AeroDR HD

Detaylar önemli olduğunda

Taşınabilir FPD'lerde şimdiye kadar mevcut olan en küçük piksel boyutu


İlgilenilen alanlar röntgenlerde her zaman anında gözükmez; ancak hastalar her zaman, edinebilecekleri en iyi özel bakım hizmetine güven duyar. Bu noktada detaylar gerçekten önemlidir. Örneğin kemikteki mikro yapıların görüntülenmesi gerektiğinde. Doğru teşhisi ne kadar erken koyabilirseniz hastanın tedavisine o kadar erken başlanabilir. Konica Minolta olarak böyle ürünler sunabildiğimiz için gururluyuz. Son dönemde, keskinliği kaybetmeden yakınlaştırma yapabileceğiniz bir cihaz olan, 100 µm piksel boyutlu en güncel dijital röntgen cihazımız AeroDR HD'yi sunduk.

Detaylar önemli olduğunda Konica Minolta'ya güvenebilirsiniz.


Konica Minolta olarak, sağlık hizmetlerini iyileştirmek için ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenilemeye çabalıyoruz. Yalnızca hastaya değil, uzmanlara da odaklanıyor, iş akışlarınız ile günlük klinik rutininizi basitleştirmenize yardımcı olmak üzere ihtiyaçları önceliklendiriyoruz.

AeroDR HD

AeroDR HD

Kablosuz dijital radyografi sistemi

AeroDR HD kablosuz dijital radyografi sistemidir. 100 µm maksimum çözünürlükle ve en yüksek görüntü kalitesini sağlayan hassaslıkla şu anda en gelişmiş cihazımız. AeroDR HD daha yüksek DQE ve daha düşük radyasyon dozları sunar.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı nasıl iyileştirebileceğiyle ilgili sayısız farklı yöntemi keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma stillerine uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta gereksinimlerinizi her zaman önceliklendirerek en talepkar küresel organizasyonların dahi yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, baskısı alınan veya kopyalanan çıktı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturarak hassas belgelerin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

AeroDR HD

AeroDR HD

Yüksek Hassaslıkta TFT (İnce Film Transistörü) dedektörü sayesinde AeroDR HD Konica Minolta'nın en güncel teknik ilerlemesidir. Çözüm, daha kalın bir CsI sintilatöre, TFT panelinde yüksek hassaslıkta foto diyota ve elektriksel gürültüyü %50'den fazla düşürerek saptama değerlerinizi optimize etmenizi sağlayan yeni bir ROIC (Okunan IC) özelliğine sahiptir.


Dedektör Nicem Verimliliğiyle (DQE) görüntü kalitesi son derece iyileşir ve kısa çevrim süreleri sayesinde büyük görüntü verileri hızlıca işlenirken daha düşük dozlarda radyasyon kullanılır. Bu yüksek görüntü kalitesi CsI sintilatörle sağlanır; AeroDR Premium panelinde yüzde 20'den fazla iyileştirme elde edilir. Yalnızca 100 μm piksel boyutuyla ve standart çözünürlükteki dedektörlerin dört katı piksel sayısıyla AeroDR mikro yapıları büyütebilir. Bu özellik, kesin teşhis konması için çok önemlidir.


Bununla birlikte AeroDR HD su geçirmez ve yalnızca 2,6 kg ağırlığıyla son derece hafiftir, 400 kg'ın üstünde yük direncine ve 130 kg bükülme direncine sahiptir. Ayrıca lityum-iyon bataryası sayesinde AeroDR HD yalnızca 30 dakikada şarj edilebilir. Güncellenmiş AeroSync teknolojisi artık, bel omuru, MSK ve veterinerlik alanlarını da içerecek şekilde daha geniş aralıkta görüntüleme sağlar.

Yalnızca 100 μm piksel boyutu

Yalnızca 100 μm piksel boyutu

Mikro yapıları görüntüler

Mikro yapıları görüntüler

Kemik trabeküleri daha iyi görülür

Kemik trabeküleri daha iyi görülür

Kemiğin kenarı daha nettir

Kemiğin kenarı daha nettir

Yakınlaştırma yapılırken "piksel şekli" olmaz

Yakınlaştırma yapılırken "piksel şekli" olmaz

Daha düşük radyasyon dozlarıyla daha yüksek DQE

Daha düşük radyasyon dozlarıyla daha yüksek DQE

Hafif, sağlam yapı

Hafif, sağlam yapı

Hızlı, güvenilir iş akışı

Hızlı, güvenilir iş akışı

Daha uzun otomatik maruziyet saptamalı güncellenmiş AeroSync

Daha uzun otomatik maruziyet saptamalı güncellenmiş AeroSync

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Bize ulaşın

Konica Minolta'nın en güncel dijital röntgen ve ultrason çözümleri, günlük klinik rutininizin verimliliğini artırmanıza ve birinci sınıf teşhisler koymanıza yardımcı olur. Kurumunuzun çözümlerimizi kullanarak fayda sağlayabileceğini düşünüyorsanız daha fazla bilgi almak üzere hemen Sağlık Hizmetleri Bölümümüz ile iletişim kurun.