Beaufort Secure Design Ltd.

Beaufort renk kalitesi kontrolünü geliştiriyor


En son renk ölçüm teknolojisine yapılan yatırım, Beaufort'un boyalı alüminyum profili için kalite kontrol standartlarını geliştirmesine olanak tanıyor.

Beaufort, sektörde yeni teknolojiyi kullanan ilk şirketlerden biridir.
Renk uzmanı Konica Minolta Sensing'in CM-600d taşınabilir spektrofotometresi, boyalı profilin rengini eşleştirmek ve rengin sürekliliğini sağlamak için kullanılır. Kompakt, elde taşınan cihaz, fabrikada veya sahada hızlı ve son derece doğru renk ölçümü ve sonuçların yorumlanması için gelişmiş bir optik tasarıma ve okunması kolay LCD ekrana sahiptir.

Beaufort ağırlıklı olarak RAL ve İngiliz Standardı renk sistemlerini kullanıyor ve bu standartlara yakın çalışıyor. Operasyon Direktörü Peter Burke, renk uyumu üzerinde sıkı bir kontrol sağlamanın müşteri memnuniyetinin anahtarı olduğunu söylüyor.

"Yeni taşınabilir spektrofotometremiz sayesinde boyalı ürünleri ve karşılaştırma renklerini hızlı ve etkili bir şekilde karşılaştırabiliyoruz."

CM-600d, her koşulda rengi ölçebilir ve her türlü fark, LCD ekranın grafik ekranında açıkça gösterilir. Tamamen taşınabilir olan cihaz, kablosuz iletişim kuracak şekilde tasarlanmıştır ve sahada kullanılması halinde veriler USB veya Bluetooth aracılığıyla PC'ye gönderilebilir.

-------------------------------------
 

Her zaman popüler olan beyaz polyester toz boya kaplamasına ek olarak Beaufort alüminyum profili, miktara ve teslimata bağlı olarak 500'den fazla özel renkte mevcuttur. Beaufort'un özel servisi, küçük ve büyük partilerde her türlü RAL renginin hızlı bir şekilde tedarik edilmesine olanak tanır.

Peter Burke, "Geniş renk seçeneği, alüminyum profilin birçok avantajından biridir" diyor ve ekliyor: "Yeni spektrofotometremiz, renk eşleştirme yeteneğimizi daha da geliştirecek.

Konica Minolta Sensing Güney Teknik Satış Müdürü Alan Perkins şu yorumu yapıyor: “Bu ekipman profil endüstrisinde uzun yıllardır kullanılıyor. Kanıtlanmış güvenilirliği ve birçok olumsuz koşulda verimli çalışma yeteneği, Konica Minolta'nın renk ölçüm pazarında lider konumunu korumasını sağladı."

---------------------------------
 

Uygulama Notu

İndir

Beaufort