Birden çok konumdan baskı

Her ofiste, ülkede ve kıtada baskı

Merkezi Baskı Yönetimi ile tüm cihazlarınıza anında erişin


Her kuruluşun kendi sorunları vardır. İster uluslararası bir firmanın, isterseniz orta ölçekli bir kurumun yönetiminde yer alın, muhtemelen çalışanların üretkenliğini artırmaya çabalıyor olursunuz. Bunun tutarlı şekilde yüksek seviyede tutulması zor bir görevdir ve bütünsel düşünmeyi ve kuruluşunuzdaki her ofis ile cihazı kapsayacak şekilde özel olarak tasarlanmış bütünsel bir çözümü gerekli kılabilir. Konica Minolta, işletmeniz için bu eksiksiz çözüme sahiptir.

Birçok konumdan baskı gerçekten de çok konumdan baskı yapılabileceği anlamına gelir; belgelerin baskısını ve kopyalarını istediğiniz her yerde alma özgürlüğünüz olur. Tüm baskı cihazlarınız birbirine bağlanıp, rekabet avantajınızı korumak ve en talepkar müşterilerin dahi beklentilerini karşılamak için her gün ihtiyacınız olan etkinlik ve esneklik sağlanarak bu elde edilebilir.

Sistem, bütün baskı ortamınızı merkezi olarak yönetmenizi sağlar, böylelikle örneğin acil bir toplantıda, gerekli olan dosyalar bir yerden bir yere saniyeler içinde gönderilebilir. Baskı işleri dünyanın her yerinden gönderilebilir, gerekli veriler hızlı bir şekilde aktarılır ve gereksiz e-postalar yazmaya harcanan zaman önemli ölçüde azalır. Birçok konumdan baskıyla işbirliğini artırın ve iletişimi hızlandırın.

Çözüm

Çözüm

Birden Çok Konumdan baskı

YSoft SafeQ Baskı Yönetimi Paketi, etkin baskı ortamınıza yönelik ölçeklendirilebilir ve esnek bir modül grubudur. Paket, çok çeşitli bileşenler arasından seçim yaparak işletme gereksinimlerinize kusursuz şekilde uygun hale getirilmiş bir çözüm oluşturmanıza olanak tanır. Ysoft SafeQ modülleri dünyanın dört bir yanından baskı işleri göndermek ve yayınlamak, grafikli ve tablolu baskı raporları oluşturmak, baskı ortamınızı hiç olmadığı kadar güvenli hale getirmek, tarama hedeflerini önceden tanımlamak, gizli belgelere yetkisiz erişimi sınırlamak ve tekil baskı kurallarıyla maliyet tasarrufu yapmak için kullanılabilir.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
SafeQ Baskı Yönetimi Paketi

SafeQ yazılımı, esnek lisans seçenekleriyle sunulan çok geniş bir modüler hizmet yelpazesinden oluşur. Yalnızca sizin için kullanışlı modülleri seçmekte özgür olursunuz, kullanmadığınız işlevler için ödeme yapmadığınızdan yerleştirme maliyetlerini önemli ölçüde düşürürsünüz. Ysoft SafeQ Baskı Yönetim Paketi, küçük şirketler ve küresel kurumlar için biçilmiş kaftan olan merkezi baskı yazılımıdır.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Birden çok konumdan baskı

Birden çok konumdan baskı

Baskı ortamınızın kontrolünü bütünüyle alın

Birçok konumdan baskı, daha fazla esneklik ve daha hızlı personel iletişimi elde etmeye çabalayan her işletme için güçlü bir özelliktir. Manuel dosya aktarımına ya da zaman alan e-posta iletişimlerine gerek yoktur: Konica Minolta'nın baskı sunucusu bir yerde baskı alınması ve aynı anda başka yerde bir kopya alınması için belge göndermenizi sağlar. Merkezi yönetimden yararlanmanızı sağlar, böylelikle amacınıza ulaşmanıza engel olan sınırlara bir daha asla izin vermezsiniz. 


İş akışınızı kolaylaştırın ve mobil baskı kullanarak, işleri yalnızca ofisten gönderme zorunluluğundan kurtulun. Acil durumları evden, spor salonundan, kafeteryadan ya da başka bir yerden ele alın ve gerekli dosyaları bağlı bir baskı makinesine saniyeler içinde iletin. 


Bununla birlikte, birçok konumdan baskı, yalnızca üretkenliği artırmaya yönelik bir 'hızlı çözüm' değildir. Ayrıca, rahatlatıcı bir şekilde güvenlidir. Yetkisiz personelin gizli kurumsal belgelere erişmediğinden veya bu belgeleri kopyalamadığından emin olmanızı sağlar. Baskı altyapısını kullanmasına izin verilen her personele bir PIN, kullanıcı adı, parola veya kimlik atayabilirsiniz. Şeffaf grafikler ve tablolarla rapor edilen uzun vadeli verileri kullanarak çalışanların baskı alışkanlıklarını analiz edin ve kullanılan kağıt miktarını kontrol altına alın. 

Birden çok konumdan baskı

Birden çok konumdan baskı

Merkezi yönetim

Merkezi yönetim

Daha fazla güvenlik

Daha fazla güvenlik

Mobil baskı

Mobil baskı

Web-to-print

Webden baskı

Hızlı ve etkili baskı sunucusu

Hızlı ve etkili baskı sunucusu 

Bize ulaşın

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

İşletme gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanmış baskı yönetimi çözümünü seçin. Konica Minolta'nın geniş yelpazede sunduğu yönetimli baskı hizmetlerine göz atın ve baskı bütçeniz ile personel üretkenliğinizi kontrol altına alın. Kuruluşunuz için hangi çözümün doğru olduğunu bilmiyor olabilir misiniz? Ya da ele alınması gereken, güvenlik, altyapı yönetimi ya da mobil baskı gibi farklı sorunlarınız mı var? Gereksinimlerinizin ne olduğunu tam olarak söyleyin, nasıl karşılanacaklarını size tam olarak söyleyeceğiz.