bizhub Evolution - Akıllı iş süreçleriniz için esnek platform

bizhub Evolution

bizhub Evolution

Günlük belge yönetiminizi sadeleştirin


Kağıt işleriyle uğraşmak, ofisin en sevilmeyen (ama kaçınılamayan) yanlarından biridir. Bitmeyen belge taramaları, basılmış dosyaları yeniden yazma, manüel çeviri yapma ve belge dönüştürme işleri sadece sıkıcı ve tekrarlayan faaliyetler değil, aynı zamanda iş yerinde en çok zamanımızı alan işlerdir. Neyse ki Konica Minolta'nın hem akıllı hem de basit bir çözümü var! 


Konica Minolta'nın akıllı hizmetleri ile iş hayatınız hayallerinizin de ötesinde kolaylaşacak ve belge yönetiminde hiç olmadığı kadar verimli olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte, artık dikkatiniz dağılmadan büyük resme odaklanabileceksiniz. Günlük görevlerinizi ele alma biçiminizi tamamen değiştirmek için ihtiyacınız olan yenilik bizhub Evolution. Sofistike ama büyük ihtimalle gereksiz çözümlere gerek yok. bizhub Evolution platformu ile mobil cihaz yönetiminden belge dönüştürme ve FoIP vb. işlerine, sadece ihtiyaç duyduğunuz işlevlere para ödersiniz.


Üstelik bizhub Evolution, "yalnızca" ekibinizin üretkenliğini artırmakla kalmaz. Çalışanlar, akıllı bir iş çözümünü seçerek önemli iş hedeflerinden onları uzaklaştıracak sıkıcı, basit ve tekrarlayan işlere harcadıkları zamanı kısaltmakla kalmaz; bu konuları tamamen gündemlerinden çıkarabilir. Bu platform ile çok daha fazla otomatikleştirilen belge yönetimi sayesinde ekibiniz, şirketinize gerçek fayda sağlayacak, çok daha önemli iş hedeflerine odaklanabilecek. 


Akıllı ve verimli iş süreçleri

Akıllı ve verimli iş süreçleri

bizhub Evolution sayesinde çok değil, akıllı bir şekilde çalışabilirsiniz. İş akışınızı iyileştirmek ve modernleştirmek için sunduğu basit yöntemle cihazınızı Dropbox, Microsoft OneDrive ve Google Drive gibi bulut hizmetlerine saniyeler içerisinde zahmetsizce bağlayabilirsiniz. 


Bulut platformuna masaüstü ve dizüstü bilgisayar, akıllı telefon, tablet veya bizhub Evolution'a bağlı herhangi bir bizhub cihazı ile erişmek mümkündür. Dosyalarınızı bulut depolama alanına koyabilir, dosyaları karşıya yükleyebilir ve karşıdan indirebilir, Word, Excel veya PDF formatlarına dönüştürebilirsiniz. Belgeleri zahmetsizce kopyalayabilir, faksla gönderebilir, çıktı alabilir ve tarayabilirsiniz. Yabancı dildeki metinleri ana dilinize çevirerek veya metinden konuşmaya dönüştürerek daha hızlı ve kolay erişilebilir hale getirebilirsiniz. Küçük pazarlama ekiplerinde, sadece bu alanda hizmet veren kendi pazarlama otomasyon sürecinizi bile başlatabilirsiniz. 


En güzeli de şu: Hemen karar vermek veya sayfalar dolusu lisans anlaşmalarına imza atmak zorunda değilsiniz. bizhub Evolution platformunda kullanabileceğiniz ücretsiz deneme sürümleri ile ileride seçeceğiniz yazılımın, işletmenizi büyütürken ortaya çıkan ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacağından emin olabilirsiniz. Pahalı altyapı yatırımları değil, sadece istediğiniz özellikler için ücret ödersiniz. Konica Minolta'nın günlük çalışma rutininizde yapacağı her türlü devrimi keşfetmek için bugün bizhub Evolution platformunu ziyaret edin.