Ulaşım ve Hareketlilik

İşletmenizi ilerletmeye devam edin

Hareket halindeyken güvenlik – güvenlik kamerası sistemleri toplu taşıma ağlarında neden işe yarar


Gece geç saatlerde toplu taşımayla yolculuk yaparken veya çalışırken güvende hissediyor musunuz? Kesinlikle hissetmelisiniz, MOBOTIX'in sunduğu gibi akıllı güvenlik kamera sistemleri modern taşıma ağlarına yapılan akıllı bir eklemedir ve yolcular ile hizmet çalışanları için daha fazla hareket serbestisi sağlamaya ve gönül rahatlığı oluşturmaya yarar.

Kasabalarda ve şehirlerde toplu taşıma sistemlerinde halkın hem araçlar içerisinde hem de istasyon civarında güvende olmasını sağlama ihtiyacı her zaman olmuştur. 


Ancak son yıllarda terörizm, suç, hırsızlık ve vandallık olayları daha yaygın hale geldi ve bunlara yanıt olarak verilen devlet düzenlemeleri daha katı oldu, bu gibi sistemleri yönetenlerin karşılaştığı zorluklar değişti ve güvenlik sistemlerine olan talepte büyük bir artış yaşandı. 


Toplu taşıma sistemlerinde güvenlik kamerası kurulumu yapmanın pek çok avantajı vardır. Kullanıcıları ve personeli güvende tutarlar ve taşıma ağlarının gece gündüz çalışmasını sağlarlar. Kablosuz güvenlik sistemleri halkın daha güvenli hale gelmesini sağlar, insanları yolculuk etmeye teşvik eder ve vandallar ile suçluların eyleme geçme cesaretini kırar. Özellikle gün batımından sonra sistemleri kullanan yolcuların daha güvende hissetmesine yardımcı olur. 


Güvenlik kamerası sistemleri sağlam ve güvenilir olup tedbirli bir şekilde konumlandırılabilir. İç mekan ve dış mekanda, her tipte araçta, platformda, bekleme odasında veya kamusal alanlarda kullanım için oldukça uygundurlar. 


MOBOTIX kameralar Almanya'da üretilir, yani kalite ve teknik güvenilirlik garantisi sunar; hemisferik teknolojiyi kullanmaları sayesinde en az sayıda kamerayla maksimum kapsama sağlar, bu sayede daha az bakım gerekir ve yatırımınızın geri dönüşü daha yüksek olur.

Çözümler

Çözümler


Donanım
hardware icon
Standart bir çözümden çok daha fazlası

MOBOTIX kameralar modern bir kuruluşta çok farklı şekillerde kullanılabilir ve üstün güvenilirlikleriyle bilinmektedir. Kameralar en yüksek enerji verimliliğini sağlar ve inanılmaz doğruluğa sahiptir: yalnızca bir kamera kör nokta olmadan bütün bir alanı tedbirli şekilde izleyebilir.

Yazılım
software icon
Video Yönetimi Sistemi (VMS) – Her şey tek bir kaynaktan

VMS, video yönetimi, video analizi ve cihaz kontrolü için sezgisel ve esnek MOBOTIX yazılım çözümleri sunar. Tümleşik zekaya sahip olduğundan (VMS/Gömülü Video Analizi) yönetim sunucusu gerekmez

Hizmetler
service icon
Mükemmel bütünsel paket

Sürecin her aşamasında yanınızda oluyor, kurumunuza uygun hale getirilmiş, her şeyi kapsayan güvenlik çözümleri almanızı sağlıyoruz. Tesis incelemesini ve analizini içeren ayrıntılı danışmanlıkla başlıyor, bütün video altyapınızı optimize edip iyileştirerek şirketinizin spesifik gereksinimlerini karşılıyoruz. Doğru proje yönetimi çözümü, profesyonel kurulumu, ardından BT altyapısı ile ağ durumunu denetlemek üzere uzaktan izleme hizmetlerini ve güvenlik kamerası sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlamak üzere bakımı içerecektir.

Şirketinizin veya kurumunuzun bir güvenlik kamerası sistemi çözümünden yararlanabileceğini düşünüyorsanız daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın: