Akıllı Bulut Hizmetleri

Ofis cihazlarınız telefonunuz kadar esnek olsaydı ne olurdu?

Tüm IoT cihazlarınız için gelişmiş üretkenlik ve bağlanabilirlik


Çevrimiçi teknolojideki hızlı gelişim ve müşterilerden gelen gittikçe artan karmaşık talepler, akıllı telefonları ve tabletleri, daha önce hayal edilemeyen bilgi işlem güçlerini birkaç yılda elde eden yüksek seviyede esnek ve sezgisel cihazlar haline getirdi.

Günümüzde Akıllı Bulut Hizmetleri birkaç basit adımda organizasyonunuzun bir uygulama indirmesine olanak tanır. Bu uygulamayla hem akıllı telefonunuzu organizasyon gereksinimlerine uygun hale getirecek hem de mali durumunuzu etkin biçimde yönetecek, fotoğrafları düzenleyecek, bulut hizmetlerine erişecek ve daha fazlasını yapabileceksiniz. Ayrıca Konica Minolta ile kişisel yaşamınızda ve iş dünyasında bu yeni ortaya çıkarılan kapsamdan ve esneklikten yararlanacaksınız.

Smart Cloud Services

Smart Cloud Services

Enjoy the benefits of cloud technology

Use Smart Cloud Services to your advantage. Konica Minolta offers your organisation applications for its devices that will meet every one of its needs. All you need do is to deploy apps to your Konica Minolta devices – regardless of location – to enjoy the benefits of cloud technology that requires neither extensive maintenance nor additional infrastructure. Dedicated smartcloud apps can run either directly on the device or in the cloud, saving you time, effort and money.

Donanım
hardware icon
Workplace Hub

With Workplace Hub, you can let your company grow and gain competitive advantage! It gives you the freedom and flexibility to add exactly the functionality your business requires, and to work in an easy, secure way – adjusting technology to your workflow as you go by choosing applications for your Workplace Hub tailored specifically to your needs. Konica Minolta’s Smart Cloud Services also let you manage any licensing and installation issues.

Yazılım
software icon
Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace provides an easy way to browse, purchase, and download apps designed specifically for your MFP system. Similar to mobile devices - but specifically for the business needs of our customers - you can access the apps available here directly from the MFP control panel.You can view a company announcement, access a library of forms / templates, scan to and download Microsoft SharePoint - while maintaining the optimal workflow you can rely on with Konica Minolta.

Hizmetler
service icon
Installation, Configuration Service & User Training

If you think your company might benefit from Konica Minolta’s Smart Cloud Services, our dedicated team will guide you through the process of AD, LDAP or server connection setup, as well as installing the apps. You’ll be given professional user training in how to distribute and maintain your applications and services. The support we offer is clear and easy to understand – before long, you’ll wonder how you ever worked without your apps and smartcloud services!

İşletmeniz için mükemmel tasarlanmış işlevsellik

Akıllı Bulut Hizmetleri, "herkese uyan tek bir çözüm" değildir. Bireysel işlevselliklerin, kurumunuzun özel gereksinimlerine göre uyarlanması gerekir; bu da potansiyel olarak size büyük ölçüde artan üretkenliğin anahtarıdır. Konica Minolta’nın smartcloud'u, modern, hızlı gelişen bir şirketin ihtiyaç duyabileceği her şeyi akıllı, hızlı ve esnek bir çözümle sunmaktadır.

IaaS (“Hizmet Olarak Altyapı”) bulut sunucularımızla, işletmenizin donanım ve yazılımı satın almadan gelişmiş sunucu teknolojilerine erişir. Kuruluşunuz yeni bir bulut sunucusuna ne zaman ihtiyaç duyarsa, belirtilen gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirilmiş olanı hızla dağıtabiliriz.


Esnek IaaS servis sağlama modelimiz, özel sunucu yapılandırmaları, 14 günlük saklama ile standart bulut yedekleme hizmeti, isteğe bağlı doğrudan ağ bağlantıları, değişken lisanslama modelleri ve bunların hepsini bir araya getirme yönetimi ve uygulama hizmetleri sunar. Gelişmiş yazılıma yatırım yapmaya gerek yoktur - tüm uygulamalarımız açık ve kullanımı kolaydır, cihazınızın yeteneklerini tam olarak ihtiyaç duyduğunuz şekilde arttırın.


Verimliliği önemli ölçüde artırmak için basitçe kendi kurumsal iş akışınıza uyarlarsınız. OneDrive Business, SharePoint Online, Google Drive, Dropbox ve diğerleri de dahil olmak üzere popüler bulut hizmetleriyle her zaman güncel kalabilirsiniz. Tüm IoT örneklerinin merkezi yönetimi, her bir cihazı manuel olarak yapılandırmak ve bulunduğunuz yere bakmaksızın tüm çalışmalarınızı bir yerde bir araya getirmek için gereken zaman ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.

   

   

Dokunmatik özellik simgesi

Tüm cihazlarınızın merkezi yönetimine izin verir

Mobilite özellik simgesi

Popüler bulut teknolojileri ile bağlantılı

Kalite özellik simgesi

Ekstra işlevsellik sağlar

Özelleştirme özellik simgesi

Özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Ücretsiz  otomatik güncelleme

Teknoloji özellik simgesi

Güvenli ve Esnek