IQ-501 Akıllı Kaliteli Bakım

Kusursuz kalite parmaklarınızın ucunda.


Konica Minolta'nın Akıllı Kaliteli Bakımı: Baskıda zaman kazanmanın en iyi yolu. Yakınlaştırma: görüntü konumu, çakıştırma ve %100 doğru renk denetimi için en akıllı, en güçlü otomatik ayarlara sahiptir. Basılı çıktı için hibrit renk ölçümü ve gerçek zamanlı düzeltme sunar. Akıllı Kaliteli Bakım ile yeni baskı ürünlerini anında çeşitlendirebilir oluşturabilirsiniz. İnanılmayacak kadar iyi mi geliyor? Bize ulaşın, IQ-501'i test edin ve kendiniz görün!


  • Akıllı makine otomasyonuyla işletmeniz için yılda 300 mesai saatine kadar tasarruf sağlayın
  • Yaratıcılık kazanın, baskı atıklarını azaltın ve üretkenliği artırın
  • Marjlarınızı korurken müşteri memnuniyetini artırın

Kaliteli yakınlaştırma

Kaliteli yakınlaştırma

Konica Minolta'nın Akıllı Kaliteli Bakım sistemi, rakiplerinden üstün olmayı amaçlayan baskı sağlayıcılar için yeniliğin kendisidir. Akıllı makine otomasyonunun yardımıyla işleyiş gösteren IQ-501, baskı işleriniz ve müşterileriniz için değer katarken zaman tasarrufu yapmanızı sağlar.


Akıllı Kaliteli Bakım için yenilikçi IQ-501, tutarlılığı ve çakıştırma doğruluğunu bir sonraki seviyeye taşıyor. IQ-501 bir yandan görüntü konumu ve çakıştırması için çok yönlü otomasyon sağlarken öte yandan renk denetimi sağlıyor. Bu, basılı çıktıyı denetleyip düzelten özel kapalı döngü denetim sistemimiz sayesinde mümkün hale geliyor. IQ-501 tarafından sağlanan otomasyon, renk kalibrasyonu ve renk profili çıkarma işlemlerinde de geçerli; bunların hepsi operatör zamanı ve baskı atıkları azaltılırken üretkenliğin artırılması için tasarlanmıştır.