FORXAI MIRROR

Yapay zeka destekli kişisel koruma ekipmanı kontrol cihazı

Kişisel Koruma Ekipmanlarında Yapay Zeka Devrimi


FORXAI Akıllı Ayna, yapay zeka destekli teknolojisi ile işyeri güvenliğinde devrim yaratıyor. Sıkı KKE (Kişisel Koruma Ekipmanı) uygunluğunun kritik olduğu sektörlere hitap etmek üzere tasarlanan bu çözüm, tüm çalışanlar için güvenli ve emniyetli bir ortam sağlar. Denetim sürecini otomatikleştirerek, herhangi bir KKE tutarsızlığını gerçek zamanlı olarak tespit eder, anında düzeltmeye izin verir ve kontaminasyon riskini azaltır 🦠. Çeşitli endüstri standartlarını karşılayacak şekilde özelleştirilebilen FORXAI Akıllı Ayna, sadece bir araç değil, aynı zamanda bir koruyucudur ve her çalışanın tepeden tırnağa gerekli ekipmanla donatılmasını sağlar 👷‍♂️🧤. Güvenlik protokollerini kolaylaştırma ve uyumluluğu sağlama yeteneği, onu işyerinde en yüksek sağlık ve güvenlik standartlarını korumada vazgeçilmez bir müttefik haline getirmektedir.
 

Bunu biliyor muydunuz?

10 yılı aşkın bir süredir, KKE (Kişisel Koruma Ekipmanı) ihlalleri OSHA (ABD İş Güvenliği ve Sağlığı İdaresi) ihlal listelerinin başında yer almakta ve ciddi yaralanma veya ölüme yol açmaktadır.

Çözümümüz!

Hepsi bir arada FORXAI Mirror ile ilaç, kimya, yarı iletken, gıda ve sağlık sektöründeki şirketler, tesislerinin girişinde tüm çalışanlar için KKE kontrolünü otomatikleştirebilecekler.

Hızlı ve sezgisel kontrol süreci

Ekranın önünde durun - Kartı yerleştirin - Ellerinizi kaldırın

Neleri tespit edebiliriz?

Koruyucu Önlük Uygunluğu
 
Eldivenler ve yırtık eldivenler
Yüz Maskesi Uygunluğu
Açıkta Kalan Cilt
Güvenlik gözlükleri
Baş Ekipmanı Uygunluğu ve açıkta kalan saçlar

FORXAI Akıllı Ayna İş Başında!

Çözümümüz hakkında daha fazla bilgi edinin!

Daha fazla bilgi içeren kısa tanıtım videomuzu izleyin.

Ya da FORXAI Mirror'ın işletme sahibi Dr. Francesco Puja ile yapılan röportajdan çözümümüz hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.


Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Aşağıdaki formumuzu doldurun, sizinle hemen iletişime geçelim!