Yönetilen Baskı Hizmetleri

İşletmenize odaklanın ve baskı altyapınızı yönetmenize izin verin

Optimize Baskı Hizmetleriyle olanakları keşfedin


Baskı altyapınız şirketin spesifik gereksinimlerine uymalıdır ve prosesleriniz ile iş akışlarınızı sorunsuz şekilde desteklemelidir. En önemlisi: Güvenilir performans göstermesini istersiniz!

Günümüzde pek çok baskı ortamı, hızlı iş dünyamıza ayak uydurmalarını sağlayan bir şekilde ayarlanmamış veya yönetilmeyen baskı, görüntüleme ve faks cihazı yığınlarından oluşuyor. Bu gelişigüzel yapılar, bir bütün olarak organizasyonel verimliliğinize engel oluşturuyor.


Yönetime veya donanım sorunlarının çözülmesine çok fazla zaman harcamak genelde, çalışanlarınızın ana görevlerine konsantre olmasını engelleyebilir, gereksiz zaman ve para harcanmasına neden olur. Optimize Edilmiş Baskı Hizmetleri, şirketinizin baskı ve taramayla ilişkili tüm proseslerinin verimliliğini artırmaya yardımcı olmayı hedeflemektedir.


Maksimum veri güvenliği sağlayan gereksinimleriniz için mali olarak uygulanabilir ve çevre dostu olan bir çözüm oluşturuyoruz. Maliyet düşüşlerini ve sorunsuz prosesleri garanti ederek, geçmiş veriler ve gelecekteki hedeflerinize dayanarak iyileştirme stratejileri geliştiriyoruz. Baskı yönetimi, Optimize Baskı Hizmetlerinin önemli bir parçası. Bu süreçte, sarf malzemelerinin otomatik iletimi gibi rutin görevler de dahil olmak üzere bütün baskı ve tarama altyapınızla ilgilenilir. Ayrıca sürekli optimizasyon elde etmeye çabalar, sizi ve çalışanları gereksiz işlerden kurtarıp temel görevlere tam olarak konsantre olmanızı sağlarız!

Optimize Baskı Hizmetleri

Optimize Baskı Hizmetleri

Optimize Baskı Hizmetleri

Konica Minolta'nın Optimize Baskı Hizmetleri (OPS), danışmanlık, donanım, yazılım uygulaması ve iş akışı yönetimini bir araya getirerek belge harcamalarını düşürür. Baskı altyapınızı kapsayan yönetilen hizmetlerimizle, önleyici ve kestirimci bakım stratejimiz, kullandığınız cihazın her zaman güvenilir performans göstermesini ve atıl sürelerin en aza indirilmesini sağlar. Hepsi bir araya gelerek minimum çabayla maksimum üretkenlik ve verimlilik sağlanır, böylelikle siz ve ekibiniz yönetici sorularıyla ilgilenmek yerine işlerinize odaklanabilirsiniz.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı nasıl iyileştirebileceğiyle ilgili sayısız farklı yöntemi keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma stillerine uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta gereksinimlerinizi her zaman önceliklendirerek en talepkar küresel organizasyonların dahi yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, baskısı alınan veya kopyalanan çıktı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturarak hassas belgelerin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Konica Minolta'nın Optimize Baskı Hizmetleri aşağıdaki bölümlerden oluşur

   

   

Kullanılabilirlik özellik simgesi

OPS Consult

Spesifik gereksinimlerinize uygun hale getirilmiş bir çözüm derlemek adına, müşterinin mevcut durumunu veya çalışma biçimini analiz etmeye ve değerlendirmeye yönelik danışmanlık hizmetleri.

Özelleştirme özellik simgesi

OPS Implement
Gereksinimleriniz temelinde uygulama, entegrasyon, değişiklik yönetimi, proje yönetimi ve eğitimi

Productivity feature icon

OPS Manage
Bütün baskı filonuzu çalıştırmaya ve yönetmeye yönelik ölçeklendirilebilir otomatik hizmetler portföyü