Lojistik güvenlik kameraları

Bütün lokasyonlarınızda lojistik güvenliğini optimize edin

Kusursuz lojistik sağlayan otomatik güvenlik kameraları


Lojistik karışımınızda güvenlik kamerası kullanma biçiminizi optimize etmek ve tüm tesisleriniz ile proseslerinizi güvenli halde tutmak mı istiyorsunuz? Güvenlik ve izleme karışımınızı zenginleştirmek üzere lojistik proseslerinizi optimize ederek ve güvenlik kameraları kullanarak, hareketleri, yerleşkenizde kullanılan ürün ve sistemleri yakından izleyebilir ve lojistik akışınızı daha önce hiç olmadığı kadar etkin biçimde koruyabilirsiniz.

Lojistik proseslerinizi optimize etmek mi istiyorsunuz? O zaman, güvenebileceğiniz bir ortak seçtiğinizden emin olun! 


Ambarlar gibi modern ticari konumlar için mevcut olan ürünlerde, sistemlerde ve verilerde zarar ya da kayıp oluşması önlenmek isteniyorsa sıkı güvenlik politikaları ve optimize edilmiş lojistik prosesleri gerekir. 


Mülklerinizde hasar, hırsızlık, kayıp veya ürünlerin yanlış tutulması olasılığı önlenmek isteniyorsa şirketinizin lokasyonlarındaki herkes için sıkı güvenlik gerekir. Sağlam MOBOTIX güvenlik kamerası sistemi, IoT (Nesnelerin İnterneti) proses otomasyonu için hazır olacak şekilde tasarlanmıştır. Şifreli iletişim kullanması sayesinde MOBOTIX lojistik sistemi siber güvenliklidir, rakipsiz gözetim kapasitesi sunar, sizin ve şirketinizin gerçekten memnun kalacağı en son teknoloji güvenlik ve izleme işlevlerine sahiptir. 


Sistemde ayrıca, en az sayıda kamera kullanılarak en fazla kapsamın elde edilmesini sağlayan Hemisferik Teknoloji kullanılır. Münferit çalışma, hasar, hırsızlık ve vandallığa karşı bütünsel koruma sağlar ve daha az bakım gerektiğinden toplam sahip olma maliyeti daha düşük olur, yatırımınıza yüksek geri dönüş sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

LOJİSTİK

LOJİSTİK

Stratejik karışımınıza gözetim ekleniyor

MOBOTIX güvenlik kameraları, lojistik aracı olarak çeşitli özellikler sunar. Kameralar, akıllı proses otomasyonu sağlamak için IoT (Nesnelerin İnterneti) için hazırdır, lokasyonlarda makinelerin daha iyi izlenmesi için ve yönetim ile denetim seçeneklerinizi iyileştirmek için sıcaklığı ölçer ve işletmeniz için önemli hasar risklerini önler. Ayrıca, sağlam ve hava koşullarına dayanıklı yapılarıyla dış mekanda yıl boyunca güvenilir ve güvenli biçimde kullanılabilirler, en az sayıda kamerayı kullanarak en yüksek kapsam seviyesini sunarlar ("Hemisferik Teknoloji") ve yüksek kalite ile üstün güvenilirlik anlamına gelecek şekilde Almanya'da İmal Edilmişlerdir.

Donanım
hardware icon
MOBOTIX x6 serisi

Video verilerini yüksek çözünürlüklü olarak yakalamanız gerekiyorsa, yenilikçi MOBOTIX x6 serisi kameralar akıllı bir yatırımdır ve her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamanız adına çok çeşitli yeni uygulama ve entegrasyon seçenekleri ortaya çıkarır. Donanım, merkezi olmayan bir konsepti de içerecek şekilde ilgi çekici özellikler ve daha fazlasını sunar, toplam sahip olma maliyetini düşürür ve Hemisferik Teknoloji kullanır. MOBOTIX x6 serisi kameralar, üstün görüntü kalitesi sağlar, yüksek kalitede ürünlerdir ve siber güvenliklidir.

Yazılım
software icon
Video Yönetim Sistemi (VMS)

MxManagementCenter (MxMC), gömülü zekaya sahip güçlü ve kullanıcı dostu bir Video Yönetimi Sistemidir. Sistem, Windows ve Apple bilgisayarlarda sezgisel olarak kullanılabilir, yani yönetim sunucusu gerekmez.

Hizmetler
service icon
Danışmanlık

Şirketinizin spesifik gereksinimlerine uygun hale getirilmiş gözetim. Danışmanlık hizmetimiz, tesis araştırması ve analizini de içerecek şekilde, bütün video altyapınızı optimize ve geliştirmeyi içerir.