Yedekleme Yönetimi

Güvenebileceğiniz bir yedekleme yönetimine mi ihtiyacınız var?

Verilerinizi yedeklemek ve korumak için gece gündüz çalışan kurtarma yönetimi sistemlerimizin bilgisiyle rahat edin


Uygun maliyetli yedekleme yönetimimiz, veri depolama ve güvenlikle ilgili bütün gereksinimlerinizi karşılayacak. Veritabanınızın ve dosyalarınızın korunmasını sağlıyoruz ve gerektiğinde yazılım yapılandırmanızı optimize ediyoruz.

Yönetilen BT Hizmetlerimiz kapsamında sunulan son derece güvenli yönetilen yedekleme hizmetimizle emin ellerdesiniz. Sunucu verilerinin depolanmasını ve iş yeri yedekleme sistemleri için yönetimi, desteği ve günlük idareyi içerir.


Ayrıca, afet kurtarmayı ve veri korumasını da içerecek şekilde, veri kullanım ömrü yönetimi girişimlerinizi destekleyecek şekilde tasarlanmış temel hizmetler ve çözümler sağlıyoruz. Konica Minolta'nın uzaktan yönetilen yedekleme yönetimi hizmetlerinde yapısal bir yaklaşım kullanılarak, sistem arızası veya herhangi bir veri ihlali oluştuğunda platformun hızlı ve kolay bir şekilde geri yüklenebilmesi sağlanır.


Tamamen esnek olan ve küçük, orta ve büyük ölçekli kuruluşların gereksinimlerine uygun hale getirilmiş olan hizmet, tesis sürümü, bulut sürümü veya hibrit sürümle sağlanabilir. NetApp'ten Veeam, SolarWinds ve daha fazlasını içeren çok çeşitli teknik seçenekler içerir ve ölçeklenebilir, böylelikle yalnızca gerçek ihtiyaçlarınız için 'ilerledikçe ödeme yaparsınız'.