Dijital pazarlama modernize baskıyla buluşuyor

Medyalar Arası Çalışın

Tam aksine baskı ölmedi


Son birkaç yılda dijital pazarlama daha baskın hale gelerek geleneksel baskıyı geride bıraktı. Ancak bu, baskının kaybolduğu anlamına gelmiyor. Baskı hizmeti sağlayıcıların piyasadaki rekabete ve duruma ayak uydurmasını sağlamak üzere dönüşerek gelişti. Peki ne oldu?

Günümüzde iletişim ve medya ayrılmaz bir biçimde iç içe geçmiş durumda. Reklam acenteleri ve pazarlama departmanları daha geniş kitlelere ulaşmanın yeni yollarını aramaya başladığında, geleneksel rolünün ötesinde yeni hizmetler sunacak olan baskı prosesine geri dönen baskı hizmeti sağlayıcıları, değişiklik yapılması gerektiğini anladı ve en son pazarlama trendlerine uyacak şekilde tasarlanmış ürün ve hizmet yelpazelerini genişletmeye odaklandı.


Bu, dijital pazarlamanın modernize edilmiş baskıyla bir araya geldiği bir 'kusursuz fırtına' oluşturdu ve ikisi birlikte, işletmeleri dönüştürmek ve daha önce ulaşılamaz olarak görülen hedeflere ulaşmak için bir dayanak noktası ortaya çıkardı.


Günümüzde en son baskı teknolojisi ve pazarlamayla sağlanabilecek bütün hizmet yelpazesi şaşırtıcı derecede geniş. Ancak sorulması gereken soru, baskı hizmeti sağlayıcılar ve pazarlamacıların ortak bir hedef doğrultusunda nasıl bir arada çalışmaları gerektiği ve baskı, web, sosyal ağlar, e-posta ve SMS'nin nasıl bağlantılandırılabileceği.


Bu soruların yanıtı Medyalar Arası İletişim kullanmak.

Medyalar Arası

Medyalar Arası

Konica Minolta her baskı hizmeti sağlayıcının bütçesine uygun donanım ve yazılım çözümleri sunar.

Artık Konica Minolta'dan yardım alarak, medyalar arası pazarlamanın zorluklarıyla mücadele etme yeteneğine ve çeşitliliğine sahip yeni hizmetler sunabilirsiniz. Yenilikçi baskı çözümlerimizle müşterilerinizin tercih ettikleri iletişim yöntemini (sosyal medya, anlık mesajlar, e-posta veya geleneksel baskı) kullanarak hedef kitleye erişmesine yardımcı olabilirsiniz. 


Çözümün bu kadar sorunsuz çalışmasını sağlayan şey, uygulamaların bir SaaS olarak yerleştirilmesidir. Yani profesyonel baskı çözümleri uygularken sunucuyla ilişkili sorunlarla ve devasa maliyetlerle uğraşmanız gerekmez.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı nasıl iyileştirebileceğiyle ilgili sayısız farklı yöntemi keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma stillerine uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta gereksinimlerinizi her zaman önceliklendirerek en talepkar küresel organizasyonların dahi yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, baskısı alınan veya kopyalanan çıktı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturarak hassas belgelerin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Dijital pazarlama modernize baskıyla buluşuyor

Dijital pazarlama modernize baskıyla buluşuyor

Temel Özellikler

Konica Minolta'nın medyalar arası çözümleriyle, medya, baskı öncesi, baskı ve dijitali bir araya getirerek tüm baskı proseslerinizin tam kontrolünü kusursuz bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bu sayede içeriği, tasarımı, görsel düzeni, rengi ve boyutu bir araya getirerek hedef kitleyi sadık müşterilere dönüştürecek kişisel tanıtım mesajları oluşturabilirsiniz. 


Kaliteli pazarlama üretim araçlarımızla müşteri memnuniyetini artırabilir ve onların ihtiyaçlarına uygun şekilde yanıt verebilirsiniz; müşterilerin eylemlerini temel alan otomatik yanıtlarla bu görevler çok daha kolaylaşır. Doğrudan e-postalar, haber bültenleri, SMS ve anlık mesajlar, artırılmış gerçeklik, PURL'ler, NFC etiketleri ve QC kodlarını da içerecek şekilde tüm tanıtım içeriklerini artık tek bir platform üzerinden sorunsuz şekilde oluşturabilir, yerleştirebilir ve raporlandırabilirsiniz. 


Merkezi panoyla birden fazla baskı yönetebilir, tüm zahmetli ve tekrar eden manuel görevleri otomatik hale getirebilirsiniz.

   

   

Dokunmatik özellik simgesi

Otomatik olarak tetiklenen e-postalar, müşterilerinize doğru zamanda ulaşacak şekilde tasarlanmıştır

Productivity feature icon

Barındırılan arama sonuç sayfasına tıklanarak toplanan veri grupları, veritabanındaki müşteri iletişim kaydına hemen geri eklenir

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Kişisel URL'ler ve genel URL'ler platform içinde talep üzerine oluşturulur ve e-posta ya da doğrudan posta kampanyasına kolaylıkla entegre edilir

Özelleştirme özellik simgesi

Müşterilere metin mesajları genel mesaj olarak ya da alıcı için kişiselleştirilmiş şekilde gönderilir

Mobilite özellik simgesi

Pazarlama kampanyanızı destekleyen web sayfaları sistem içerisinde barındırılır