GELECEĞİN BASKISI: WEB 2 PRINT

Web 2 Print, her zaman ihtiyacınız olacak tüm çevrimiçi baskı çözümlerini sunar

Müşterilerinizin kullanacağı çevrimiçi ve e-baskı çözümleri


İnternet ve e-ticaret günlük yaşamın temel unsurları haline geldi ve hızlı bir biçimde, ticari işlemlerin büyük çoğunluğunda kullanılan kanallar haline geliyor.

Gelecekte rekabet avantajını korumak için SME ticari basımcıların, ürün ve hizmetlerini iletmek ve satmak için uzaktan yayınlama, çevrimiçi yazdırma ve e-işletme yazdırması gibi Web 2 Print (W2P) çözümleri sunması gerekecek. Müşterileriniz, Web to Print ve web tabanlı sistemlere zaten aşinadır ve kitaplar, ofis malzemeleri, kırtasiye malzemeleri ve tebrik kartları gibi ürünleri ve seyahat, veri depolama ve bulut bilgi işlem gibi hizmetleri satın almaya alışkındır.


Web 2 Print'in, baskı hizmetleri sağlayıcı olan sizler için çok önemli olmasının nedeni budur. Hizmetlerinizi rakip şirketlerden ayırt etmenizi, genel masraflarınızı düşürmenizi, verimliliği artırmanızı ve çok daha fazlasını yapmanızı sağlar.Web 2 Print’in bir basımcı olarak benim için yapabilecekleri neler? 

Web 2 Print, baskı ortamında aşağıdaki gibi çok çeşitli faydalar sunabilir:


 • Müşterinin pazarlama departmanları için zaman ve maliyet tasarrufları sağlayabilir
 • Basılı materyallerden sorumlu müşteri çalışanlarına yardımcı olabilir
 • Sipariş için 7/24 müşteri erişimi sağlar
 • Sipariş süreci görünürlüğü sağlayarak müşteri hizmetleri sorularını azaltır
 • Basılı materyallerden sorumlu müşteri çalışanlarına yardımcı olabilir
 • Satışları artırmak için tüm ürünlerinize ve hizmetlerinize çevrimiçi vitrin oluşturur
 • Çevrimiçi ödeme seçenekleri sunmanızı sağlayarak nakit akışını iyileştirir
 • Sipariş, ödeme ve muhasebe proseslerinizi otomatik hale getirir

Web to Print

Web to Print

Peki Web to Print neden bu kadar önemli?

Web 2 Print çözümleri hızlıca, dijital basımcı stratejilerinin yalnızca erişim anlamında değil, satış, pazarlama ve tasarım anlamında temel bileşenleri haline geliyor. Sunduğu seçenekler aynı zamanda, yüksek hacimlerde düşük yürütme, düşük maliyetli işlerin oluşturduğu büyük arka ofis yönetimi artışlarına ilişkin sık karşılaşılan zorlukların üstesinden gelmeye yönelik kritik araçlar. Çoğu baskı sağlayıcının idari prosesleri ve geleneksel yönetim bilgi sistemleri, ofset üretimine uygundur ve dijital baskı ortamının taleplerinde zorluk çekmektedir.

Donanım
hardware icon
Web to Print çevrimiçi ortamında iz bırakın

AccurioPress yüksek hızlı renkli üretim baskı makineleri yelpazesi çok yüksek hızlar, basit çalışma ve güçlü dahili sonlandırma özellikleriyle dijital üretkenlikte çıtayı yükseltiyor; üretim sahanızda zamandan, iş gücü maliyetlerinden ve alandan tasarruf sağlıyor.

Yazılım
software icon
İnternetten yararlanmanız için ihtiyacınız olan yazılım

Web 2 Print çözümlerinizi kurarken hemen kolları sıvamak mı istiyorsunuz? Tam olarak doğru yazılımla başlamanız gerekir. AccurioPro Flux Ultimate, baskı hizmeti sağlayıcıların, firma içi baskı odalarının, kamu kurumlarının ve eğitim sektörünün çevrimiçinde güvenli bir şekilde, iş bileti bazlı baskı işi gönderimi sunmasını sağlayan gelişmiş bir Web 2 Print uygulamasıdır. Son kullanıcılar bu kullanışlı hizmetten günde 24 saat, haftada 7 gün yararlanabilir.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

GELECEĞİN BASKISI: WEB 2 PRINT

GELECEĞİN BASKISI: WEB 2 PRINT

Web to Print artık bir seçenek değil; baskı sağlayıcıların sunuyor olması gereken bir çözüm.

