Satış gelirlerinizi artırma şansını kaçırmayın

İşlem belgeleri iş kolu, faturalar, banka hesap ekstreleri veya sigorta poliçeleri gibi işlem belgelerine tanıtım veya pazarlama mesajları eklemekle ilgilidir.

İşlem Belgesi


Bu tür belgeler işlem özetlerini veya diğer yasal bilgileri içerdiğinden, posta yoluyla alınan diğer belgelerin hemen hemen hepsine göre daha dikkatli bir biçimde okunurlar ve gözden geçirilirler. Böylelikle işlem belgeleri, bir ürün ya da hizmeti tanıtmak için etkili yöntemler arayan pazarlama uzmanları için çok çekici bir araç haline geldi.

İşlem belgesi hizmetleri sektörü için yeni bir çağ açıldı. Bir zamanlar, ilanlar zarfların içine işlem belgeleriyle birlikte konuyordu. Ancak, alan kişi zarfı açtığında ilanları attığından, bu stratejinin aslında önemli sonuçlar getirmediği ortaya çıktı. Artık ilan yerine, TransPromo adı verilen görünür materyallerimiz var. Görünür materyaller, fatura, banka hesap ekstresi veya elektrik/su/doğal gaz faturasının yüzeyine doğrudan konuyor. Bir işlem beyanını bir tanıtım mesajıyla bir araya getirerek, operasyonel ve pazarlama bilgilerini tek bir belgede toplayabilirsiniz. Beklendiği gibi günümüzde bu, milyarlarca dolar değerinde hızlı büyüyen bir pazar.


Şu anda işlem belgesi iş kolundaki başlıca oyuncular yalnızca büyük, çok uluslu şirketlere hizmet sunuyor. Ancak pazarın alt ucunda da gerçek bir potansiyel var: Daha küçük hacimli işlem belgesi niş alanında küçük ve orta ölçekli kurumların (SME'ler) ihtiyaçlarına hizmet etmek.

İşlem Belgesi

İşlem Belgesi

Müşterileriniz İşlem Belgelerinden nasıl doğrudan fayda sağlayabilir?

Tanıtım amaçlı iletiler için fatura ve ekstreleri kullanmanın en büyük avantajı, bu belgelerin gerçekten açılıp okunmasıdır. InfoTrends'in yaptığı "Çok Kanallı İşlem İletişimlerinin Geleceği" çalışmasına göre, elektrik/su/doğal gaz faturaları, banka hesap ekstreleri ve bilgi amaçlı postalar, %97'ye varan en yüksek açılma oranına sahip işlem belgeleridir.


Müşterileriniz İşlem Belgelerinden nasıl doğrudan fayda sağlayabilir?

İşlem Belgeleri, işlem belgelerine pazarlama iletileri ekleyerek maliyetleri düşürür. Kağıt iyi kullanılır ve boşa harcanmaz, ayrıca mevcut olan beyaz alan karlı biçimde kullanılır. Bu strateji operasyonel maliyeti de düşürüp, ayrı broşürler basılması gereğini azaltıp kaynaklardan tasarruf sağlar; örneğin müşterinizin, mevcut müşterilerine fazla sayıda e-posta göndermesi gerekmez. Bu, işletmelerin ilave reklamlara daha az masraf yapması anlamına da gelir.


TransPromo renkli bir biçimde, göze çarpan bir kopya kullanılıp kolay okunur bir mesaj iletecek şekilde tasarlandığında, müşterilerin onu görme ve eyleme geçme olasılığı artar. Sağlanan bilgiler kolaylıkla anlaşılabildiğinde, müşterilerinizin çağrı merkezlerine çok fazla arama ve soru gelmez.


İşlem Belgelerinden nasıl fayda sağlayacaksınız?

Yeni çapraz satış gelirleri oluşturabilecek ve daha da küçük hacimli işlem belgesi niş alanını hedefleyerek yeni iş potansiyeli elde edeceksiniz. Çaba göstermeden.


Diğer ürünlere ilişkin müşteri farkındalığını da rahat bir biçimde artıracaksınız.

Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı nasıl iyileştirebileceğiyle ilgili sayısız farklı yöntemi keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma stillerine uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta gereksinimlerinizi her zaman önceliklendirerek en talepkar küresel organizasyonların dahi yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, baskısı alınan veya kopyalanan çıktı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturarak hassas belgelerin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Satış gelirlerinizi artırma şansını kaçırmayın

Satış gelirlerinizi artırma şansını kaçırmayın

Üretim ortamınız, yeni baskı ve iş akışı otomasyonu yöntemlerine geçişten oldukça fayda sağlayabilir. Konica Minolta TransPromo çözümleriyle prosesleri iyileştirebilir, karlılık ile üretkenliği artırabilir ve üretim gecikmelerini azaltabilirsiniz. İşlem belgeleri, zarf açılır açılmaz insanların dikkatini çekecek şekilde kişiye özel tasarlanabilir; örneğin sıkıcı banka hesap ekstreleri ve doğal gaz/elektrik/su faturaları kişiselleştirilmiş reklam içeriğine dönüştürülebilir.

İşlem belgelerini kolaylıkla kişiselleştirin ve tanıtım içeriği oluşturun

İşlem belgelerini kolaylıkla kişiselleştirin ve tanıtım içeriği oluşturun

Otomatik dağıtımla zaman ve kaynak tasarrufu sağlayın

Otomatik dağıtımla zaman ve kaynak tasarrufu sağlayın

Çok kanallı iletişim yoluyla müşterilerin tercihlerine yanıt verin

Çok kanallı iletişim yoluyla müşterilerin tercihlerine yanıt verin

İçeriğin akıllı şekilde yorumlanması, pazarlama kampanyalarınızı etkin hale getirir

İçeriğin akıllı şekilde yorumlanması, pazarlama kampanyalarınızı etkin hale getirir

Geliştirilmiş operasyonlar, bütün iş akışınızı iyileştirmenize yardımcı olur

Geliştirilmiş operasyonlar, bütün iş akışınızı iyileştirmenize yardımcı olur

Baskı ve kağıt işleme özellikleri üzerinde tam kontrol sağlar

Baskı ve kağıt işleme özellikleri üzerinde tam kontrol sağlar

Trans-promo hizmetlerinden nasıl fayda sağlayabilirsiniz

Trans-promo hizmetlerinden nasıl fayda sağlayabilirsiniz

Trans-promo veya çapraz satış iş kolu

Trans-promo veya çapraz satış iş kolu, faturalar, banka hesap ekstreleri veya sigorta poliçeleri gibi işlem belgelerine tanıtım veya pazarlama mesajları eklemekle ilgilidir. Bu tür belgeler işlem özetlerini veya diğer yasal bilgileri içerdiğinden, posta yoluyla alınan diğer belgelerin hemen hemen hepsine göre daha fazla okunurlar ve gözden geçirilirler. Böylelikle işlem belgeleri, bir ürün ya da hizmeti tanıtmak için her zaman etkili yöntemler arayan pazarlama uzmanları için çok çekici bir araç haline gelir. 


Bir işlem beyanını, bir tanıtım mesajıyla bir araya getirerek (trans-promo), operasyonel ve pazarlama bilgilerini tek bir belgeye ekleyebilirsiniz. Beklendiği gibi bu, milyarlarca dolar değerinde hızlı büyüyen bir pazar.


Şu anda işlem belgesi iş kolundaki başlıca oyuncular yalnızca büyük işletmelere hizmet sunuyor. Ancak pazarın alt ucunda çok büyük bir potansiyel var: Daha küçük trans-promo niş alanında küçük ve orta ölçekli kurumların (SME'ler) ihtiyaçlarına hizmet etmek.


Müşteriler trans-promo'dan nasıl fayda sağlar?

  • İşlem belgelerine pazarlama iletileri eklenerek maliyetler düşürülür
  • Mevcut beyaz alanlar karlı bir şekilde kullanılır
  • İşlem belgelerinde kendi müşterileri için katma değer sağlanır


Çapraz satıştan nasıl fayda sağlayacaksınız?

  • Yeni çapraz satış gelirleri oluşturulur
  • Küçük hacimli trans-promo niş alanında çok büyük iş potansiyeli vardır
  • Diğer ürünlere yönelik müşteri farkındalığı artırılır


Milyarlarca dolar değerinde bir piyasada, küçük ile orta ölçekli işletmelere hizmet veren trans-promo sağlayıcıları için niş alan vardır. Satış gelirlerinizi artırma şansını kaçırmayın!