GELECEĞİN BASKISI: WEB 2 PRINT

Web 2 Print, her zaman ihtiyacınız olacak tüm çevrimiçi baskı çözümlerini sunar

Müşterilerinizin kullanacağı çevrimiçi ve e-baskı çözümleri


İnternet ve e-ticaret günlük yaşamın temel unsurları haline geldi ve hızlı bir biçimde, ticari işlemlerin büyük çoğunluğunda kullanılan kanallar haline geliyor.

Gelecekte rekabet avantajını korumak için SME ticari basımcıların, ürün ve hizmetlerini iletmek ve satmak için uzaktan yayınlama, çevrimiçi yazdırma ve e-işletme yazdırması gibi Web 2 Print (W2P) çözümleri sunması gerekecek. Müşterileriniz, Web to Print ve web tabanlı sistemlere zaten aşinadır ve kitaplar, ofis malzemeleri, kırtasiye malzemeleri ve tebrik kartları gibi ürünleri ve seyahat, veri depolama ve bulut bilgi işlem gibi hizmetleri satın almaya alışkındır.


Web 2 Print'in, baskı hizmetleri sağlayıcı olan sizler için çok önemli olmasının nedeni budur. Hizmetlerinizi rakip şirketlerden ayırt etmenizi, genel masraflarınızı düşürmenizi, verimliliği artırmanızı ve çok daha fazlasını yapmanızı sağlar.Web 2 Print’in bir basımcı olarak benim için yapabilecekleri neler? 

Web 2 Print, baskı ortamında aşağıdaki gibi çok çeşitli faydalar sunabilir:


  • Müşterinin pazarlama departmanları için zaman ve maliyet tasarrufları sağlayabilir
  • Basılı materyallerden sorumlu müşteri çalışanlarına yardımcı olabilir
  • Sipariş için 7/24 müşteri erişimi sağlar
  • Sipariş süreci görünürlüğü sağlayarak müşteri hizmetleri sorularını azaltır
  • Basılı materyallerden sorumlu müşteri çalışanlarına yardımcı olabilir
  • Satışları artırmak için tüm ürünlerinize ve hizmetlerinize çevrimiçi vitrin oluşturur
  • Çevrimiçi ödeme seçenekleri sunmanızı sağlayarak nakit akışını iyileştirir
  • Sipariş, ödeme ve muhasebe proseslerinizi otomatik hale getirir

Web to Print

Web to Print

Peki Web to Print neden bu kadar önemli?

Web 2 Print çözümleri hızlıca, dijital basımcı stratejilerinin yalnızca erişim anlamında değil, satış, pazarlama ve tasarım anlamında temel bileşenleri haline geliyor. Sunduğu seçenekler aynı zamanda, yüksek hacimlerde düşük yürütme, düşük maliyetli işlerin oluşturduğu büyük arka ofis yönetimi artışlarına ilişkin sık karşılaşılan zorlukların üstesinden gelmeye yönelik kritik araçlar. Çoğu baskı sağlayıcının idari prosesleri ve geleneksel yönetim bilgi sistemleri, ofset üretimine uygundur ve dijital baskı ortamının taleplerinde zorluk çekmektedir.

Donanım
hardware icon
Web to Print çevrimiçi ortamında iz bırakın

AccurioPress yüksek hızlı renkli üretim baskı makineleri yelpazesi çok yüksek hızlar, basit çalışma ve güçlü dahili sonlandırma özellikleriyle dijital üretkenlikte çıtayı yükseltiyor; üretim sahanızda zamandan, iş gücü maliyetlerinden ve alandan tasarruf sağlıyor.

Yazılım
software icon
İnternetten yararlanmanız için ihtiyacınız olan yazılım

Web 2 Print çözümlerinizi kurarken hemen kolları sıvamak mı istiyorsunuz? Tam olarak doğru yazılımla başlamanız gerekir. AccurioPro Flux Ultimate, baskı hizmeti sağlayıcıların, firma içi baskı odalarının, kamu kurumlarının ve eğitim sektörünün çevrimiçinde güvenli bir şekilde, iş bileti bazlı baskı işi gönderimi sunmasını sağlayan gelişmiş bir Web 2 Print uygulamasıdır. Son kullanıcılar bu kullanışlı hizmetten günde 24 saat, haftada 7 gün yararlanabilir.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

GELECEĞİN BASKISI: WEB 2 PRINT

GELECEĞİN BASKISI: WEB 2 PRINT

Web to Print artık bir seçenek değil; baskı sağlayıcıların sunuyor olması gereken bir çözüm.

Web 2 Print müşterilerin işlerini çevrimiçinde rahatça istemesini, karşıya yüklemesini ve ön izlemesini sağlar. Baskıya hazır belgeler kataloglarda sağlanabilir, bununla birlikte baskı dışı maddeler de sipariş için sunulabilir. Uygulama, dosyaların yazdırılabilir olduğunu, müşteri tarafından sağlanan görüntülerin doğru çözünürlüğe sahip olduğunu, yazı tiplerinin eklenmiş olduğunu ve şeffaflıkların dahil edilmiş olduğunu denetler. Çoğu Web-to-Print uygulaması müşterilerin önceden tasarlanmış şablonları kişiselleştirmesini ve otomatik baskı üretimi için kendi içeriklerini karşıya yüklemesini sağlar. 


Peki Web to Print nedir ve ona neden ihtiyacınız var?

   

   

Teknoloji özellik simgesi

B2B baskı sağlayıcılar ve firma içi baskı için optimize edilmiştir

Productivity feature icon

Web-to-Print ve dijital vitrinler, baskı sektöründeki e-ticarettir; daha verimli ve uygun maliyetli baskı sağlamak için interneti kullanırlar

Baskı özellik simgesi

Web-to-Print, baskı yönetimi ve tedarikine yönelik uçtan uca bir çözümdür

Mobilite özellik simgesi

Web 2 Print çözümleri, nerede olurlarsa olsunlar herkesin bir bilgisayardan baskı çözümleri tedarik etmesini, PDF'leri onaylamasını ve hepsini anında bir baskı makinesine göndermesini sağlar

Speed feature icon

Müşterilere fiyatları hesaplamak için hızlı ve kolay bir araç sağlar