Web 2 Print müşterilerin işlerini çevrimiçinde rahatça istemesini, karşıya yüklemesini ve ön izlemesini sağlar. Baskıya hazır belgeler kataloglarda sağlanabilir, bununla birlikte baskı dışı maddeler de sipariş için sunulabilir. Uygulama, dosyaların yazdırılabilir olduğunu, müşteri tarafından sağlanan görüntülerin doğru çözünürlüğe sahip olduğunu, yazı tiplerinin eklenmiş olduğunu ve şeffaflıkların dahil edilmiş olduğunu denetler. Çoğu Web-to-Print uygulaması müşterilerin önceden tasarlanmış şablonları kişiselleştirmesini ve otomatik baskı üretimi için kendi içeriklerini karşıya yüklemesini sağlar. 


Peki Web to Print nedir ve ona neden ihtiyacınız var?

Uçtan uca çözüm

Web-to-Print, baskı yönetimi ve tedarikine yönelik uçtan uca bir çözümdür

Verimli ve etkili

Web-to-Print ve dijital vitrinler, baskı sektöründeki e-ticarettir; daha verimli ve uygun maliyetli baskı sağlamak için interneti kullanırlar

Hızlı ve kolay

Müşterilere fiyatları hesaplamak için hızlı ve kolay bir araç sağlar

Konumdan bağımsız

Web 2 Print çözümleri, nerede olurlarsa olsunlar herkesin bir bilgisayardan baskı çözümleri tedarik etmesini, PDF'leri onaylamasını ve hepsini anında bir baskı makinesine göndermesini sağlar

Optimizasyon

B2B baskı sağlayıcılar ve firma içi baskı için optimize edilmiştir

Baskı karlılığını artıran yüksek üretkenlik

Baskı karlılığını artıran yüksek üretkenlik

Yeni nesil dijital zorluklara yönelik artan gereksinimlerini karşılayın

AccurioPrint dijital sistemler yelpazesi, yeni nesil dijital zorluklara yönelik artan gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Baskı sağlayıcıları ve profesyoneller için özenle tasarlanan bu sistemler, üstün renk yeniden üretimi ve kayıt kararlılığıyla birlikte, basılı kopyalardan verimli ve güvenilir şekilde dijital dosyalar oluşturma özelliği sunar.


Baskı becerilerinize neden Web to Print'i eklemelisiniz?

Çevrimiçi ve bulut bilgi işlem eğiliminin artması, gitgide daha fazla müşterinin çevrimiçine geçmesi ve işletmenizin web tabanlı hizmetler sunmasını beklemesi nedeniyle eninde sonunda hepimizi etkileyecek.


Dünyada e-ticaret hacmi geçtiğimiz yirmi yılda katlanarak arttı. Net kullanıcı sayısı 1995’te yalnızca %0,4 iken 2012’de %34,8’e fırladı ve artmaya devam ediyor. En olgun pazar olan ABD 2015’te yılda %8 büyümeye devam ediyordu, Çin ise 2015’te ABD'yi solladı ve 2020 yılında çevrimiçi ticaret hacmini üçe katlayacak.


Bu artış trendinin baskı sektörü için olası avantajları, Web 2 Print açısından çok geniş. Web 2 Print, Baskı Hizmeti Sağlayıcıların baskı ürünü yelpazesini genişletmesini, yaratıcı çevrimiçi çözümler sunmasını, uzak yayınlama gibi hizmetleri gece gündüz sağlamasını ve iş proseslerini kolaylaştırmasını sağlar.

İş akışı otomasyonuyla işletmeyi yetkin kılın

İş akışı otomasyonuyla işletmeyi yetkin kılın

Firmanızdaki baskı odası nasıl fayda sağlayabilir

Günümüzün ağa bağlı kurumsal ortamlarında dahili proseslerin pek çoğu zaten web tabanlı. Firma içindeki baskı birimi neden web tabanlı olmasın?


Web to Print (W2P) firma içi baskı odalarına, baskı isteklerinin verilebileceği ve uygulanabileceği, verimliliği, kullanışlılığı ve hızı artırabilen cazip bir fırsat sunuyor. Baskı odası 7/24 çalışmak üzere açık olacağından, W2P baskı isteklerinin istendiği zaman verilmesini sağlıyor. Bunun yanında W2P, hem şirket genelinde hem de baskı odasında önemli tasarruflar yapılmasını mümkün kılıyor. Çoğu firma içi baskı odası kar merkezi olarak çalıştığından W2P'nin ekonomik avantajları da özellikle önem taşıyor.


İşletmeniz baskı odasında W2P'den nasıl fayda sağlayacak:

 • 7/24 çalışmak için açık baskı odası
 • Zaman ve maliyet tasarrufları
 • Daha verimli istek prosesleri
 • Hizmeti dahili müşterilere genişletme
 • İstek izleme işlevi
 • Daha yüksek otomasyon seviyesi


Firma içi baskı odası W2P'den nasıl fayda sağlayabilir?

