Mobil İşbirliği/Dosya Paylaşımı ve Senkronizasyonu

Anında küresel iletişim sağlamayla ilgili çağ dışı engelleri aşmak mı istiyorsunuz?

Maksimum mobilite + daha hızlı esneklik = daha fazla üretkenlik denkleminin nedeni nedir


Günümüzün iş dünyası gittikçe artan şekilde hızlı ve sürekli değişimlerden geçiyor. Teknolojiler art arda gelerek genelde bütün sektörlerin işleyişini birkaç yıl veya daha kısa süre içinde değişmeye zorladığından ve ulusal ekonomiler arasındaki ayrımlar kaybolduğundan, kurumlar sürekli ilerleme kaydetmeye sevk ediliyor. Böyle yeni bir teknolojiyi, yani mobil işbirliğini günlük proseslerinize dahil etmek işletmenizin başarısı için kritik önemde.

Günümüzde ticari faaliyetlerde bulunuyorsanız rekabet avantajını korumanın tek yolunun, yeni teknolojileri sektörünüze girdikleri andan itibaren en etkili biçimde kullanmak olduğunu iyi biliyorsunuzdur. Şirketiniz teknolojik değişikliğe esnek biçimde reaksiyon göstermeli, gereksinimlerinize uyarlamalı ve sunabileceği çok sayıda seçeneği kucaklamalıdır. 


Şirketinizin mobil cihazlar aracılığıyla çevrimiçi işbirliğini destekleme kapasitesi bunun mükemmel örneğidir. dokoni SYNC & SHARE, mobil belgelere erişim sunan Konica Minolta çözümüdür. Kurumsal Dosya Paylaşımı ve Senkronizasyon ('EFSS' ve 'kurumsal dosya senkronizasyonu ve paylaşımı' olarak da adlandırılır) seçenekleri, personelinizin dosyaları iş arkadaşlarıyla ve müşterilerle hızlı ve kolay bir biçimde paylaşmasını sağlar. Sistemde, organizasyonların mobil cihazlardan belgeleri dağıtmasını ve içeriği yönetmesini sağlayan, bununla birlikte önceki belge versiyonlarını bozulmamış halde tutan ve katkıda bulunanların kimliğini güvenilir şekilde izleyen yazılım hizmetleri vardır. 


Yeni oluşturulan bu esneklik, çalışanlarınızın daha fazla üretkenlik elde ederek dünyanın bir ucunda toplantılara katılarak bir anlaşmalar yapmasını, işten eve giderken önemli bir çalışmayı tamamlamasını veya takside, evde ya da otelde acil bir e-postayı yanıtlamasını sağlıyor. Çalışanlar mobil cihazlar kullanarak dünyanın neresinde olursa olsun bütün gün iş birliği yapabilir, kurumsal depolama alanlarında depolanan dosyaları kullanıcı masaüstlerine ve cihazlara eşitleyebilir, dahili ve harici işbirlikçileriyle içerik paylaşabilir, tüm cihazlardan dosyalara erişebilir, dosyaları birden fazla veri deposuna entegre edebilir, dosya bırakma işlevleri kullanabilir ve daha fazlasını sağlayabilir. 

Mobil İşbirliği

Mobil İşbirliği

Dosya Paylaşımı ve Senkronizasyonu

Konica Minolta'nın sunduğu Dosya Paylaşımı ve Senkronizasyonu çözümü, çalışanların nerede olurlarsa olsunlar, istedikleri zaman ve farklı cihazlardan anahtar verileri kullanmasını sağlayıp, personelinizin ihtiyacı olan esnekliği işletmeniz için çok önemli olan güvenlikle bir araya getirir. Dosya paylaşımı her işletmenin verimliliğini artırmasına, değişikliklere daha hızlı yanıt vermesine ve iş prosesleri ile karar alım süreçlerinin genel hızını ve etkinliğini artırmasına yardımcı olur.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı nasıl iyileştirebileceğiyle ilgili sayısız farklı yöntemi keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma stillerine uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta gereksinimlerinizi her zaman önceliklendirerek en talepkar küresel organizasyonların dahi yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, baskısı alınan veya kopyalanan çıktı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturarak hassas belgelerin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.