KONICA MINOLTA, CLOUD PRINT HİZMETLERİ AİLESİNE DISPATCHER PARAGON CLOUD'U EKLEDİ

| 26 Ekim 2021

Konica Minolta, kullanıcıların baskı işlemlerini basitleştirmelerini ve baskı altyapılarını modernleştirmelerini sağlayan güvenli bir Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) teklifi olan Dispatcher Paragon Cloud hizmetlerinin lansmanını duyurmaktan mutluluk duyar. Yeni cloud print hizmetleri, güvenlikten ödün vermeden, sabit bir aylık ücretle maliyet yapısını ve genel bakışı optimize eder. Dispatcher Paragon Cloud, Keypoint Intelligence'ın BLI 2021 Seçim Ödülü'nün sahibi olan ödüllü Dispatcher Paragon şirket içi çözümünden, cloud değeriyle birlikte yararlanıyor.


Dünya bizi çalışma şeklimizde esnek kalmaya ve sürekli değişen pazarlara sürekli uyum sağlamaya zorlarken, kuruluşların güncel kalmaları ve uyum sağlamaları özellikle zorlayıcıdır. Değişiklikler genellikle güvenlik sorunları nedeniyle meydana gelir ve bunu özellikle kurum içi becerilere ve finansal kaynaklara sahip olmayan KOBİ'ler için külfetli hale getirir. Buluta geçiş, özellikle deneyimli bir sağlayıcı tarafından yönetildiğinde, düşük maliyet, uzmanlara erişim ve artırılmış güvenlik gibi paha biçilmez avantajlar sağlar. Ayrıca, Dispatcher Paragon Cloud hizmetleri tarafından sunulan artırılmış esneklik ve ölçeklenebilirlik, bir kuruluşun dijital dönüşüm yolculuğunu hızlandırmaya yardımcı olabilir.
 
Konica Minolta Business Solutions Europe, Ofis Yazılımları ve Uygulamaları Ürün Müdürü Anne Heeckt, "Müşterilerimiz, yazdırma ortamlarını buluta taşıyarak BT maliyetlerini ortadan kaldırabilir, yazdırma hizmetlerinin toplam maliyetini azaltabilir ve belge güvenliğini iyileştirebilir" diyor. "Dispatcher Paragon Cloud ile kuruluşlar, merkezileştirilmiş baskı yönetimini elimize alabilir ve iş açısından kritik diğer görevlere odaklanabilir. Bu, nihayetinde dijital dönüşüm yolculuklarını hızlandırmalarına yardımcı olur."
 
Konica Minolta'nın bulut baskı hizmetleri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli avantajlar sunar:
 

Daha İyi Maliyet Planlaması - Mükemmel bir genel bakış için sabit aylık ücretler
Hızlı ve kolay uygulama - Hızlı dağıtım, kolay güncellemeler ve hızlı benimseme
Güvenli Yazdırma – Herhangi bir çok işlevli aygıtta kullanıcı kimlik doğrulaması (MFP, belgelerin yanlış ellere geçmemesini sağlar)
İyileştirilmiş veri ve belge güvenliği - Sertifikalı veri merkezleri ve şifreleme, verilerin ve belgelerin emin ellerde olmasını sağlar
Her zamanki gibi, ancak daha düşük maliyetle yazdırın – Kullanıcılar, MFP'lerini alıştıkları şekilde kullanmaya devam ederken, işletme daha düşük işletim maliyetinden yararlanır
Daha yüksek güvenlik seviyeleri – Barındırılan altyapı hizmetlerinde daha fazla veri koruması:
Dispatcher Paragon Cloud: Paylaşılan, barındırılan bir baskı altyapısı hizmeti olarak baskı yönetimi özellikleri sunar.
Dispatcher Paragon Cloud Pro: Ayrılmış, barındırılan bir altyapı hizmeti olarak baskı yönetimi özellikleri sunar.
 
Müşteriler, iş biriktirme işleminin yerel olarak yapıldığı ve yalnızca meta verilerin güvenli bir şekilde buluta aktarıldığı bir Edge cihazı ile Dispatcher Paragon Cloud hizmetini veya MFP'nin doğrudan buluta bağlı olması durumunda, MFP'ye gömülü yazılımla birlikte Dispatcher Paragon Cloud hizmetini seçebilir.
 
Dispatcher Paragon Cloud, her işletme boyutu için çözümler sunar. Düşük maliyetli paylaşılan bir altyapı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir. Ekstra güvenlik ve performans düzeyi için esneklik seçeneklerine sahip ve bireysel bir yaklaşımla ayrılmış bir altyapı, kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarını karşılar. Her iki çözümü de uygulayan kuruluşlar, artan üretkenlik, iş sürekliliği, maliyet planlaması ve yapısı, ölçeklenebilirlik ve esneklik, güvenlik ve uyumluluk deneyimi yaşar.
 
Dispatcher Paragon Cloud hakkında çevrimiçi daha fazla bilgi edinin.

Konica Minolta Business Solutions Europe Hakkında
Merkezi Langenhagen, Almanya'da bulunan Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, tamamen Konica Minolta Inc., Tokyo, Japonya'nın bir yan kuruluşudur. Konica Minolta, müşterilerinin dijital çağı desteklemesini sağlar: Eşsiz görüntüleme uzmanlığı ve veri işleme yetenekleriyle Konica Minolta, müşterileri için ilgili çözümler üretir ve toplumun karşılaştığı sorunları çözer. Kapsamlı bir BT hizmetleri sağlayıcısı olarak Konica Minolta, iş akış otomasyonu ile iş süreçlerini optimize etmek için danışmanlık ve hizmetler sunar. Şirket ayrıca müşterilerine BT altyapısı ve BT güvenliği alanında ve bulut ortamlarında çözümler ve hizmetler sunmaktadır. Ofis baskı çözümleri ile ilgili olarak, "IDC MarketScape: Worldwide Print Transformation 2020 Vendor Assessment", Konica Minolta'nın "baskı dönüşümünde dünya çapında bir lider olarak tanındığını" belirtti. Profesyonel baskı pazarı için güçlü bir ortak olarak Konica Minolta, iş danışmanlığı, en son teknoloji ve yazılımlar sunar ve Avrupa'da on yıldan fazla bir süredir üretim baskısı pazar lideri olarak kendini kanıtlamıştır (InfoSource). Londra'daki İş İnovasyon Merkezi ve Avrupa'daki dört Ar-Ge laboratuvarı, Konica Minolta'nın hem müşterileriyle hem de akademik, endüstriyel ve girişimci ortaklarıyla işbirliği yaparak inovasyonu öne çıkarmasını sağlıyor. Cihazlarını mükemmel şekilde tamamlayan yenilikçi hizmet yaklaşımı nedeniyle Konica Minolta, Keypoint Intelligence tarafından prestijli "Buyers Lab PaceSetter Serviceability and Support 2020/2021 Ödülü" ne layık görüldü. Konica Minolta Business Solutions Europe, Avrupa, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika'da 80'den fazla ülkede yan kuruluşlar ve distribütörler tarafından temsil edilmektedir. Yaklaşık 10.000 çalışanıyla (Nisan 2020 itibariyle) Konica Minolta Europe, 2019/2020 mali yılında 2,34 milyarın üzerinde net satış elde etti.
Daha fazla bilgi için lütfen http://newsroom.konicaminolta.eu/ adresini ziyaret edin ve Konica Minolta'yı Facebook, YouTube ve Twitter'da @KonicaMinoltaEU'da takip edin.
Terimler ve ürün adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markaları olabilir ve işbu belge ile kabul edilmektedir.