 • Maliyetlerde düşüş
 • Karlarda artış
 • Üretkenlikte artış
 • İstek prosesleri kolaylaşır
 • Baskı işleri kolaylıkla yeniden istenir
 • Dahili müşterilerle ilişkiler iyileşir
 • Zaman alıcı soruların sayısı azalır


Maliyetleri düşüren self-servis, W2P'nin firma içi baskı odalarına getirdiği en büyük faydalardan biridir. Bu teknolojiyi edinmezseniz çok şey kaçıracağınızı biliyor musunuz?

İşletmenizi oluşturmanız için dört adım

İşletmenizi oluşturmanız için dört adım

Yeni bir iş fırsatı için hazır olun

BELİRLEYİN: İşletmenizi büyütmek için spesifik bir fırsatı aramak, işletme açısından neden çok anlamlıdır? Web to Print, Değişken Veri Yazdırma, İş Akışı Otomasyonu, Dahili Sonlandırma ve Kitap Yayınlama gibi çeşitli konuların ele alındığı çeşitli Tanıtım Yazıları sunuyoruz.


DEĞERLENDİRİN: Bu iş fırsatı, mevcut operasyonel düzenime nasıl uyuyor? Sektördeki bağımsız uzmanlar tarafından hazırlanan Değerlendirme Kılavuzlarımız, işletmenizin örneğin Web to Print gibi spesifik iş fırsatları için hazır olup olmadığını uygulamalı şekilde değerlendirmenize yardımcı olur.


DOĞRULAYIN: Diğer baskı sağlayıcılar, spesifik bir yeni iş fırsatından nasıl fayda sağladı? Farklı iş fırsatı alanlarında yapılan vaka çalışmalarında, size benzer başka müşterilerin nasıl fayda sağladığını okuyun. Ardından yatırımın faydalı olup olmadığına kendiniz karar verebilirsiniz.


UYGULAYIN: Hayal kırıklıklarına yol açabilecek güçlüklerden kaçınarak başarılı bir uygulama sağlamak mı istiyorsunuz? Sektördeki bağımsız bir uzman tarafından hazırlanan adım adım Uygulama Kılavuzu, yeni iş fırsatını şirketinizde uygulamaya geçirmenizi sağlayacak. Yeni bir iş fırsatının uygulamaya geçirilmesi karmaşık bir süreç olabildiğinden, uygulama aşaması boyunca size tabii ki uygulamalı destek sunacağız.


Digital 1234 logo
W2P ile işletmenizi yetkin kılın

Firmanızdaki baskı odası nasıl fayda sağlayabilir

Günümüzün ağa bağlı kurumsal ortamlarında dahili proseslerin pek çoğu zaten web tabanlı. Firma içindeki baskı birimi neden web tabanlı olmasın?


Web to Print (W2P) firma içi baskı odalarına, baskı isteklerinin verilebileceği ve uygulanabileceği, verimliliği, kullanışlılığı ve hızı artırabilen cazip bir fırsat sunuyor. Baskı odası 7/24 çalışmak üzere açık olacağından, W2P baskı isteklerinin istendiği zaman verilmesini sağlıyor. Bunun yanında W2P, hem şirket genelinde hem de baskı odasında önemli tasarruflar yapılmasını mümkün kılıyor. Çoğu firma içi baskı odası kar merkezi olarak çalıştığından W2P'nin ekonomik avantajları da özellikle önem taşıyor.


İşletmeniz baskı odasında W2P'den nasıl fayda sağlayacak:

 • 7/24 çalışmak için açık baskı odası
 • Zaman ve maliyet tasarrufları
 • Daha verimli istek prosesleri
 • Hizmeti dahili müşterilere genişletme
 • İstek izleme işlevi
 • Daha yüksek otomasyon seviyesi


Firma içi baskı odası W2P'den nasıl fayda sağlayabilir?

 • Maliyetlerde düşüş
 • Karlarda artış
 • Üretkenlikte artış
 • İstek prosesleri kolaylaşır
 • Baskı işleri kolaylıkla yeniden istenir
 • Dahili müşterilerle ilişkiler iyileşir
 • Zaman alıcı soruların sayısı azalır


Maliyetleri düşüren self-servis, W2P'nin firma içi baskı odalarına getirdiği en büyük faydalardan biridir. Bu teknolojiyi edinmezseniz çok şey kaçıracağınızı biliyor musunuz?

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Bize ulaşın

Digital1234 programıyla Web 2 Print kapasitenizi nasıl geliştireceğinizle ilgili bazı tavsiyelerden yararlanabileceğinizi düşünüyorsanız Eksiksiz Uygulama Kılavuzunda size eşlik edecek olan bir Konica Minolta temsilcisiyle randevu ayarlamak için lütfen Bize Ulaşın öğesine tıklayın!