Konica Minolta Haberler

KONICA MINOLTA, GPIF TARAFINDAN KABUL EDİLEN TÜM ESG ENDEKSLERİNE ARKA ARKAYA BEŞ YIL BOYUNCA DAHİL EDİLDİ VE AYNI ZAMANDA ARDARDA 18 YILDIR FTSE4GOOD INDEX SERİSİNE DAHİL!

12. Ağu 2021

Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta), Japonya Devlet Emeklilik Yatırım Fonu (GPIF)*1 tarafından benimsenen dört sorumlu yatırım (RI) endeksinin tümüne dahil edilmiştir. Bu dört endeks, FTSE Blossom Japan Index, MSCI Japan ESG Select Leaders Index, MSCI Japan Empowering Women Index ve S&P/JPX Carbon Efficient Index'dir. Bu, Konica Minolta'nın GPIF tarafından ilk kez benimsenmesinden bu yana tüm bu ESG endekslerinde arka arkaya beşinci yıl listelenmesidir. Konica Minolta, dünyanın en tanınmış...

KONICA MINOLTA'NIN MX6 SERİSİ VE MOBOTIX 7 PLATFORMU YENİDEN SYSS SERTİFİKALI

28. Tem 2021

Üreticiden bağımsız SySS GmbH, MOBOTIX 7 akıllı video platformunun ve MOBOTIX Mx6 güvenlik kameralarının güvenliğini test etmiş ve onaylamıştır. Sonuç olarak, Almanya'nın önde gelen penetrasyon testleri enstitüsü, Konica Minolta'nın MOBOTIX ürün serisinin mümkün olan en iyi siber güvenliğini onayladı.

KONICA MINOLTA MFPleri, SİBERGÜVENLİK UYUMLULUĞU İÇİN ENDÜSTRİ STANDARTLARINI AŞIYOR

27. Tem 2021

Konica Minolta, ürün hattının en yüksek veri gizliliği ve uç nokta güvenlik standartlarıyla uyumlu olmasını sağlamak için gerçekleştirilen bizhub i-Serisi çok işlevli yazıcılarında gerçekleştirilen penetrasyon testinin sonuçlarını açıkladı. bizhub i-Serisi, katı hal depolama, yeni bir kod tabanı, yazılım ve entegre bulut hizmetleri dahil olmak üzere birçok yeni nesil teknolojiye sahiptir. Uluslararası saygın bir BT hizmetleri sağlayıcısı olan NTT DATA ve NTT Ltd'nin Güvenlik bölümü tarafından...

Eğitim Sektöründe Dijitalleşme ve Konica Minolta Çözümleri

28. Haz 2021

Değişen ihtiyaçlar ve yenilenen teknolojik gelişmeler ışığında, tüm sektörlerde olduğu gibi eğitim sektöründe de yaşanan dijitalleşme süreçleri ve bu süreçlere uyum sağlama kabiliyeti çok önem kazandı. Bu dönemde, “hızlı eyleme geçebilen” ve “hali hazırda dijital dönüşüme uyumlu bir çözüm üretmiş” olan şirketler bir adım öne geçti.