrenin izlenmesini sağlayan bir video güvenlik sistemi, güvenliğin bu önemli ilk seviyesini sağlayacaktır. Ancak sisteminizin güvenilir ve son teknoloji ürünü olduğundan; ihtiyacınız olan doğruluğu ve ayrıntıyı sağlayabildiğinden ve yanlış alarmları önlemek için tasarlandığından emin olmanız gerekir. Çözümünüz her türlü hava koşulunda çalışmalıdır. Potansiyel bir davetsiz misafir ile yoldan geçen bir hayvan arasındaki farkı ayırt edebilecek kadar akıllı olmalıdır. Ve zayıf ışıkta bile size mükemmel kalitede görüntü sağlamalıdır.

Konica Minolta, akıllı Mobotix video güvenlik kameralarımıza dayanan çevre koruması için akıllı IP video güvenlik çözümleri tasarlar ve sunar. Mobotix kameralar:

  • Hava ve ışık seviyelerinden bağımsız olarak keskin, yüksek kaliteli görüntüler sağlar
  • Verileri kendileri depolayabilir, böylece merkezi kayıt veya depolama sistemlerine ihtiyaç duymadan eylemleri (yetkili araçlara kapıları açmak veya alarmları tetiklemek gibi) otomatikleştirebilir
  • Sadece 4-5 watt gerektiren standart Ethernet Üzerinden Güç (PoE) ile çalışır
  • Videoyu yönetmeniz, analiz etmeniz ve kameralarınızı kontrol etmeniz için kullanımı kolay bir çözüm içerir

Müşterilerin avantajları

Gereksinimlerinizi anlamak ve kuruluşunuzun güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan video koruma çözümünü oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Çevre koruma çözümünüzün kurulumunu takiben, sorunsuz ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için onu izlemek ve bakımını yapmak üzere uzaktan hizmetleri kullanıyoruz.

Çevreyi korumanın yanı sıra, çözümünüz ek koruma ve algılama yetenekleri sağlayacak şekilde genişletilebilir. Örneğin, iç mekanları (bir depo odası gibi) koruyabilir veya bir süreci (bir konveyör bandı boyunca hareket eden ürünler gibi) izleyebilir. Çözümünüz gerçek zamanlı video gözetimi sağlamanın ötesinde, bir olayın araştırılması gerektiğinde veya kanıt gerektiğinde daha sonra incelenebilecek ve analiz edilebilecek video görüntülerini kaydedecek ve saklayacaktır.
 
Perakendeciler, endüstriyel kompleksler ve lojistik merkezlerinden bir balıkçı limanına ve bir kayak pistine kadar geniş bir müşteri yelpazesi çevre koruma çözümlerimize güvenmektedir.
 

Çevre Koruma çözümümüzün faydaları

Aşırı hava koşullarına ve sıcaklıklara dayanıklı sağlam kameralar
Minimum bakım gereksinimi - kameraların soğutma veya ısıtmaya ihtiyacı yoktur ve hareketli parçaları yoktur
Kör noktalar olmadan geniş bir alanın gizlice izlenmesi, daha az kameraya ihtiyaç duyulması anlamına gelir
İletilen verilerin uçtan uca şifrelenmesi ve kameraların siber saldırılara karşı korunması ile güvenli çözümler
Ay ışığı sensörleri ve termal görüntüleme özelliği tamamen karanlıkta izleme olanağı sağlar

Video Çözüm Hizmeti için Neden Konica Minolta

Konica Minolta'nın akıllı video sistemi tüm alanlardaki sorunları çözebilir: Bir fabrika biriminde güvenliği sağlamak, hareketleri tespit etmek için araçları kaydetmek, ağ ile iletişim kurmak veya gerektiğinde alarmları tetiklemek. Çözüm ayrıca alışveriş sırasında müşteri davranışlarını analiz etmenize, giriş holündeki her kişiyi saymanıza veya 7/24 gerçek bir hemşire asistanı olarak bir sağlık kliniğinde yardımcı olmanıza olanak tanır. Konica Minolta'nın benzersiz video çözüm teknolojisi ve hizmetleri sayesinde, görünmeyeni görünür kılmak için her işletmeye yönelik bütünsel bir güvenlik konsepti geliştirilmiştir.

Gözetim Güvenliği İnfografiği

Termal çözümlerimiz, bilinmeyenleri görmenizi sağlayarak varlıkları korumanın ve tehlikeli durumlardan kaçınmanın anahtarıdır. Termal görüntüler sayesinde tehditler erkenden tespit edilebilir. Görünmeyeni görün.

İNFOGRAFİĞİMİZE GÖZ ATIN

Güvenilir Alarm Yönetimi ile Yeni Nesil Çevre Güvenliği

MOBOTIX Termal ve Video teknolojisinin entegre çözümü, yanlış alarmları önemli ölçüde azaltır ve çevre güvenliğinin geleceğini belirler.

ŞİMDİ İNDİRİN

Video Güvenliği uygulama örneği

Modern güvenlik kameraları hırsızlığa karşı korumadan daha fazlasını sağlar. Dokümantasyona yardımcı olurlar, erişimi düzenlerler veya üretim tesislerini izlerler. Büyük bir endüstriyel şirket bile Konica Minolta'nın video güvenlik hizmetlerine güveniyor ve modern IP video gözetim sistemlerinin avantajlarından yararlanıyor.

UYGULAMA ÖRNEĞİMİZİ ŞİMDİ İNDİRİN

Güvenliğinizi Sağlamak Bizim Görevimiz

Küçük ve Orta Ölçekli Şirketler İçin Profesyonel Video Güvenlik Çözümleri

ŞİMDİ İNDİRİN

Rohde & Schwarz: Akıllı video çözümleriyle kapsamlı saha güvenliği

Çekya'daki Rohde & Schwarz'da 870'ten fazla çalışan, toplam 40.500 metrekarelik alana sahip 5 üretim salonunda çalışmaktadır. Şirket kara, deniz ve hava iletişimi ile telsiz izleme alanlarında zirvede yer alan geniş bir ürün yelpazesi üretmektedir. Ayrıca görüntü ve ses işleme sistemleri ile ölçüm teknolojisi alanında kullanılan araçlar üzerinde de çalışmaktadır. Rohde & Schwarz'ın karşılaştığı en büyük zorluk kapsamlı bir saha güvenliğiydi. Konica Minolta'nın akıllı Mobotix kamera sistemine sahip Video Çözümleri Hizmetleri aynı anda birçok alanda kullanılıyor.

Bizimle iletişime geçin