Konica Minolta'nın AccurioLabel 230'ı Labelexpo'da ilk kez görücüye çıkacak.

| 9. Tem 2019

Konica Minolta’nın yeni lansmanı yapılan AccurioLabel 230'u, 24-27 Eylül tarihleri arasında Brüksel, Belçika’da gerçekleşecek Labelexpo fuarı 8. Salonunda yer alan C12 / C19 standında ilk kez halka tanıtılacak. Dijital toner baskı makinesi müşterilere daha kısa süreli ve daha fazla kişiselleştirme yönünde artan pazar ihtiyaçlarını karşılamak üzere verimlilik, esneklik ve istikrar açısından daha fazla fayda sağlayacak.


Fuar boyunca Konica Minolta tarafından kullanımı kolay Konica Minolta AccurioLabel 230'un daha kısa sürede daha fazla kişiselleştirme yönünde artan pazar ihtiyaçlarını nasıl karşıladığını vurgulayan pratik gösteriler yapılacak.

Uygun maliyetli AccurioLabel 230, Konica Minolta’nın dijital etiket baskısındaki varlığını artırmaya devam ederken verimlilik, esneklik ve istikrar açısından önemli faydalar sağlayan son derece başarılı dijital etiket baskı makinesinin yeni bir sürümüdür.

Dört renkli AccurioLabel 230 dışarıdan bakıldığında selefi Konica Minolta AccurioLabel 190 ile aynı gözükse de yeni model ciddi oranda hız artışı, gelişmiş verimlilik, üst baskı için seçenek, ısınma gerektirmemek, daha az atık ve daha doğru baskı kaydı gibi son derece önemli gelişmeler bulundurmakta.


Gelişmeler şunları içerir:


  • Hız. Dakikada 23,4 metre hız % 73 artış demektir çünkü yapışkan kağıt ve filmlerin çoğu (PP ve PET dahil) artık tam hızda basılabilir.


  • Üretkenlik. İki farklı kağıt genişliği (250 ila 330 mm) arasında geçiş yapabilmenin yanı sıra, yeniden kalibrasyon gerektirmeden sürekli olarak 1000 metreye kadar baskı yapabilir.


  • Üstbaskı. Bu seçeneğin eklenmesi, AccurioLabel 230'un geleneksel baskı ile önceden basılmış medyaya sorunsuz baskı yapmasını sağlar. Örneğin, beyaz bir arka planda yazdırma.


  • Isınma yok/daha az atık. Füzyon ünitesinin gelişmiş rölanti durumu işler arasında geçen süreyi ortadan kaldırmıştır.


  • Daha doğru baskı kaydı. Medya beslemesi için eklenmiş dahili hız dedektörü de kağıt israfını ayrıca azaltır.


"Danimarka'dan Grafisk Maskinfabrik (GM) firması ile Avrupa'da geliştirilen ve üretilen AccurioLabel 230 olağanüstü baskı kalitesi ve alt tabaka uyumluluğu ile tanınan Konica Minolta'nın çok beğenilen AccurioPress motor teknolojisi üzerine inşa edilmiştir. Küçük ve orta ölçekli segmentler hedeflenmiştir ve etiket yazıcıları, baskı sağlayıcıları, marka sahipleri, paketleme şirketleri ve ticari yazıcılar için uygundur.


Mesaj açıktır: AccurioLabel toner basıcıları dünya çapındaki yüzlerce müşterisinin her zaman inanılmaz kalitede sonuçlar almasına yardımcı olmaktadır. Makine selefiyle aynı görünse de, içinde büyük farklılıklar vardır. Bu yeni model, henüz dört yıl önce etiket pazarına girdiğimizden beri ne kadar ilerlediğimiz düşünülünce, inanılmaz bir başarı öyküsünün bir sonraki adımını işaret ediyor."

Edoardo Cotichini, Konica Minolta Avrupa İş Çözümleri, Endüstriyel Baskı Takım Yöneticisi