Değişken Veri Baskısı

Müşterilerinizin isteklerine ayrı ayrı odaklanın

İşletmenizi büyütün ve müşterilerin sadakatini sağlayın


Baskı hizmeti sağlayıcı olarak, işletmenizi sürekli geliştirmeniz ve müşterilerinizin sadakatini sağlamanız gerekir. Baskı hizmetlerin kolayca bulunabildiği ve hiç olmadığı kadar benzer olduğu günümüzde, yazılı çıktı baskı piyasasında nasıl farklılaşacaksınız? Müşterilerinizi nasıl koruyacaksınız?

Değişken veri yayımlama nedir?

Değişken veri yayımlama, baskısı veya VDP, son ürünlerin profesyonel görünüm ile hissiyata sahip olmasına ve bunun işletmelerine getireceği gelir oluşturma avantajlarına bel bağlayan ticari baskı ve grafik şirketleri için yüksek seviyede değerli bir çözümdür.


Baskı işlerini hızlıca planlayın ve yürütün

Müşteri verileri, komut dosyası oluşturmaya veya programlama yapmaya gerek olmadan belge tasarımına kolaylıkla entegre edilebilir. Endüstrideki standart barkodlar ve kişiselleştirilmiş görüntülerle metin, çizelgeler, renk gibi çok çeşitli veriler posta gruplarına veya hacimli baskı işlerine hızlıca ve kolaylıkla eklenebilir.


Birden fazla dosyayı baskıya hazır düzenlere dönüştürün

Ticari, ambalajlama ve yayımlama alanındaki baskı şirketlerinin birden fazla dosyayı baskıya hazır düzenlere dönüştürmesini sağlayan üretim çözümleri planlamak, tasarımcıların aşağıdaki gibi uygulamaları oluşturmasını ve değiştirmesini kolaylaştırır:


 • Akıllı düzen otomasyonu
 • Adımlama ve tekrarlama şablonları
 • Sürükleyip bırakma işlevi


Konica Minolta'nın VDP çözümleri ayrıca, el ilanları, doğrudan posta kartları, sertifika ve ödüller oluşturmak için akıllı şablonlar ve kılavuzlar kullanarak pazarlama belgelerini kişiselleştirir ve bir Excel veritabanındaki bilgiler kullanılarak şablonların nasıl değiştirileceğine dair adım adım talimatlar sunar.


Zaman ve maliyet tasarrufu yapmanızı sağlayacak yenilikçi çözümler

Konica Minolta'nın VDP çözümleri, en son teknolojiyi kullanarak verileri akıllı şekilde okuyabilir ve pazarlama materyallerinin yayınlanmak yerine e-posta ile gönderilip gönderilemeyeceğine otomatik olarak karar verip şirketlerin zaman ve maliyet tasarrufu yapmasını sağlar. Birleştirilmiş değişken veri yayımlama çözümlerimizin şirketinizin kendine özel VDP gereksinimlerini nasıl karşılayabileceğiyle ilgili sohbet etmek için Bize Ulaşın öğesine tıklayın, uzmanlarımızdan biri sizinle iletişim kuracaktır!

Değişken veri yayımlama

Değişken veri yayımlama

Değişken Veri Yayımlama ile kişiselleştirilen iletişimler

Günümüzdeki aşırı bilgi yüklenmesi nedeniyle, yazılı çıktı şeklinde sunulan kişiselleştirilmiş iletişimler çok daha önemli hale geldi. Alıcının gereksinimlerine göre kişiselleştirilmiş bir ileti veya pazarlama mesajının okunma ve özümsenme olasılığı çok daha yüksek. Bu sayede baskı makinelerinden gelen mesajlar daha etkin hale geliyor, yanıt oranları artıyor ve müşteri ilişkileri kuvvetleniyor.


Müşterileriniz Değişken Veri Yayımlama baskı hizmetlerinden aşağıdaki gibi yararlanır:


 • Kişiselleştirilmiş pazarlama sayesinde daha etkili mesajlar
 • Daha yüksek yanıt oranları
 • Müşterileriyle daha kuvvetli ilişkiler
 • Medyalar arası etkin pazarlama
 • Dijital sayfalara değer katar


Aynı zamanda, aşağıdakiler sayesinde şirketiniz Değişken Veri Yayımlamadan fayda sağlar:


 • Daha geniş hizmet portföyü
 • Daha yüksek karlar
 • Tekrar eden gelirlerde artış
 • Statik içerikle elde edilene göre daha yüksek karlar oluşturma
Donanım
hardware icon
Konica Minolta Baskı Donanımı

Dijital baskı üretimi performansında en üst düzeyi mi istiyorsunuz? İstediğinizi elde ettiniz. Konica Minolta'nın Üretim Baskı ve Ofis donanımları sektördeki temel ölçüttür ve devrim niteliğindeki renkli görüntü kalitesi, ultra yüksek hızlı siyah-beyaz çıktı, profesyonel kalitede dahili sonlandırma seçenekleri sunarak karmaşık iş spesifikasyonlarınızı ve daha fazlasını karşılar. Baskı donanımlarımız, şirketinizin büyüklüğüne veya uzmanlık alanına bakılmaksızın, baskı altyapınızı oluşturmanızı, dijital içeriği yönetmenizi, en son teknoloji ölçüm cihazlarını hizmete almanızı ve iş akışınızı hayallerin ötesinde değiştirmek üzere tasarlanmış diğer çözümleri keşfetmenizi sağlar.

Yazılım
software icon
Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı nasıl iyileştirebileceğiyle ilgili sayısız farklı yöntemi keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma stillerine uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta gereksinimlerinizi her zaman önceliklendirerek en talepkar küresel organizasyonların dahi yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, baskısı alınan veya kopyalanan çıktı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturarak hassas belgelerin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.