NEWS ARTICLE

CHANGE SELECTION

“Dijital Doktor” Lansmanı yapıldı

Konica Minolta dün Mecidiyeköy Fairmont Quasar Otel’de, baskı sektöründe bir devrim yaratacak ve Türkiye’de ilk kez uygulanacak “Dijital Doktor” projesinin lansmanını yaptı.  

Konica Minolta Türkiye Başkanı Shun Kambara’nın ev sahipliğinde ve Serdar Kuzuloğlu’nun  moderatörlüğünde yapılan lansman; baskı ve BT profesyonellerinin, kurumsal firmaların ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti. Program, saat 19:00’da yapılan kokteylin ardından Serdar Kuzuloğlu’nun konuşmasıyla devam etti. Konica Minolta İş Teknolojileri Türkiye ekibinin “Dijital Doktor” projesi hakkında yaptığı sunumdan sonra devam eden yemek boyunca katılımcılar proje ve Konica Minolta faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Baskı işlerinin tüm süreçlerinin kökten dönüşümünü sağlayarak ofis çalışmalarında adeta bir devrim niteliğinde olacak “Dijital Doktor” hizmeti baskı sektöründeki işlerin akıcılığını sağlamayı ve kullanıcıların iş yükünü hafifletmeyi hedefliyor.

“Dijital Doktor”, tam entegre edilmiş süreçleri sayesinde, Konica Minolta’nın bulunduğu çalışma ortamlarında ihtiyaçların karşılayacak, iş akış süreçlerinin iyileştirerek kesintisiz hale getirecek bakımı ve desteği sağlayacak.

“Dijital Doktor” servisi alan cihazlar, Konica Minolta Servis Merkezine (CSRC) farklı bağlantı tiplerine göre adapte edilmiş birçok güvenlik katmanından oluşan bir sistem ile bağlanacaklar.  Gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip olan bu bağlantı sistemi sayesinde, cihazların tüm gereksinimleri anında servis merkezine iletilecek. Böylece “Dijital Doktor”, cihazları Konica Minolta servis merkezindeki bir sistemden gözleyerek, cihazda ileride arıza yaratma olasılığı olan bir sorun varsa önceden tespit ederek çözecek. Öte yandan toner gibi sarf malzemeler azaldığında sistem otomatik olarak haberdar olarak gerekli malzemeyi henüz bitmeden tedarik edecek. Böylece Konica Minolta müşterileri işlerini herhangi bir şekilde kesintiye uğramadan devam ettirebilecek. İşlerindeki kesintisiz akış sayesinde verimlilikleri artacak.

Yeni hizmet hakkında bilgi veren Konica Minolta Türkiye Başkanı Shun Kambara; “Teknolojide bir dünya markası olmanın bilinciyle müşterilerimize daha iyi hizmet verecek yeni teknolojiler üretiyoruz. “Dijital Doktor” projemiz de bu ilkeden yola çıkarak geliştirdiğimiz projelerden birisi. Türkiye’de ilk kez uygulanacak bu hizmet sayesinde müşterilerimiz işlerini kesintisiz bir şekilde yapacak ve Konica Minolta müşterisi olmanın avantajını yaşayacak” dedi. 

Müşterilerin farklı ihtiyaçlarını da gözeterek Advanced ve Basic olarak iki ayrı pakette sunulacak “Dijital Doktor” hakkında www.dijitaldoktor.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinilebilir.