Otomatik proseslerle Sözleşme Yönetiminizi optimize edin

Mükemmel sözleşme yönetimi, şeffaflığı artırır ve maliyetleri düşürür

Akıllı yaklaşım: dijital sözleşme yönetimi.


Müşteriler, satıcılar, ortaklar veya çalışanlarla yapılan sözleşmeleri yönetmek kolay değildir ve yönetimde yapılan, zararsız gözüken bir hata bile uyum göstermeme cezalarına, fırsatların kaçırılmasına ve masraflı olabilecek yasal denetimlere yol açabilir. Evrak bazlı, manuel proseslerle ilişkili zorluklar ve verimsizlikler, böyle sorunların meydana gelme olasılığını artırır.

İster işletme sözleşmeleri, çerçeve anlaşmaları, lisans veya bakım sözleşmeleri yönetimiyle ilgilenin, isterseniz yalnızca bunların biriyle ilişkili anlaşmalarla ilgilenin, belirli bir sözleşmeyle ilişkili tüm belgelerin (e-postalar, protokoller vb. dahil) dijital olarak yakalanması, gelişmiş denetim ve daha iyi genel bakış sağlamada temeli oluşturur. 


Otomatik prosesleri ve veritabanı sistemi, sözleşmelerinizi daha verimli yönetmenizi, denetimi, satın almayı ve arşivi düzenlemenizi, prosesleri otomatik hale getirmenizi ve çok daha fazlasını sağlar.

Sözleşme Yönetimi

Sözleşme Yönetimi

Sözleşmeleri dijitalleştirme

Sözleşmelerin dijitalleştirilmesiyle proseste kağıt bütünüyle ortadan kalkar, sözleşmeler tek bir merkezi veritabanında olduğundan saklama ve alım işlemleri kolay hale gelir; böylelikle kurumsal sözleşme belgelerinizi basit ve etkili biçimde yönetebilirsiniz. Artık Konica Minolta'nın Sözleşme Yönetimi araçlarıyla, bir sözleşme içeriğinin bütününde metin aramaları yapmaktan, ilgili tüm sözleşme parametrelerinin analiz edilmesine kadar ihtiyacınız olan tüm bilgilere bir düğmeye dokunarak ulaşabilirsiniz.

Birleştirilmiş bir sistem içerisinde tüm belgeleri tam olarak eşleme ve otomatik hatırlatmalar oluşturma gibi özellikler sayesinde sözleşme sürelerinizin veya son tarihlerinizin takibini her zaman yapabileceksiniz. Bunların hepsi, son tarih kaçırma durumlarını bütünüyle geride bırakabileceğiniz ve sözleşme koşullarını en iyi faydayı göreceğiniz şekilde kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı nasıl iyileştirebileceğiyle ilgili sayısız farklı yöntemi keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma stillerine uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta gereksinimlerinizi her zaman önceliklendirerek en talepkar küresel organizasyonların dahi yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, baskısı alınan veya kopyalanan çıktı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturarak hassas belgelerin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Otomatik proseslerle Sözleşme Yönetiminizi optimize edin

Otomatik proseslerle Sözleşme Yönetiminizi optimize edin

Sözleşme Yönetimi: ihtiyacınız olan bütün özellikler (ve daha fazlası)

Sözleşmeler ve anlaşmalarla çalışan herkesin size söyleyebileceği gibi, belgeler genelde ilgili departmanın arşivinde kaybolmaya yatkındır ve sonuçta zorlu, zaman alan aramalar yapılması gerekir. Genel bakış hızlıca kaybedilir ve sözleşme süreleri ya da son tarihler kolaylıkla gözden kaçırılır. Bunların hepsi, gereksiz zaman harcanmasına ve masraf yapılmasına neden olur. 


Artık Konica Minolta'nın dijital sözleşme yönetimi çözümü artık, kurumsal sözleşme belgelerinizi verimli ve etkili biçimde yönetmenize yardımcı olacak. Şirketinize veya organizasyonunuza getireceği faydalar, merkezi sözleşme yönetimi, bir düğmeye basılarak şeffaflık sağlanması, otomatik prosesler sağlanması, sözleşmelerinizin kolaylıkla değerlendirilmesi, mali denetiminizde önemli kolaylık sağlanması, şeffaf, esnek ve tamamen belgelenmiş sözleşmeler için onay iş akışları, veri güvenliği ve çok daha fazlasıdır. 


Sözleşme Yönetimi kullanmanın şirketinize sağladığı faydalar şunlardır:

Merkezi sözleşme yönetimi sayesinde daha fazla şeffaflık

Merkezi sözleşme yönetimi sayesinde daha fazla şeffaflık

Hızlı aramalar ve tüm sözleşme avantajlarının optimum kullanımı sayesinde maliyet tasarrufları

Hızlı aramalar ve tüm sözleşme avantajlarının optimum kullanımı sayesinde maliyet tasarrufları

Otomatik hatırlatmalar sayesinde son tarihler kaçırılmaz

Otomatik hatırlatmalar sayesinde son tarihler kaçırılmaz

Revizyon emniyetli arşivleme ve belgelendirilmiş onay prosesleriyle veri güvenliğini en üst düzeye çıkarın

Revizyon emniyetli arşivleme ve belgelendirilmiş onay prosesleriyle veri güvenliğini en üst düzeye çıkarın

Mevcut CRM/ERP sistemlerine kusursuz entegrasyon

Mevcut CRM/ERP sistemlerine kusursuz entegrasyon

Beklediğiniz Sözleşme Yönetimi çözümü

Beklediğiniz Sözleşme Yönetimi çözümü

Bize Ulaşın

Şirketiniz için doğru olan Sözleşme Yönetimi çözümünü sağlamak için Konica Minolta'nın avantajlarından yararlanmayla ilgili olarak uzmanlarımızdan biriyle sohbet etmek isterseniz, aşağıdaki Bize Ulaşın öğesine tıklayabilirsiniz.