Konica Minolta

Türkiye

  • Türk

Giving Shape to Ideas

Dikey Pazarlar

HİZMETLER & ÇÖZÜMLER

Sürekli yenilik ve gelişme için çaba sarf eden Konica Minolta, dijital görüntülemenin tüm alanlarında size destek verebilmek için kapsamlı bir portföyden oluşan temel hizmet ve çözümleri sunuyor.

Konica Minolta olarak net bir müşteri odaklı yaklaşımı izliyoruz ve amacımız ticaretinizde karşılaştığınız zorlukları çözmek için sizin bakış açınızdan yaklaşarak gereksinimlerinizi anlamaktır – herkes için daha iyi bir geleceğe katkıda bulunan fikirlere şekil vererek.

Dikey Pazarlar

Konica Minolta’nın dikey pazar yaklaşımı belirli kullanıcı gruplarını ve onların özel gereksinimleri üzerine odaklanır. Tüm bu dikey pazarlar farklı kullanıcı gruplarının özgün ihtiyaçlarına hitap edilen doküman veya veri yoğunluğuna sahip ortamlar olarak tanımlanır - örneğin eğitim sektöründe öğrenciler, öğretim üyeleri ve üniversite veya okul yönetimi; finans sektöründe banka ve finansal kuruluşların yanısıra onların müşterileri gibi.

Konica Minolta tüm bu ilgililere onların faydasına gelişmiş dijital teknolojinin sunduğu çeşitli imkanları nasıl kullanılabileceğini gösterir.