DİJİTAL İŞ YERİNİ YENİDEN TANIMLAYIN

İŞ DÜNYASINI YENİDEN DÜŞÜNÜN

Hızla gelişen dünyanın fırsatlarını kucaklamak için dijital teknolojiden yararlanma 

Dünya hızla değişiyor. Bu da şirketiniz için sürekli yeni zorlukları beraberinde getiriyor:
 Küreselleşme ve rakiplerin artan baskısına rağmen şirketiniz rekabetçi kalmalıdır. Bunu yapabilmek için müşterilerinizin sürekli değişen taleplerini anlamanız ve bunlara uygun ürün ve süreçlerle yanıt vermeniz gerekir.


Dijitalleşme nedeniyle veri miktarı neredeyse her gün artıyor. Bu nedenle, genel bakışı kaybetmemeniz ve önemli iş içgörüleri elde etmek için verileri akıllıca kullanmanız önemlidir.


Çalışanlarınız iş ve özel yaşam arasında denge kurmak ve bu nedenle esnek çalışmak istiyor. Bu durum özellikle genç nesil "Z Kuşağı" için geçerlidir. Aynı zamanda, şirketiniz kalifiye eleman sıkıntısı sorunuyla karşı karşıya. Dolayısıyla, çalışanlarınızı kaybetmek istemiyorsanız onların beklentilerini karşılamak zorundasınız.


Teknolojik ilerlemenin hızlı temposu, yeni teknolojileri ve uygulamaları gün ışığına giderek daha hızlı çıkarıyor.


Hangi boyutta olursa olsun, şirketlere ve kuruluşlara yönelik hacker saldırıları artıyor. Bu nedenle iyi hazırlanmanız gerekiyor, çünkü başarılı saldırılar şirketinizi varoluşsal sıkıntıya sokabilir.


İklim değişikliği amansız bir şekilde ilerliyor. Kaynaklar kıtlaşıyor ve daha pahalı hale geliyor. Bu nedenle şirketinizin kaynak ve enerji tasarrufu sağlayan teknolojilere ve süreçlere ihtiyacı var.

Dijital dönüşüm bu trendlerin ele alınmasına nasıl yardımcı olabilir


Dijital dönüşüm birçok zorluğun üstesinden gelmenin anahtarıdır. Şunları sağlar:
 


Verilere dayalı, doğrulanmış iş kararları


Süreç ve görevlerin otomasyonu


Mobil çalışma ve tüm ekipler arasında daha kolay ve verimli işbirliği


Kullanımı sezgisel olan yenilikçi teknolojiler


Yapay zeka ve makine öğrenimi aracılığıyla potansiyel güvenlik açıklarının ve tehditlerin tespiti


Kaynak ve enerji tasarrufu sağlayan teknolojiler

Dijital dönüşüm, işletmenizin verimliliğini ve esnekliğini artırır. Bu da daha yüksek satışlar, daha düşük maliyetler ve daha yüksek müşteri memnuniyeti gibi daha iyi iş sonuçlarına yol açar. Dijital dönüşüm ve bunun sonucunda ortaya çıkan dijital iş yeri, şirketinizin mevcut trendlerle başa çıkmasına yardımcı olarak temel unsurlardır.

 

Şimdi bu konuda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

O halde ücretsiz e-Kitabımızı hemen indirin ve dijital dönüşümün hızla gelişen dünyanın fırsatlarını yakalamanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

E-KİTABIMIZI ŞİMDİ İNDİRİN

İşte bu yüzden Konica Minolta dijital dönüşümünüz için iş ortağınızdır!

Bu zorluklar size imkansız bir görev gibi mi görünüyor? İlk olarak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Ayak uyduramayacağınızı mı düşünüyorsunuz?

Bu konuda endişelenmeyin. Konica Minolta ile, bunu sizin için yapacak bütünsel bir dijital işyeri ortağınız var.

Neden Konica Minolta kullanmalısınız? Bizi baskı yönetimi ve belge süreçleri için güvenilir iş ortağınız olarak tanıyorsunuz. Elbette, bu alanlarda ofis çözümleriyle başladık ve daha sonra içimizde daha fazla potansiyel olduğunu ve işyeri hakkında daha kapsamlı düşünebileceğimizi fark ettik. Bu nedenle Akıllı Bağlantılı İşyeri konseptimizi oluşturduk.

Dijital işyeri etrafında çözümler ve BT hizmetleri sunuyoruz. Biz BT'nizle ilgileniyoruz, böylece siz de işinizle ilgilenebiliyorsunuz.

Konica Minolta'nın tercih ettiğiniz iş ortağınız olması için 6 iyi neden

Tek İletişim Noktası

Her donanım, yazılım veya hizmet alanı için farklı bir BT hizmet sağlayıcısına sahip olmak zaman ve kaynak kaybına neden olur. Bu nedenle Konica Minolta, dijital işyeri çevresindeki tüm dijital çözümler için ortağınızdır. Biz sizin bir numaralı irtibat noktanızız.

Yakınlık

Konica Minolta'yı küresel bir şirket olarak tanıyorsunuz. Ancak Avrupa'da yoğun bir bölgesel varlığımız olduğunu ve her ülkede birkaç ofisle 30 ülkede doğrudan temsil edildiğimizi de biliyor muydunuz? Bu, tüm dijital işyeri ihtiyaçlarınız için her zaman yakınınızda bir ortağınız olduğu anlamına gelir.

BT Güvenlik Deneyimi

Yönetilen güvenlik alanında 20 yılı aşkın BT güvenliği deneyimine sahibiz.

Uzaktan Hizmette Lider

Keypoint Intelligence tarafından Batı Avrupa pazarı için Uzaktan Hizmet alanında Buyers Lab (BLI) 2023-2024 Pacesetter Ödülü'ne layık görüldük. Araştırmaya dayanan bu ödül, Konica Minolta'yı önde gelen uzaktan hizmet teklifine sahip olarak kabul etmektedir.

Baskı Dönüşümünde Dünya Lideri

İşimizi dönüştürdük. Yönetilen Baskı Hizmetlerine ek olarak, artık Akıllı Bağlantılı İşyeri için kapsamlı bir teklifimiz var. Bu dönüşüm, bizi baskı dönüşümünde lider olarak adlandıran IDC tarafından da kabul edildi.

Microsoft Bulut Çözümleri Ortağı

Avrupa'daki Konica Minolta, tüm Microsoft Bulut Çözümü alanlarındaki kapsamlı yeteneklerinin altını çizerek altı Microsoft Bulut Çözümleri İş Ortağı Atamasının tamamını elde etti. Bu da bizi dijital dönüşüm için güvenilir bir iş ortağı yapıyor.

Konica Minolta'nın dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine nasıl yardımcı olduğunu keşfedin

 

 

Konica Minolta. Dijital iş yeri sağlayıcınız. Bize ulaşın: