Konica Minolta bilgi güvenliği danışmanlığı

Şirketinizin güvende olup olmadığını kendinize sordunuz mu? Şirketi korumak için nasıl bir hazırlık yapardınız?

Siber suçlular olgunlaştı: sizin şirketinize saldırmaya da gelecekler.


Siber saldırıların, dolandırıcı e-postalarla banka bilgilerinizi ele geçirmeye yönelik gülünç denemelerin biraz daha fazlasından oluştuğu günler çoktan geride kaldı. Bugünlerde sorulması gereken soru artık şirketinizin siber saldırıya maruz kalıp kalmayacağı değil. Ne zaman kalacağı.

Şirketinizin bu gibi saldırılara karşı güvenlikli olmasını sağlamak istiyorsanız ortağınız Konica Minolta olmalıdır. Şirketin uzmanlığı ve engin deneyiminin bütünü sayesinde, sizin için doğru olan çözümü tanımlarken bütün faaliyetlerinize benzersiz bir genel bakış sağlayabilirsiniz. Baskı cihazı güvenliği, güvenlik kamerası, BT güvenliği ve veri güvenliği konularındaki şirket uzmanları güvenlik gereksinimlerinizi analiz edecektir ve sizinle birlikte çalışarak bütünsel bir güvenlik konsepti tasarlayacaktır.

Küçük ölçekli olduğunuz için siber suçluların radarına girmeyeceğinizi sanıyorsanız bir daha düşünün. Küçük ve orta ölçekli işletmeler artık hiç olmadığı kadar savunmasız ve siber saldırıların dünya çapında yarısından biraz azını oluşturuyor.

Konica Minolta ile ortaklık kurmanın şirketinizin siber saldırılara karşı koruma sağlamasına nasıl yardımcı olabileceğine ilişkin hikayeyi anlatalım.


Bilgi Güvenliği

Bilgi Güvenliği

Konica Minolta'nın sunduğu Bilgi Güvenliği Danışmanlığının şirketinize veya organizasyonunuza getireceği çok sayıda faydayla ilgileniyorsanız bize hemen ulaşın! 

Sahadaki uzmanlarımızdan biri size hemen geri dönüş sağlar ve spesifik baskı yönetimi gereksinimlerinizi konuşmaya ve karşılamaya başlayabiliriz: