Tesis çevresi

Tesis çevreniz konusunda yarım yamalak önlemler neden yeterli değil

Tesis çevresi için güvenebileceğiniz koruma


Çevre koruma sisteminizin işletmenizin güncel gereksinimlerine uyduğundan emin misiniz? Yoksa eskimiş kamera izleme sistemleri aslında en uygun son teknolojili çözümü sunmadan ek altyapı gereksinimi oluşturuyor ve değerli zamanınızı alıyor, maliyetlerinizi artırıyor ve kaynaklarınızı harcıyor mu?

Şirketinizin güvenliğiyle ilgili yarım yamalak önlemler almak artık yeterli olmuyor. Kullandığınız çevre izleme sisteminin doğru olmaması çok kötü sonuçlar doğurabilir ve hırsızlık ya da izinsiz giriş, vandallık, yangın ve beklenmedik başka talihsiz olaylar nedeniyle varlıklarınızın çoğunu kaybedebilirsiniz.


Bu nedenle asla ikinci sınıf bir çözümle yetinmemelisiniz; şirketinizin yararı için binanızın ya da tesisinizin etrafındaki geniş alanı koruyacak şekilde özel olarak tasarlanmış olan ve daha geniş, her yönü kapsayan güvenlik konseptine entegre edilen, güvenlik kameralarını, bariyerleri ve sensörleri temel alan bir sisteme ihtiyacınız var.


MOBOTIX bunları ve daha fazlasını sunuyor. Bu güvenilir ve etkili çevre izleme sistemi, bağımsız ve kolay kullanılabilir olan akıllı bir IP video çözümüdür ve her hava koşulunda güvenilir biçimde kesintisiz olarak çalışır. Sistem olası tehditleri başarılı bir şekilde saptar, gece zorla giren bir hırsız ve masumane şekilde geçen bir hayvan arasında ayrım yapar ve gün batımından sonra dahi kusursuz bir görüntü kalitesi sunar.


MOBOTIX çevre izleme çözümleri çok çeşitli avantajlar sunar. Sistemler, olumsuz hava koşulları nedeniyle oluşan yanlış alarm tehlikelerini ortadan kaldırır, sağlam yapıları sayesinde dış mekanda kullanıma tam olarak uygundur. Çözümler keskin ve net görüntüleme kullanır ve Almanya'da üretilmiştir; bu, yüksek kalite ve teknik güvenilirlik garantisi anlamına gelir.

Tesis çevresi

Tesis çevresi

Her şey tek bir kaynaktan

MOBOTIX güvenlik sistemi ek altyapı gerektirmez. MOBOTIX ticari kamera izleme sistemine yatırım yaptığınızda ayrı destek sistemleri, yazılımlar veya merkezi bir sunucu edinmeyi düşünmeniz gerekmez. 


MOBOTIX, uygun öğeleri aramak için harcayacağınız zaman ve enerjiden tasarruf yapmanızı sağlamakla birlikte, uygun maliyetli ve mali açıdan şeffaf bir çözümdür ve birden fazla öğeli sistemlerden çok daha güvenilirdir. Olay ve alarm yönetimi, kayıt ve görüntü işleme gibi tüm prosesler, güvenlik kamerasının içinde tamamlanır.

Donanım
hardware icon
Standart bir çözümden çok daha fazlası

MOBOTIX kameraları çok farklı alanlarda kullanılabilir ve dünya çapında üstün güvenilirlikleriyle bilinmektedir. Üstün enerji verimliliği ve en yüksek seviyede doğruluk sunarlar. Tek bir kamera, bütün bir alanı kör nokta olmadan tedbirli bir biçimde izleyebilir.

Yazılım
software icon
MOBOTIX Video Yönetimi Sistemi – her şey tek bir kaynaktan

Tümleşik Video Yönetimi Sistemi (VMS), video yönetimi, video analizi ve cihaz denetimi sağlayan sezgisel ve esnek bir MOBOTIX yazılım çözümüdür. VMS yönetim sunucusu gerektirmez ve ihtiyacınız olan her şey tümleşiktir, böylelikle yeni çözümler yüklemeyi düşünmeniz gerekmez.

Hizmetler
service icon
Mükemmel bütünsel paket

Sürecin her aşamasında yanınızda olarak, her şeyi kapsayan kusursuz güvenlik çözümleri konseptinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Tesis incelemesini ve analizini içeren ayrıntılı danışmanlıkla başlayarak, şirketinizin spesifik gereksinimlerini karşılayacak size özel çözümü belirleyip bütün video altyapınızı optimize ediyor ve geliştiriyoruz. Daha sonra doğru proje yönetimiyle, profesyonel kurulum yapılır, ardından BT altyapısını ve ağ durumunu denetleyecek uzaktan izleme hizmetleri sunulur ve güvenlik kamerası sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlayacak bakım işlemleri yapılır.

Tesis çevresi

Tesis çevresi

MOBOTIX 2000 yılından bu yana akıllı, güvenilir ve kaliteli IP video sistemleri üretiyor. Şirketin güvenlik kameraları, modern işletmelerin gereksinimlerini karşılayacak biçimde kusursuz şekilde ayarlanıyor. Dış mekanda çalışmak üzere tasarlanmış cihazlar -30 °C ve +60 °C arasında sıcaklık stres testlerine tabi tutuluyor, bu sayede her türlü hava koşulunda tesisinizin her zaman güvenlikli olacağından emin olabilirsiniz. MOBOTIX güvenlik kameraları soğutma ya da ısıtma gerektirmiyor ve hareketli parçalar kullanmıyor, böylelikle temel olarak bakım gerektirmeyip bağımsız oluyorlar. Bunun yanında, MOBOTIX kamera izleme sistemleri gerekli verileri depoluyor, çözünürlüğü kendileri yönetebiliyor ve otomatik olarak alarm tetikleyebiliyor; ek sunuculara ya da bilgisayarlara gerek olmuyor. 


Kameralarımızın bütün tesisinizi kapsayacağından ve her tür hava koşulunda kaliteli ve keskin görüntüler sunmayı garanti edeceğinden emin olabilirsiniz. MOBOTIX kameraları, 6MP Moonlight sensörlerini ve termal görüntüleme teknolojisi kullanmaları sayesinde insan gözünden çok daha fazlasını kaydediyor, yetersiz koşullarda ve uzun mesafelerde hareketli nesneleri sorunsuzca saptıyor. 


MOBOTIX'in son teknolojisi ayrıca, sektördeki en iyi üründen yararlanmak için artık masraflı ve karmaşık bir çözüm tercih etmeniz gerekmeyeceği anlamına geliyor. MOBOTIX, düzenli bakım gerektirmeyen az miktarda kamerayla geniş alanları kapsıyor, her türlü hava koşulunda 7/24 çalışabiliyor, bazı işlemleri otomatik hale getirebiliyor (alarm tetikleme veya kapıları onaylı araçlara açma gibi) ve standart PoE üzerinden güç alıp en azla 4-5 watt gerektiriyor. Yarım yamalak önlemlerle uğraşmayın, tesisinizin çevresindeki mevcut korumanın işletmenizin tüm gereksinimlerini karşıladığından kesin olarak emin olun. 

Alarm otomatik olarak tetiklenir

Alarm otomatik olarak tetiklenir

Bağımsız sistem

Bağımsız sistem

Neredeyse bakım gerektirmez

Neredeyse bakım gerektirmez

Enerji tasarrufludur

Enerji tasarrufludur

Her türlü hava koşulunda güvenilir

Her türlü hava koşulunda güvenilir

Ek altyapı gerekmez

Ek altyapı gerekmez