AccurioPro Label Impose

İhtiyaç duyacağınız tek dijital etiket baskı yazılımı


Yeni yatırımınıza en uygun yazılım


AccurioPro Label Impose'un kullanımı geleneksel analog sistemlere göre oldukça kolaydır. Doğrudan dokunmatik ekranlı kontrol panelinizden işlerinizi kuyruğa ekleyebilirsiniz. Bu sayede tekrar eden baskı işlemlerini daha hızlı yapabilir, maliyet tasarrufu sağlayabilir ve personelinizin eğitim süresini kısaltabilirsiniz.


Etiket üretimi yapan baskı şirketleri optimum verimlilik ve ekonomi için işlerini mümkün olduğunca otomasyon ve entegrasyona dayalı yürütmeli ve etiketin yapışkan yüzü üzerindeki katmanın atığından kurtulmak için ortam kullanımını optimize etmelidir. Bu sebeple etiket şeridine boylamasına ve enlemesine genellikle birkaç etiket yerleştirilir. Ancak bu uygulama manuel olarak yapıldığında karmaşık ve zaman alıcı bir işlem haline gelir.


AccurioPro Label Impose yazılımı bu sorun için en mükemmel çözümü sunmaktadır. Uygulama kullanıcıya etiketleri otomatik olarak yerleştirip baskıya hazırlamak için basit ve kolay anlaşılır bir arabirim sunar. Kullanıcının kalıp kesme ekipmanındaki uygun kesme araçlarının temel olarak kullanabileceği PDF'ler oluşturmasına imkanı verir.


Baskıyı siz yapın. Düzenlemesi bize kalsın.


AccurioPro Label Impose yazılımı sunduğu etkileyici PDF tabanlı iş akışıyla kalıp araçları oluşturmak için doğru verileri girmenize imkan sağlar ve size VDP desteği sağlar. Araç, kolay anlaşılır kullanıcı arabirimi ve geniş baskı alanıyla baskı sürecinin her noktasında Konica Minolta'nın etiket baskı özelliğini eksiksiz tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır ve AccurioLabel 190 ile sorunsuz şekilde çalışır.


Özellikler

Özellikler

Etiket kopyalarını otomatik oluşturma 
Uygulama, etiket şeridine yerleştirilecek etiket kopyalarının kolayca ve otomatik olarak oluşturulmasına imkan sağlar.


Değişken veri içeriği 
Değişken veri içeriğinin işlenmesi oldukça basittir ve otomatik etiket kopyalama işlemine kolayca entegre edilebilir.


Ayarlanabilir boşluklar
Kullanıcılar gerektiğinde sütunlar ve satırlar arasındaki boşlukları istedikleri şekilde ayarlayabilir.


Standart ve özel göz işaretleri ekleme
Uygulama, harici sonlandırma için istenilen pozisyona standart veya özel göz işaretleri ekleme esnekliği de sunar.


Görselleri düzenleme
Kullanıcılar, etiket tasarımı ve düzeni için görsel düzenlemeyi otomatik veya manuel olarak seçebilir.


Baskı birleştirme
Tek sayfa kağıda seçilen bir veya birçok görsel motif yerleştirilebilir.


Kalıp kesim araçları
AccurioPro Label Impose yazılımı ile ek ayrım noktalarını (kalıp hatları, vernik, folyo ve benzeri) tespit edebilir, kalıp kesim araçları üretmek için bunları PDF olarak dışa aktarabilir ve etiketlerde ek süslemeler yapabilirsiniz.