Yönetim Bilgi Sistemi

Tek tek müşterilerin ilgilendiği konulara odaklanın

Baskı proseslerinizin kontrolünü elinize alın


Şirketinizin kontrolünüz altında olduğundan emin misiniz? İşlerinizin etkili bir biçimde planlandığını ve zamanında tamamlandığını biliyor musunuz? Koyduğunuz fiyatın doğru olduğundan bütünüyle emin misiniz?

 Satış ekibiniz doğru ürün veya hizmete odaklanıyor mu? Konica Minolta'nın sunduğu Yönetim Bilgi Sistemiyle tüm bu sorulara ve daha fazlasına güvenilir yanıtlar alabilirsiniz. Gerçeklere dayalı kararlar almanız için size detaylı veriler sağlayacak ve şirketinizin gelişmesi için en iyi stratejileri seçmenize yardımcı olacak.

Yönetim Bilgi Sistemi

Yönetim Bilgi Sistemi

Baskı altyapınızı merkezi olarak yönetin

Basımcılar günümüzde rekabet seviyesi yüksek piyasa koşullarında çalışıyor ve geçtiğimiz on yıldan bu yana artan bir stresle karşı karşıya: sosyal medyanın daha fazla kullanılması baskıya olan talebi önemli ölçüde azalttı. Buna ek olarak, baskı yönetimi şirketlerinin ortaya çıkması, fiyatları daha da aşağıya çekti. 


Baskı sektöründeki müşterilerimiz artık daha az maliyetli, daha hızlı işlere olan artan talebi karşılamanın ve rakip şirketlere kıyasla öne çıkmanın yollarını arıyor. Konica Minolta'nın piyasada lider baskı MIS yazılımı yeni teknolojiler, durmadan değişen trendler ve kullanıcı geri bildirimiyle geliştirilmiş ve şekillendirilmiştir; sonuçta ortaya, ambalajlama ve etiketleme sektörlerindeki işletmelerin gereksinimlerine uygun hale getirilen güç ve çok yönlü bir MIS çıkarılmıştır.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
AccurioPro Conductor

AccurioPro Conductor, baskı altyapınızı merkezi olarak yönetmenize olanak tanıyan bir iş akışı entegrasyon sistemidir. Ayrıca, çok çeşitli günlük görevleri otomatik hale getirebilir ve birden fazla baskı işi olduğunda dahi hızlı ve kolay bir şekilde üretkenliğinizi artırabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Yönetim Bilgi Sistemi

Yönetim Bilgi Sistemi

Yönetim Bilgi Sistemi, tek bir noktadan çok farklı görevleri etkin biçimde yönetmek ve günlük görevleri kontrolleri altına almak isteyen tüm baskı işletmeleri için mükemmel olan çok yönlü bir çözümdür. Günümüzün grafikli iletişim sağlayıcılarının karşılaştığı operasyonel ve bilgisel değişiklikler, en karmaşık işlemlerin dahi etkili biçimde yönetilmesine yardımcı olunması adına bütünüyle yeni araçlar gerektiriyor. Yönetim Bilgi Sistemi, maliyetler, mali durum ve kar marjlarıyla ilgili en güncel bilgilere erişmenizi sağlar, böylelikle proseslerinizdeki her adımı analiz edebilir ve her görev için gerekli zamanı ve enerjiyi tanımlayabilirsiniz. Yönetim Bilgi Sistemleri, satış, servis, üretim performansına ve mali performansa gerçek zamanlı olarak erişmenizi sağlar, böylelikle her zaman bilgili işletme kararları alabilirsiniz. 


Verileri analiz etmenizi, sonuçlar çıkarmanızı ve pek çok seviyede şirketinizin işleyiş biçimini iyileştirmenizi sağlarlar, böylelikle bir adım önde kalabilir ve insan gerektirmeyen üretim proseslerini otomatik hale getirip zaman ve maliyet tasarrufu yapabilir, personelinizi çok daha etkin biçimde yönetebilirsiniz. Yönetim Bilgi Sistemleri ayrıca, yönetici yinelenmesi ve insanların verileri tekrar girmesi gibi hataları azaltmanıza olanak tanır, bu sayede iş akışının her zaman verimli ve tam olarak optimize edilmiş olmasını sağlar.

   

   

Özelleştirme özellik simgesi

Kişiselleştirilmiş pano

Productivity feature icon

Tahmin, sipariş ve faturalandırma

Productivity feature icon

Entegre muhasebe

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Entegre CRM

Teknoloji özellik simgesi

Envanter yönetimi

Ortam işleme özellik simgesi

Planlama ve dinamik iş panoları