Sektör ve Kritik Altyapı için Akıllı Proses İzlemesi

Tüm kritik altyapınızı ve proseslerinizi bir bakışta izleyin

Sektör ve kritik altyapı için Akıllı Proses İzlemesi ve olay yönetimi


Şirketin yerleşkesindeki makineler, ekipmanlar ve malzemelerden oluşan kritik altyapıya, etkin olmakla kalmayıp her zaman uygun maliyetli de olması gereken koruma ve uzaktan izleme uygulanması gerekir. MOBOTIX cihazları tarafından sunulan akıllı proses otomasyonu işlevleri, iş akışlarının operasyonel güvenliğini ve optimizasyonunu sağlarken, fiziksel varlıkları ve verileri her tür tehdide karşı korur.

Konica Minolta'nın kritik altyapı çözümlerinin hepsi, akıllı proses otomasyonu sağlamak için Nesnelerin İnterneti özelliklidir. 


MOBOTIX sistemleri, lokasyonlarda makineleri, yönetim ve denetim seçeneklerinizin izlemesini iyileştirmek ve işletmenizde önemli hasar riskini önlemek üzere sıcaklık ölçümü sunar, dış mekanda güvenilir ve güvenli şekilde kullanılmaları için sağlam ve hava koşullarına dayanıklıdır ve yüksek kalite ve güvenilirlik garantisi anlamına gelecek şekilde Almanya'da Üretilmiştir.

Çözüm

Çözüm


Donanım
hardware icon
Standart bir çözümden çok daha fazlası

MOBOTIX kameralar modern bir kuruluşta çok farklı şekillerde kullanılabilir ve üstün güvenilirlikleriyle bilinmektedir. Kameralar en yüksek enerji verimliliğini sağlar ve inanılmaz doğruluğa sahiptir: yalnızca bir kamera kör nokta olmadan bütün bir alanı tedbirli şekilde izleyebilir. MOBOTIX x6 kameraları H.264 ve ONVIF uyumludur ve PoE (Ethernet Üzerinden Güç) ile maksimum güç tüketimleri 8W olmaktadır.

Yazılım
software icon
VMS – her şey tek bir kaynaktan

MOBOTIX Video Yönetimi Sistemi (VMS), video yönetimi, video analizi ve cihaz denetimine yönelik sezgisel ve esnek bir MOBOTIX yazılım çözümüdür. Sistem, yönetim sunucusu gerektirmez ve ihtiyacınız olan her şey tümleşiktir, böylelikle yeni çözümler yüklemeyi düşünmeniz gerekmez.

Hizmetler
service icon
Mükemmel bütünsel paket

Sürecin her aşamasında yanınızda oluyor, kurumunuza uygun hale getirilmiş, her şeyi kapsayan güvenlik çözümleri almanızı sağlıyoruz. Tesiste araştırma ve analizi içeren ayrıntılı danışmanlıkla başlayarak, şirketinizin spesifik gereksinimlerini ele alarak bütün video altyapınızı optimize edip geliştiriyoruz. Doğru bir proje yönetimi çözümü, profesyonel kurulumu, BT altyapısı ile ağ durumunu denetlemek üzere uzaktan izleme hizmetlerini ve video güvenlik sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için bakım işlemlerini içerir.

Sektör ve Kritik Altyapı için Akıllı Proses İzlemesi

Sektör ve Kritik Altyapı için Akıllı Proses İzlemesi

İhtiyacınız olan bağımsız çözüm

MOBOTIX cihazları, ilave altyapı gerektirmeyen bütünüyle bağımsız bir çözüm sunar. Bu tür ticari kamera izleme sistemlerine yatırım yaptığınızda ayrı destek sistemleri, yazılımlar veya merkezi bir sunucu edinmeyi düşünmeniz gerekmez. Uygun öğeleri aramak için harcayacağınız zaman ve enerjiden tasarruf yapmanızı sağlamakla birlikte, uygun maliyetli ve mali açıdan şeffaf bir çözümdür ve birden fazla öğeli sistemlerden çok daha güvenilirdir. Olay ve alarm yönetimi, kayıt ve görüntü işleme gibi tüm prosesler güvenlik kamerasının içinde yapılır.


MOBOTIX kameralar bütün görüntü işleme prosesinde olağanüstü bir gelişimdir. Nesneler hızlıca hareket ettiğinde veya yetersiz aydınlatma koşullarında dahi kayıtlar çok iyi kalitede olur. Sağlanan görüntülerin keskinliği sayesinde yerleşkenizde neler olduğunu her zaman tam olarak görebilirsiniz. Yüksek kalitede görüntüleme, detayları dahi görmenizi sağlarken, yenilikçi hareket algılama, nereye bakmanız gerektiğini anlamanızı sağlar. 


MxActivity sensörü rüzgarı veya kuşların hareketini gerçekten şüpheli aktivitelerden ayrıştırıp, yanlış alarmları %90 seviyesinde azaltır. Sistemin saptanan aktiviteye verdiği yanıtı hızlı ve kolay bir biçimde otomatik hale getirebilir ve yetkili arabalar için bariyerleri açacak ve günün belirli bir zamanındaki şüpheli hareketlere sesli mesajla yanıt verecek şekilde sistemi yapılandırabilirsiniz. Seçenekler sonsuzdur; tek yapmanız gereken, MOBOTIX ticari güvenlik kameralarının çok sayıda özelliğini, kişisel gereksinimlerinize uygun hale getirmek. Sizin kararınız.

Eksiksiz sistem

Eksiksiz sistem

Merkezi sunucu gerekmez

Merkezi sunucu gerekmez

Ölçeklenebilir güvenlik çözümü

Ölçeklenebilir güvenlik çözümü

İki yönlü ses sistemi

İki yönlü ses sistemi

Hareket algılama

Hareket algılama

Otomasyon

Otomasyon

Gelişmiş analizler

Gelişmiş analizler

Bu çok işlevli bağımsız güvenlik sistemi, kritik altyapınızın güvenliğini sağlamanın en iyi yöntemidir. 


MOBOTIX güvenlik kameraları yüksek seviyede sezgiseldir ve kolay öğrenilir, ancak gerekirse ekibimiz rehberlik sağlamaktan memnuniyet duyacak ve sistemi organizasyonunuzun gereksinimlerine uygun hale nasıl getireceğinizi size gösterecektir. 


Şirketinizin veya kurumunuzun böyle bir çözümden yararlanabileceğini düşünüyorsanız daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın: