OPTIMIZED PRINT SERVICES

ŞEÇİMİ DEĞİŞTİR

Baskılama Altyapısını Verimli Çalışır Hale Getirir

Ofis teknolojileri gelişti ve kullanıcıların ihtiyaçları değişti. Bugün birçok baskılama filosu günümüz iş dünyasına ayak uydurabilecek şekilde yönetilemeyen ve hizmet alınamayan baskılama, kopyalama ve faks cihazlarından oluşmakta. Konica Minolta'nın  Optimize Baskı Hizmetleri (OPS) doküman maliyetlerinizi aşağı çekmek amacı ile iş akışı yönetimini, donanımı ve yazılım uygulamalarını  danışmanlık hizmetleri ile bir araya getirmektedir.

OPS konsepti temel olarak dört konu üzerine odaklanır:

  • Makine Parkuru (Fleet): Gerçek ihtiyaçlara göre makine filosunun belirlenmesi, optimum iş süreçlerinin ve filo  desteğinin sağlanması, mümkün olan en düşük toplam sahip olma maliyeti ve çevreci faktörler ile birlikte dengelenen ve sürekli devam eden optimizasyon.
  • İş Akışları (Process): Üretkenliği artırmak amacı ile iş ile ilgili her türlü doküman akışının analiz edilmesi, firmanızın ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış çözümün uygulanması ve yönetilmesi.
  • Finans (Finance): Farklı satın alma veya kiralama modelleri ile birlikte çeşitli sözleşme modellerinin önerilmesi, mevcut olan sözleşmelerin tek bir saydam finansal plan ile birleştirilmesi.
  • Güvenlik (Security): Kullanıcı doğrulaması ve Hard Disk bilgilerinin güvenli bir şekilde silinmesinden, karmaşık network güvenlik gerekliliklerine kadar IT ve bilgi güvenliği çözümlerinin oluşturulması ve uygulanması.

OPS konsepti üç-direkli yaklaşımı temel alır: Danışmanlık, Uygulama ve İşletim.

consult implement manage