Uzaktan İzleme ve Yönetim

Önemli olan görevlere odaklanın ve BT konusunu bize bırakın

İzleme ve yönetiminizdeki zorlukları ortadan kaldırın.


Şirketler, özellikle de küçük ve orta ölçekli kurumlar, çok fazla kaynak aldığından genelde bütün BT ortamını yönetmekte zorluk çeker. Düzgün yapıldığında bu işlem maliyetli de olabilir. Yasal gereksinimlerin ve güvenlik gereksinimlerinin karşılanması için uzman seviyede teknik bilgi ve özel bir departman gerekir. İşletmeniz büyüdüğünde, sunucularının, veritabanlarının, ağ teknolojilerinin ve iş istasyonlarının yönetilmesi, özellikle kurumsal ortamın karmaşıklığı işin içine girdiğinde, bir engel haline gelebilir.

Normalde tek sorun uzaktan izleme ve yönetim değildir; işin sırrı kurumsal ortamınızı etkili biçimde yönetmek için gereken bilgilerde, becerilerde ve zamanda saklıdır.


İzleme ve yönetim neden önemli?

İşletmeniz sunucularının, iş istasyonlarının, ağının ve cihazlarının her zaman kusursuz performans göstermesine bel bağlar. Bu sistemlerin biri arıza yaparsa olası mali riskler şiddetli olabilir, daha da önemlisi veri kaybı da yaşanabilir. Ortamınıza gece gündüz dikkat etmek ve teknoloji varlıklarını stratejik olarak tahsis etmek zaman alır (muhtemelen sahip olmadığınız zamanı). Ancak Konica Minolta'nın zamanı var.


Konica Minolta, temel işletme görevleriniz için değerli olan zamanını size nasıl kazandırabilir?


Sunucularınızın ve ağ altyapınızın izlenmesi ve yönetilmesi işlemlerini harici bir sağlayıcıya vermeyi hiç düşündünüz mü?

Konica Minolta'daki  uzmanlarımız, işletme altyapınızın kilit unsurlarıyla ilgilenebilir ve şirketinizin performansını önemli ölçüde artırabilir. Deneyimli ve becerikli BT uzmanlarından oluşan ekiplerimiz 'uzaktan izleme aracı' yerleştirerek olası sorunların proaktif şekilde belirlenmesini ve ardından çözümlenmesini sağlar.


Kritik işletme sistemlerinizle ilgilenirken zaman tasarrufu yapmanıza ve temel işlerinize odaklanmanıza yardımcı olabiliriz.

Uzaktan İzleme ve Yönetim

Uzaktan İzleme ve Yönetim

Avantajlarınız

Uzaktan İzleme ve Yönetim Hizmetlerimiz (RMM) sunucu donanımları, depolama alanları, Konica Minolta'nın sağladığı uygulamalar, işletim sistemleri ve ilgili ağ altyapısını da içerecek şekilde bütün sisteminizin merkezi olarak izlenmesini ve yönetilmesini sağlar. Hizmet, yerleştirdiğiniz altyapıların amacına uygun olmasını ve işletmenizin operasyonel taleplerini tam olarak destekleyebilmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Artık bütün iş yeri ortamınızda güncellemeler yapma stresine girmeniz gerekmeyecek, hepsi Konica Minolta tarafından yönetilecek. Örnek olarak, İş Yeri Merkezine dahil edilen tüm bileşenler sürekli izlenerek işletmeniz için tek noktadan destek sağlanır. 


Konica Minolta, olası sorunları, meydana gelmeden önce proaktif şekilde belirleyerek operasyonel işlerinizin güvenilirliğini artırmanıza yardımcı olur. Karmaşık, kritik veya zaman alan görevler geçmişte kalacak, işletmenizi büyütmeye tam olarak odaklanabileceksiniz. Konica Minolta RMM ile optimum üretkenlik elde edin ve sistemin atıl sürelerini en aza indirin. 

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı nasıl iyileştirebileceğiyle ilgili sayısız farklı yöntemi keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma stillerine uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta gereksinimlerinizi her zaman önceliklendirerek en talepkar küresel organizasyonların dahi yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, baskısı alınan veya kopyalanan çıktı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturarak hassas belgelerin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Uzaktan İzleme ve Yönetim

Uzaktan İzleme ve Yönetim

Daha fazla güvenilirlik, daha çok kullanılabilirlik elde edin ve maliyetleri düşürün

Uzaktan Yönetim Hizmeti (RMS), işletmenizi etkili biçimde çekip çevirmenizi sağlayan BT altyapısını yönetmeye ilişkin giderek artan ihtiyaca yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. 


Uzaktan Yönetim Hizmetinde olduğu gibi, RMS'nin sunumunu destekleyen uzaktan izleme aracısı, sistemleriniz ve performansınızla ilgili olan bilgiler gibi, yalnızca gerekli olan verileri toplar. 


Güvenliği ve gizliliği korumak için sıkı idari, fiziksel ve teknik korumalar sağlıyoruz ve veri merkezlerimiz, SAS70 Tip II'ye göre bağımsız şekilde denetlenen Sarbanes Oxley altında kabul edilen en yüksek seviyede güvenlik sertifikasını almış durumda. 


Bu şekilde toplanan bilgilere bir pano üzerinden erişilir, böylelikle hizmet yükümlülüklerimizi yerine getirebilir ve teknik destek taahhütlerimizi karşılayabiliriz.

Sunucu ve uygulamaya özel periyodik izleme hizmetleri

Sunucu ve uygulamaya özel periyodik izleme hizmetleri

Sunucu

Sunucu 'durum kontrolü' hizmetleri

Yedekleme ve antivirüs hizmetleri

Yedekleme ve antivirüs hizmetleri

Gerçek zamanlı sunucu ve uygulama izleme

Gerçek zamanlı sunucu ve uygulama izleme

Yönetim hizmetleri

Yönetim hizmetleri

Proaktif altyapı izlemesi, olası sorunları, meydana gelmeden önce belirlemeye ve çözümlemeye yardımcı olur

Proaktif altyapı izlemesi, olası sorunları, meydana gelmeden önce belirlemeye ve çözümlemeye yardımcı olur

Dahili kaynak desteği zamandan tasarruf etmenizi ve temel işlerinize odaklanmanızı sağlar

Dahili kaynak desteği zamandan tasarruf etmenizi ve temel işlerinize odaklanmanızı sağlar

Konica Minolta BT destek topluluğundan isteğe bağlı sorun çözümü

Konica Minolta BT destek topluluğundan isteğe bağlı sorun çözümü

Belirlenen sorunlar ve herhangi bir Konica Minolta müdahalesi için uçtan uca denetim geçmişi

Belirlenen sorunlar ve herhangi bir Konica Minolta müdahalesi için uçtan uca denetim geçmişi

Öngörülebilir hizmet performansı ve periyodik performans görünürlüğü

Öngörülebilir hizmet performansı ve periyodik performans görünürlüğü

Konica Minolta'nın uzaktan izleme ve raporlama çözümleri

Konica Minolta'nın uzaktan izleme ve raporlama çözümleri

Bize Ulaşın

Konica Minolta'nın uzaktan izleme ve raporlama çözümleri, spesifik iş gereksinimlerinize uyacak şekilde yapılandırılmıştır. Böylelikle, kritik görev çözümlerini güvenli biçimde yerleştirebilirsiniz ve Konica Minolta'nın uygulama seviyesine kadar altyapınızı yönetiyor olduğunu bilerek elde ettiğiniz gönül rahatlığının tadını çıkarabilirsiniz. Uzaktan izleme ve yönetim çözümlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bize hemen ulaşın!