Konica Minolta, baskı ve belge yönetimi çözümleriyle Keypoint Intelligence'tan iki BLI Ödülü kazandı

| 29. Oca 2021

Dispatcher Paragon ve Document Navigator 5, "olağanüstü çözümler" olarak kabul edildi

Konica Minolta, baskı ve belge yönetimi çözümleri için iki büyük ödül kazandığını duyurmaktan gurur duyar; Dispatcher Paragon ve Document Navigator 5. Baskı muhasebesi ve yönetimi çözümü Dispatcher Paragon, Buyers Lab (BLI) 2021 Pick ödülünü olağanüstü maliyet muhasebesi ve kurtarma çözümü ile kazanırken, Document Navigator 5, üstün belge yakalama çözümü için BLI 2021 Pick Ödülü'nü aldı.


Dispatcher Paragon maliyetleri kontrol altında tutar

Maliyetlerini kontrol altında tutma konusunda şirketler her zamankinden daha fazla baskı altındadır. Bununla birlikte, birçok kuruluş kimin baskı yaptığını, neyin basıldığını, bireysel bir kullanıcının veya departmanın ne kadar baskı yaptığını veya genel olarak baskı için ne kadar para harcadıklarını kontrol edemez.
 
Dispatcher Paragon ile baskı, tarama, kopyalama ve faksla ilgili maliyetler merkezi olarak takip edilebilir ve ilgili ekiplere, departmanlara ve bireysel kullanıcılara kolayca geri takibi yapılabilir. Bu, kuruluşların kâğıt israfını ortadan kaldırmasına ve BT bütçelerinin kontrolden çıkmasını önlemesine yardımcı olur.

Konica Minolta Dispatcher Paragon, baskı ortamınızın kontrolünü elinize almanız için gereken her şeyle birlikte gelir. Yalnızca çift yönlü ve siyah beyaz gibi daha düşük maliyetli ayarları kullanmak için yazdırma kuralları uygulanabilir ve yöneticiler hangi işlevlerin bireysel kullanıcılar tarafından kullanılabileceğini tanımlayabilir. Konica Minolta Dispatcher Paragon, iş dünyasına ayrıntılı fiyatlandırma ve maliyet telafi araçları da sağlar. Kullanıcı, maliyet merkezi, cihaz veya proje tarafından farklı fiyatlar belirlenebilir ve yöneticiler, baskı maliyetlerini kontrol altında tutmak için bütçeleri uygulayabilir veya kotalar tanımlayabilir.
Lee Davis, Yazılım / Tarayıcı Yardımcı Direktörü , Keypoint Intelligence 


Analog belgeleri Document Navigator 5 ile dijital iş akışlarına entegre edin

Veriler - ve hızlı erişim yeteneği - hiç bu kadar önemli olmamıştı. Öte yandan, çoğu çalışan, günlük çalışma rutinlerinin bir parçası olarak tekrar eden görevlere önemli ölçüde zaman ayırır. Belgeler taranmalı, işlenmeli ve başka bir departman, bir CRM sistemi veya bir elektronik arşivleme çözümü gibi bir veya daha fazla hedefe teslim edilmelidir. Bu idari görevlerin tümü, her bir belge için çok sayıda manuel müdahale içerir.
Document Navigator ile belge tabanlı iş akışları kolayca otomatikleştirilebilir. Akıllı belge yakalama, işleme ve teslimatı sunan Konica Minolta Document Navigator, kağıt tabanlı belgeler için kesintisiz elektronik iş akışları sağlar.

Konica Minolta Document Navigator, işletmelere iş süreçlerinin verimliliğini otomatikleştirmek ve artırmak için görsel, sürükle ve bırak iş akışı oluşturucuları, üçüncü taraf yazılımlara bağlayıcılar ve bir dizi belge işleme aracı gibi üst düzey ancak erişilebilir araçlar sunar. Gereken tek şey hayal gücüdür, bu çözümü de size iki kez Buyer Lab Pick Ödülü’nü hak eden Document Navigator sunuyor.
Andrew Unsworth, Danışmanlık Editörü, Keypoint Intelligence


   İki çözümümüzle, belge maliyetlerini takip etmek ve analog belgeleri dijital olarak kullanılabilir hale getirmek ve dijital iş akışlarına bu kadar hızlı entegre etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dispatcher Paragon ve Document Navigator 5, herhangi bir organizasyon için yüksek katma değer üretir ve artan verimlilik ve etkinliğe katkıda bulunur. Keypoint Intelligence'ın bunu kabul etmesinden çok memnunuz ve iki ödül Konica Minolta'nın baskı ve belge yönetimi alanında lider olduğunu bir kez daha kanıtladı.
Florian Loske, Ofis Ürün Yönetim Müdürü, Konica Minolta Business Solutions Europe  
Dispatcher Paragon'un diğer önemli noktaları Document Navigator 5’in diğer önemli noktaları
Erişim kontrolü ve güvenli pull print, yetkisiz kullanımı önler ve MFP'deki hassas bilgileri korur. Metin ve barkod tanımanın yanı sıra manuel redaksiyon özellikleri sunar.
Yerleşik bir ödeme sistemi ve satıcıdan bağımsız cihaz desteği sunar. Bir Serbest Form özelliği, dosyaları içeriğe göre belirli iş akışlarına otomatik olarak yönlendirir.
Çoğunlukla proje tabanlı çalışmayla ilgilenen şirketler, çok seviyeli proje yapıları için destek dahil olmak üzere ayrı projelere faturalama kodları atayabilir.
Bu, tüm baskı işlemlerinin kolayca ilgili projelere tahsis edilebileceği ve baskı maliyetlerinin hızlı ve kolay bir şekilde projelere veya müşterilere tanımlanmasına olanak sağladığı anlamına gelir.
Okunabilirliği artırmak için görüntüler geliştirilebilir ve belgelere açıklama eklenebilir.
Uygulama çeşitli analizler, grafiksel istatistikler ve yönetim raporlarının oluşturulmasına izin verdiği için detaylı raporlama oluşturulabilir. İşletmeler, ekip üyelerinin belgeleri iş akışının çeşitli noktalarında izlemesine ve onaylamasına olanak tanıyan doğrulama durakları ekleyebilir.
  Çeşitli kaynaklardan gelen belgeleri kabul etme ve Konica Minolta MFP'lerle entegre olma yeteneği sağlar.
  Belgeler, popüler bulut depolama hizmetleri, Microsoft SharePoint, üçüncü taraf yazılımlar, DBMS'ler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli hedeflere aktarılabilir.