Kullanıcı ve Maliyet Yönetimi

Otomatik kullanım analizi ve gelişmiş maliyet muhasebesi

İhtiyaçlarınıza uygun hale getirilmiş modern bir baskı ortamını keşfedin


Küçük işletmeler, orta ölçekli şirketler ve uluslararası kuruluşlar arasında pek çok fark vardır.

Her birinin kendi yönetim stilleri, gereksinimleri, müşterileri ve hedefleri vardır. Hangi kuruluşu temsil ederseniz edin Konica Minolta gereksinimlerinizi karşılayacak bir kullanıcı ve maliyet yönetimi çözümü sunar Bu ölçeklenebilir yazılım, şirketiniz geliştikçe değiştiklerinde dahi gerçek gereksinimlerinizi karşılar.

Çözümler

Çözümler

Kullanıcı maliyeti ve yönetimi

Merkezi kurumsal kullanıcı ve maliyet yönetimi, baskı hizmetleri harcamanızı önemli ölçüde düşürür; genelde %30'lara kadar düşüş sağlanır. Bu izleme çözümünü, uygun maliyetli ve modern bir baskı ortamının tadını çıkarmak için kullanabilirsiniz. Baskı altyapınızda büyük yatırımlar yapmanız gerekmez: yazılım, Konica Minolta'nın çok işlevli baskı makinelerini ve küçük ofis baskı makinelerini destekler. Az miktarda MFP bulunan küçük bir işletme de olsanız, dünyanın dört bir yanında ofisleri bulunan uluslararası bir kuruluş da olsanız, her şey bir araya gelerek tüm cihazlarınız üzerinde basit ve etkili kontrol sağlanır.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
YSoft SafeQ Baskı Yönetimi

YSoft SafeQ, kurumunuzdaki altyapı ve baskı ortamıyla ilgili gerçeklere dayalı kararlar almanız için tüm baskı alışkanlıklarınızın ve verilerinizin kontrolünü almanız amacıyla tasarlanmış bir kurumsal baskı yönetimi çözümüdür. Baskı, kopyalama ve tarama maliyetlerini düşürmek için bu araçtan yararlanın. YSoft SafeQ hangi konumda olurlarsa olsunlar tüm çok işlevli baskı makinesi aktivitelerini kaydeder; bu sayede gönlünüz rahat olur, güvenliğiniz ve üretkenliğiniz artar.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

YSoft kurumsal baskı yönetimini yerleştirin ve bir adım ilerleyin. Esnek, uygun maliyetli ve güvenli olan modern baskı ortamını sunmaya yardımcı olur. Kullanıcı ve maliyet yönetimine yönelik bu araç, baskı altyapınızı denetleme biçiminizi değiştirecek. Kullanıcı başına, cihaz başına ve ofis başına tüm tarama, baskı ve kopyalama maliyetlerini izlerken bütçenizi kontrol altında tutun. Sorunlu baskı davranışlarını saptayın ve politikanızı buna göre değiştirin. Bu merkezi baskı ortamında, bir sunucu uygulaması tüm ağa bağlı cihazlarınızı kurumsal dizine bağlar, böylelikle yönetim politikaları uygulayabilir veya çok daha verimli iş akışları sunabilirsiniz. 


Bu izleme çözümüyle, kuruluşunuz pek çok müşteri için çok sayıda proje yürüttüğünde dahi her şeye vakıf olabilirsiniz. Her birine bir fatura kodu tahsis edebilir ve ilgili projelere maliyetler atayabilirsiniz. Bu şekilde, müşterinize sürekli ücret uygulamak yerine tam olarak doğru baskı maliyetlerini yüklemek çok daha kolay hale gelir. Açık grafikleri ve yönetim raporlarını analiz ederek hızlı ve kapsamlı genel bakışlar sağlayın. Daha fazla netlik ve verimlilik sağlamak için kendi kişisel raporlarınızı da oluşturabilirsiniz. 


YSoft SafeQ, iş akışınızı kolaylaştırmak, maliyet tasarrufu yapmak ve daha şeffaf maliyet raporlarından yararlanmak için ihtiyacınız olan tüm işlevleri size sağlayacak olan, etkin, esnek ve kapsamlı kullanıcı ve maliyet yönetimi aracıdır.

   

   

Teknoloji özellik simgesi

Gelişmiş maliyet muhasebesi

Productivity feature icon

Otomatik kullanım analizi

Dokunmatik özellik simgesi

Merkezi yönetimli

Sonlandırma özellik simgesi

Maliyetlere hızlı ve net genel bakışlar

Özelleştirme özellik simgesi

Daha fazla güvenlik