Mobil Baskı

Modern iş yerine uygun olacak şekilde düzenlenmiş baskı teknolojisi

En küçük baskı işlerini dahi istediğiniz yerden gerçekleştirin


Son yıllarda modern iş dünyası sabit çalışmaktan çok daha mobil hale geldi. Çalışanlar artık seyahat ederken çalışabiliyor, ofis dışında, örneğin müşterinin genel merkezinde bir iş toplantısı düzenleyebiliyor veya görevleri evden yerine getirebiliyor. Bu değişiklik, iş akışının verimliliğini ve esnekliğini muazzam biçimde artırıyor. Cep telefonları modern çalışanların gereksinimlerini kusursuz şekilde karşılıyor ,her zaman ellerinin altında, kolay kullanılabiliyor, hızlı ve etkili iletişim sağlanmasını destekliyor.

Konica Minolta tarafından sunulan mobil baskı, modern çalışanların gereksinimleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Ekstra altyapı gerektirmeyen güvenli ve hızlı bir çözümdür. Tek ihtiyacınız olan şey bir cep telefonu ya da başka bir mobil cihaz ve çok işlevli Konica Minolta cihazdır. Ofiste olmasanız dahi yalnızca birkaç adım uygulayarak uzaktan baskı başlatabilirsiniz. Sistem özgürlüğünüzü korumanızı, esnek kalmanızı, ofis dışındayken dahi anında işlem yapmanızı ve belgelendirme işlemlerindeki kusurlara anında fark etmenizi sağlar.

Mobil baskı

Mobil baskı

Konica Minolta tarafından sunulan mobil baskı, modern çalışanların gereksinimleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır

EveryonePrint, kullanıcıların masaüstü bilgisayarlarından, mobil cihazlarından ya da başka bir cihazdan, yönetilen bir baskı makinesinde hızlı ve kolay bir biçimde baskı almasını sağlayan, önde gelen mobil baskı çözümüdür. EveryonePrint, kurumsal ve konuk kullanıcıların, mevcut donanım ve altyapının değiştirilmesine gerek kalmadan basit bir çözümde bütün baskı donanımına olan bağlantıyı birleştirmesini sağlar.


Konica Minolta Mobile Print

iOS, Android ve Windows 10 gibi büyük mobil platformlara yönelik olarak tasarlanan bu ücretsiz mobil baskı uygulaması, mobil cihazları çok fonksiyonlu Konica Minolta bizhub çıktı sistemlerine bağlar. Bu uygulamanın başlıca iki işlevi, mobil cihazdan baskı veya mobil cihaza taramadır, böylelikle ticari kullanıcılar önemli belgelerini her zaman birilerine verebilir.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı nasıl iyileştirebileceğiyle ilgili sayısız farklı yöntemi keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma stillerine uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta gereksinimlerinizi her zaman önceliklendirerek en talepkar küresel organizasyonların dahi yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, baskısı alınan veya kopyalanan çıktı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturarak hassas belgelerin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Şirketinize yeni işlevler katmak, masraflı cihazlara yatırım yapmanız gerekeceği anlamına gelmez; mobil baskı masraflı ekstra altyapı gerektirmez. İşletmeniz için uygun maliyetli ve verimli bir çözümdür. Çok İşlevli Konica Minolta cihazları istediğiniz şeyin baskısını istediğiniz yerde almanızı sağlar. Aynı ağdaki bir cihazı otomatik olarak arayabilir ve ona bağlanabilirsiniz ya da uzaktan baskı almak istiyorsanız mobil erişiminizin olduğu bir yazıcı seçebilirsiniz. AirPrint, Mopria Print Service veya Google Cloud Print gibi baskı hizmetlerini kullanmak için ek baskı makinesi sürücüleri yüklemeniz gerekmez. 


Mobil baskı hızlı ve kullanışlıdır, ancak en önemlisi güvenlidir. MFP'yi kullanmasına izin verilen her çalışan için bireysel bir kimlik ve parola oluşturarak, gizli verilerinize yetkisiz personel tarafından erişilmediğinden emin olmanızı sağlar. Erişim haklarınızı kontrol altında tutabilir, gizli verileri kopyalamasına izin verilmemesi gereken kullanıcılar için hakları sınırlandırabilir veya konukların tesisinizdeki yazıcıları kullanmasını sağlayabilirsiniz. Mobil baskının işletmenize sunabileceği sayısız fırsatı hemen keşfetmeye başlayın!

   

   

Mobilite özellik simgesi

Bluetooth ile kimlik doğrulama

Dokunmatik özellik simgesi

Kullanıcı adı ve şifre ya da NFC ile kimlik doğrulama

Teknoloji özellik simgesi

Buluttan baskı

Baskı özellik simgesi

Doğrudan internetten baskı

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Kolay kullanım

Sonlandırma özellik simgesi

Desteklenen popüler formatlar

Tarama özellik simgesi

Mobil cihazdan baskı ve tarama