Görünürlüğü Yüksek (Reflektörlü) Giysiler İçin Renk Ölçümü

Görünürlüğü yüksek tekstil için ulusal/uluslararası standartlara uygun ölçüm çözümleri

Görünürlüğü yüksek giysilerin renk ölçümü


Görünürlüğü yüksek tekstil ürünlerinin rengini ölçmek için 45°:0° geometri ölçüm çözümleri

Görünürlüğü yüksek tekstil ürünleri, uluslararası EN ISO20471 standardını karşılamak ve işlevlerini yerine getirdiklerinden emin olmak için 45°:0° geometrili bir spektrofotometre ile ölçülmelidir. Kullanılan floresan renkler, tipik olarak kırmızı turuncu, sarı ve sarı/yeşil olmak üzere her ortamda her türlü arka plana karşı öne çıkmalarını sağlar ve bu şekilde kullanıcıyı korur. Bu nedenle, bu standartları karşılayan üretim, yaşamları korumak için kritik öneme sahiptir. Aksi takdirde trajik sonuçlar ortaya çıkabilir. Optik parlatıcı kullanılır, görünür tayfın dışından gelen enerjiyi emer ve görsel tayfın içine yayarak bu giysilerin diğerlerinden daha parlak görünmesini sağlar.

Konica Minolta, görünürlüğü yüksek (reflektörlü) giysi üreticilerinin uyumlu kalmasını sağlamak için enstrümantal bir çözüm ve ölçüm verilerini yakalamak, analiz etmek, raporlamak ve depolamak için kullanılabilecek bir yazılım sunar.

 

Uzman ekiplerimiz, sektörün gereksinimlerini karşılayan ölçüm süreçleri oluşturmada size tavsiyede bulunabilir.


Konica Minolta Ölçüm aleti CM-25cG, kullanıcı dostu arayüze, şarj edilebilir pile ve ölçüm açıklığının hassas bir şekilde hizalanması için örnek görüntüleyici penceresine sahip 45°:0° taşınabilir bir spektrofotometredir. Cihaz çok az eğitim gerektirir ve yazılıma daha sonra indirmek için doğrudan ölçüm yazılımına veya belleğine ölçüm yapabilir.

Kapsamlı yerel servis olanakları ağımız, ünitenin uluslararası standartlara göre izlenebilir kalmasını sağlamak için cihazınızı her yıl korur ve kalibre eder.

Avantajlar

  • Maliyetli ıskartaları ortadan kaldırın.
  • Ürünlerin EN ISO 20471 standardına uygun olduğundan emin olun.
  • Ölçüm verilerini hızlı ve net bir şekilde kaydedin ve saklayın.
  • Müşterilere izlenebilir renk verileri sağlayın.

ENSTRÜMANLAR

ENSTRÜMANLAR

CM-25cG Taşınabilir Spektrofotometre

EN ISO 20471'e uygun olarak 45°:0° geometrili renk ölçümü için kullanıcı dostu taşınabilir cihaz. Cihaz, çift yönlü kullanım için tasarlanmıştır ve sonuçlar geniş renkli bir ekranda görüntülenir.

Rhopoint IQ-S Yakın Toleranslı Parlaklık Ölçer

Tüm parlaklık uygulamalarında maksimum doğruluk ve çözünürlük için Trigloss 20/60/85° yakın toleranslı IQ sürümü. Bu yeni nesil parlaklık ölçer aynı zamanda Rspec, RIQ ve Haze için de veri sağlar.

SpectraMagic NX2

SpectraMagic NX2, Konica Minolta cihazlarıyla arayüz oluşturmak için kullanılabilen bir renk ölçüm yazılımı paketidir. Rengin ve renk farkının kapsamlı raporlanmasını ve analizini sağlar. Kullanıcı, şablonların ve raporların özelleştirilmesinde tam kontrole sahiptir.

UYGULAMALAR

UYGULAMALAR

Tekstil/Giysi Ölçümü

Spektrofotometreler, tekstil ve giysi işlemede renk yönetimi için yaygın olarak kullanılmaktadır. CM-25cG spektrofotometreyi kullanarak, kolayca ayırt edilebilen giysilerde bile renk ve yansıma ölçümü yapmak mümkündür.

İlgili Çözümler

Uzmanlarımıza sorun!