OPTIMIZED PRINT SERVICES

ŞEÇİMİ DEĞİŞTİR

Uygulama

OPS sadece baskılama çözümünün kurulmasından ibaret değildir, daha fazlasını ifade etmektedir. Müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda değişim yönetimini sağlar. Bu hizmet, kabul edilen standartlardaki proje yönetiminden yetkili kişilere ve kullanıcılara verilen desteğe kadar pek çok konuyu ele alır. Şirketler bu anlamda bir pazar liderinin güçlü direkt organizasyonundan ve tecrübelerinden faydalanırlar.

  • Planlama (Project):  Uzman proje yöneticileri tarafından yürütülen projenin başından sonuna kadar organize bir şekilde işleyen süreç
  • Kurulum (Change): Önceden kararlaştırılmış şartlarda ve süre zarfında test amaçlı donanımın, lisansların,  sarf malzemelerin teslimi ve bu süre boyunca  teknik danışmanlık ve uzaktan yardımın Konica Minolta tarafından sağlanması. Makine filosunun boyutuna göre planlanan teslimat ve kurulum yönetimi.
  • Dokümantasyon ve Eğitim (Information and Training): Kullanıcılar ve sistem yöneticileri için detaylı dokümantasyonun sağlanması. Standart veya isteğe özel promosyon materyallerinin ve organizasyonların hazırlanması. İhtiyaç ve isteklere yönelik hazırlanan özel eğitim.