Ticari güvenlik kameraları

Küçük-Orta Ölçekli Kurumlar için ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilmiş çözümler

Güvenliğiniz bizi ilgilendiriyor


Dünyanın dört bir yanındaki küçük ve orta ölçekli işletmeler yangın, hırsızlık, vandallık ve diğer zararlı olaylardan her gün muzdarip oluyor, oysa ki bunlar kolaylıkla önlenebilir. Ofis alanları ve ambarlar hırsızlar için kolay hedef olarak gözükebilir ve ticari güvenlik kamerası sistemi hasarın önlenmesine yardımcı olmadan büyük fark yaratabilir. MOBOTIX güvenlik kameraları, suç alanını çok keskin biçimde kaydetmenizi ve çok daha fazlasını sağlar. Bir adım atın ve şirketinizin geleceğini güvenlikli hale getirin!

Konica Minolta güvenliğe bakış açınızı değiştirecek çözümler sunar. 360° görüş, termal algılama, otomasyon, yüksek kalite, net görüntüleme, hemisferik görüş, e-posta bildirimi ve çok daha fazlasından yararlanmanıza olanak tanırken içinizi rahat ettirecek şekilde tasarlanmış olan yüksek kalitede video altyapısına güvenmenizi sağlarlar. 


Ticari güvenlik kameralarımız, şirketinizin modern gereksinimlerine uygun hale getirilmiş kapsamlı bir güvenlik sistemi sunar, güvenliğinize ve geleceğinize yatırım yapmanızı sağlar ve video altyapınız profesyonel şekilde yönetilirken temel görevlerinize odaklanmanıza yardımcı olur.


Ticari Güvenlik Kamerası çözümünde aşağıdaki özellikler vardır:


  • Net, keskin görüntüler sunarak daha iyi kanıtlar sağlar
  • Daha az bakım gerektirir (ve nihayetinde genel sahip olma maliyetini düşürür), böylelikle daha yüksek yatırım getirisi sağlar
  • En düşük enerji tüketimi – Yeşil IP Video
  • Şifreli iletişim sayesinde siber güvenliklidir


Ticari (Küçük-Orta Ölçekli Kurum)

Ticari (Küçük-Orta Ölçekli Kurum)

Her şey tek bir kaynaktan

MOBOTIX güvenlik sistemi ek altyapı gerektirmez. Ticari kamera izleme sistemine yatırım yaptığınızda ayrı destek sistemleri, yazılımlar veya merkezi bir sunucu edinmeyi düşünmeniz gerekmez. 


Uygun öğeleri aramak için harcayacağınız zaman ve enerjiden tasarruf yapmanızı sağlamakla birlikte, uygun maliyetli ve mali açıdan şeffaf bir çözümdür ve birden fazla öğeli sistemlerden çok daha güvenilirdir. Olay ve alarm yönetimi, kayıt ve görüntü işleme gibi tüm prosesler, güvenlik kamerasının içinde tamamlanır.

Donanım
hardware icon
Standart bir çözümden çok daha fazlası

MOBOTIX kameraları çok farklı alanlarda kullanılabilir ve dünya çapında üstün güvenilirlikleriyle bilinmektedir. Üstün enerji verimliliği ve en yüksek seviyede doğruluk sunarlar. Tek bir kamera, bütün bir alanı kör nokta olmadan tedbirli bir biçimde izleyebilir.

Yazılım
software icon
Video Yönetimi Sistemi – her şey tek bir kaynaktan

MOBOTIX Video Yönetimi Sistemi (VMS), video yönetimi, video analizi ve cihaz denetimine yönelik sezgisel ve esnek bir MOBOTIX yazılım çözümüdür. VMS yönetim sunucusu gerektirmez ve ihtiyacınız olan her şey tümleşiktir, böylelikle yeni çözümler yüklemeyi düşünmeniz gerekmez.

Hizmetler
service icon
Mükemmel bütünsel paket

Sürecin her aşamasında yanınızda olarak, her şeyi kapsayan kusursuz güvenlik çözümleri konseptinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Tesis incelemesini ve analizini içeren ayrıntılı danışmanlıkla başlayarak, şirketinizin spesifik gereksinimlerini karşılayacak size özel çözümü belirleyip bütün video altyapınızı optimize ediyor ve geliştiriyoruz. Doğru proje yönetimi çözümü, profesyonel kurulumu, ardından BT altyapısı ile ağ durumunu denetlemek üzere uzaktan izleme hizmetlerini ve güvenlik kamerası sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlamak üzere bakımı içerir.

Eksiksiz bağımsız çözüm

MOBOTIX kameralar bütün görüntü işleme prosesinde büyük bir gelişimdir. Nesneler hızlıca hareket ettiğinde veya yetersiz aydınlatma koşullarında dahi kayıtlar çok iyi kalitede olur. Sağlanan görüntülerin keskinliği sayesinde yerleşkenizde neler olduğunu her zaman tam olarak görebilirsiniz. Yüksek kalitede görüntüleme, en küçük detayları dahi görmenizi sağlarken, yenilikçi hareket algılama, nereye bakmanız gerektiğini tam olarak anlamanızı sağlar. 


MxActivity sensörü rüzgarı veya kuşların hareketini gerçekten şüpheli aktivitelerden ayrıştırıp, yanlış alarmları %90 seviyesinde azaltır. Sistemin saptanan aktiviteye verdiği yanıtı hızlı ve kolay bir biçimde otomatik hale getirebilir ve yetkili arabalar için bariyerleri açacak ve günün belirli bir zamanındaki şüpheli hareketlere sesli mesajla yanıt verecek şekilde sistemi yapılandırabilirsiniz. 


Seçenekler sonsuzdur; tek yapmanız gereken, ticari güvenlik kameralarının çok sayıda özelliğini, kişisel gereksinimlerinize uygun hale getirmek. Sizin kararınız.


Akıllı video güvenliği, şirketinizi yönetmeye odaklanmanızı ve kurulumu düşünmeden işletme hedeflerinizi elde etmenizi sağlar. Özellikler şunlardır:

   

   

Özelleştirme özellik simgesi

Otomasyon

Kalite özellik simgesi

Eksiksiz sistem

Dokunmatik özellik simgesi

Hareket algılama

Teknoloji özellik simgesi

Merkezi sunucu gerekmez

Ortam işleme özellik simgesi

Ölçeklenebilir güvenlik çözümü

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Gelişmiş analizler

Mobilite özellik simgesi

İki yönlü ses sistemi