Güvenli Baskı

Daha fazla denetim, daha düşük baskı maliyetleri

Konica Minolta ile zaman, maliyet ve kaynak tasarrufu yapın


Şirketinizin ölçeği ne olursa olsun harcamaları sürekli denetlemek önemlidir. Ancak organizasyonun büyüklüğü arttıkça, maliyetlerin her birine dikkat etmek verimsiz hale gelir ve buna daha fazla enerji harcanır. Baskı gibi önemsiz gözüken bir konuda bu daha da sorunlu hale gelebilir. Kendinize yalnızca şunu sorun: Tarama, baskı ve kopyalama işlemlerine yapılan günlük, haftalık, aylık veya yıllık harcamayı gerçekten biliyor muyum?

Baskı maliyetlerinizi tahmin edemiyor musunuz? Üzülmeyin, yalnız değilsiniz! Yüksek teknolojiye sahip olduğumuz bugünlerde dahi şirketlerin büyük bir çoğunluğu için gerçek harcamaları olgulara dayanarak ortaya çıkarmak zor oluyor. Hangi çalışanların altyapınıza erişebildiğini ve bunu ne sıklıkta yaptıklarını bilmiyor musunuz? Bu, baskı bütçenizi düşürmenin önündeki ciddi bir engel de olabilir. Güvenlik baskı çözümleri, hislerle değil, olgularla kararlar almanız için gereken kavrayışı size sunar. Bireysel çalışanların baskı davranışını izlemenizi, kullanıcı erişim hakları atamanızı ve baskı altyapınızı organizasyonunuza özel gereksinimlere uyacak şekilde optimize etmenizi sağlarlar.

Güvenli Baskı

Güvenli Baskı

Çözümler

Güvenli baskı, bütün baskı ortamınızı denetlemek ve optimize etmek için ihtiyacınız olan verileri sağlar. Maliyetlerden ve zamandan tasarruf ederken ve daha az çaba gösterirken sorunları çözmenize yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir çözüm yerleştirerek rekabet ortamında çok önde kalmanızı sağlar. 


Güvenli baskı çözümlerini hayata geçirmek kolaydır – arayüz açıktır ve kolay öğrenilir, teknisyen almak zorunda değilsiniz. Yazılım, ekibinizin baskı alışkanlıklarıyla ilgili karmaşık veriler sağlayabilir, kullanıcıların belirli işlevlere erişimini sınırlandırabilir ve son derece kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
YSoft SafeQ

YSoft SafeQ, baskı ortamınız üzerinde denetim sağlamanız, gerçeklere dayalı kararlar almanız, baskı bütçenizi azaltmanız ve doğal çevreye etkinizi en düşük düzeye indirmeniz için tasarlanmış gelişmiş yenilikçi işlevlerden oluşan, sunucu bazlı bir baskı yönetimi çözümüdür. YSoft SafeQ ile baskı işlemlerinizi daha uygun maliyetli ve güvenli hale getirebilirsiniz. Bu çözüm, erişim hakları atamanızı, personelinizin baskı davranışına dikkat etmenizi ve yetkisiz personelin gizli verilere erişmesi riskini azaltmanızı sağlar.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Güvenlikli baskı çözümleri uygulamak, baskı ortamınızı optimize etmenizi sağlar. İş akışınızı basitleştirebilir ve hangi MFP'lerinizin en sık kullanıldığını öğrenebilirsiniz; şirketinizin gereksinimlerine dair çok daha net bir resim elde edersiniz. Güvenlikli baskıyla, bir belgeyi yazdırmak, taramak veya kopyalamak istediklerinde kullanıcıların kendilerini tanımlamasını zorunlu kılarak maliyetleri hemen düşürebilirsiniz.

Müşterilerinize ödemeli bir baskı hizmeti sunmaya karar verebilir (işlemlerini izlemeyi ve tam maliyetleri hesaplamayı hızlı ve kolay hale getirir), müşterilerin ödeme yapabildiğinden emin olmak üzere kimlik kartları veya PIN kodları kullanabilir ve tüm MFP operasyonlarınızı kapsayan hazır, ayarlanabilir ve açık raporlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, belirli bir projede gerçekleştirilen baskı ve kopyalama işlemlerini not etmek üzere kapsamlı şekilde hesap tutabilir, maliyeti hızlı ve kolay bir şekilde özetleyebilir ve bunu projeye dahil edebilirsiniz.

Çalışanları belgeleri gereksiz şekilde yazdırmamaya teşvik etmek üzere, sınırlı tutulan baskının doğal çevre üzerindeki etkisini açıkça gösteren raporlar kullanarak maliyetlerinizi daha da düşürebilirsiniz. Konica Minolta ile baskı işlemlerinizi daha önce olmadığı kadar güvenli, basit ve gelişmiş hale getirebilirsiniz. 

   

   

Özelleştirme özellik simgesi

Daha iyi belge güvenliği

Teknoloji özellik simgesi

Veri bazlı baskı denetimi

Productivity feature icon

Daha düşük altyapı maliyetleri

Baskı özellik simgesi

Baskı sürücüleri gerekmez

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Güvenli iş akışları