Giyilebilir Cihazlar

Giyilebilir teknolojiyle insan potansiyelinizi genişletin

Giyilebilir Cihazlar


Başarılı olmaya gayret eden modern işletmeler, hedeflerini ve onlara ulaşmak için kullanabileceği kaynakları analiz etme ihtiyacının farkında olacaktır. Bunu yaptıklarında, iyileştirilmesi gereken unsurlar belirlenebilecek ve bu kısıtlamalara verilecek yanıtı sağlayacak çözümler keşfedilebilecektir.

İşverenlerin en çok endişelendiği konulardan biri küçük, görünüşte önemsiz bir aktivite de olsa, bir görevin, proje tasarımının tamamlanmasından acil makine arızasının onarılmasına kadar tamamlanması için gereken süre ve çalışan verimliliğidir. Şurası kesin: bir görev üzerinde daha fazla süre harcadığınızda ve çalışanlarınız daha az verimli olduğunda maliyetleriniz daha yüksek olur.

Giyilebilir Cihazlar

Giyilebilir Cihazlar

Yeni bilgi dünyası - gözlerinizin hemen önünde

Giyilebilir teknolojileri kullanarak fayda sağlayabilirsiniz. Endişe ettiğiniz, çalışan eğitim maliyetlerinin yüksek olması, iş üretkenliğini izlemeye dair seçeneklerin sınırlı olması, becerikli endüstriyel çalışanlar bulmada zorluk, uzun atıl süreler veya çalışanlarınız arasında verimsizlik gibi konularda, giyilebilir cihazlar kullanmak ekibinizin somut iyileşmeler elde etmesine yardımcı olur. 


AIRe Lens akıllı gözlükler ve diğer giyilebilir cihazlar ile teknolojiler, dünyanın dört bir yanındaki çalışanların bilgilerini hemen paylaşmasına olanak tanır, sorunun açıklamasını yazmaları gerekmez veya sorunu açıklarken yanlış anlaşılma riskine girmezler; gerçek zamanlı görüş ve ses, farklı kıtalardaki iş arkadaşlarının hızlıca bilgi alıp göndermesine olanak tanıyarak fikir, belge ve içgörü paylaşırken aynı sayfada olmasını sağlar. Fikirlerini iletmelerine ve görselleştirmelerine izin vererek çalışanlarınızın yaratıcılığını etkinleştirin; aynı zamanda atıl süreyi ve bakım maliyetlerini düşürün. 


Sürekli gelişmek ve iyileşmek istiyorsanız işletmenize iyi eğitimli personel gerekir. Giyilebilir cihazlar kullanarak gerçek zamanlı eğitim seansları sağlamak, iyi eğitimli ve deneyimli uzman eksikliği sıkıntılarını gidermenize ve eğitim maliyetini düşürmenize olanak tanır. Artık uzakta çalışmak bir engel değil. Personel nerede olduğuna bakılmaksızın eğitim seanslarına katılabiliyor ve seanslardaki diğer katılımcılarla paylaşımda bulunma ve iletişim kurma olanağına sahip. 


İçerik oluşturup yönettiklerinden ve dijital bilgi işleme geliştirildiğinden, bununla birlikte hedeflerine etkili ve sezgisel bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olunup iş yerleriyle ilgili algıları değiştirildiğinden, profesyonel çalışanlar daha önce hiç olmadığı kadar fazla iş görür.

Daha yüksek kalite kontrol standardı

Daha yüksek kalite kontrol standardı

İnsan hatası için daha az alan

İnsan hatası için daha az alan

Daha az atıl süre

Daha az atıl süre

Gerçek zamanlı paylaşım

Gerçek zamanlı paylaşım

Daha iyi eğitim ortamı

Daha iyi eğitim ortamı

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Bize ulaşın

Şirketinizin AR teknolojisi geliştirmeyle ilgilenebileceğini düşünüyorsanız ve bunun iş ortamınızda kullanımıyla ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız bize hemen ulaşın! Teknik personelimizden oluşan uzman bir ekip, endişelerinizi, gereksinimlerinizi ve fikirlerinizi memnuniyetle dinleyecek ve şirketinizin gereksinimlerine en uygun çözümü seçmenize yardımcı olacaktır.