NEWS ARTICLE

CHANGE SELECTION

Konica Minolta Printtek 2017’de en yeni çözümlerini tanıtacak

Konica Minolta Türkiye 04 – 08 Ekim tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenecek Printtek 2017 Fuarı için hazırlıklarını tamamladı. 2. Salonda 218 no’lu stantta yer alacak firma baskı profesyonellerinin ihtiyacına yönelik en yeni donanım ve yazılım çözümlerini tanıtacak.

 

Bu sene konsept olarak çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyecek olan Konica Minolta, baskı profesyonellerine, maksimum faydayı sağlayabilecekleri, daha güçlü rekabet edebilecekleri ve iş hacimlerini artırabilecekleri çözümler sunacak. Yeni ürün gamındaki cihazların sergileneceği fuarda, lansmanı yapılacak ürünler de yer alıyor.

 

Konica Minolta’nın fuarda lansmanını yapacağı yüksek üretim kapasitesi ve renk tutarlılığı sağlayan AccurioPress C6100, opsiyonları ve entegre Color Care ünitesi ile gerçek zamanlı otomatik renk yönetimi ve  ön-arka baskı düzeltme gibi dijital baskı üretimindeki önemli noktaların  üstesinden geliyor. AccurioPress C6100 ofsete yakın baskı kalitesi, yüksek renk tutarlılığı, 52 gsm-400gsm arası geniş yelpazedeki medya desteği ve zarf baskısı özellikleri ile de öne çıkıyor. 400gsm önlü arkalı baskılarda hız düşüşü olmaması da AccurioPress C6100’ın önemli özellikleri arasında.

 

AccruioPrint C2060L ise sunduğu yüksek baskı kalitesi, renk tutarlığı, 300gsm’e kadar geniş yelpazede medya desteği ve 300gsm dubleks baskı yeteneği ile renkli dijital baskı çözümü arayan profesyonellere hitap ediyor. Standart banner tepsisi ile 750mm’ye kadar, elle besleme ile 1200mm’ye kadar banner baskı yapabilen cihaz, yatırım ve işletmedeki uygun maliyeti ile düşük hacimli iş yüküne sahip firmalar açısından cazip bir seçenek oluşturuyor.

 

Stantta sergilenecek bir diğer ürün ise AccruioPrint C2070, 350 gsm dubleks baskı özelliğine sahip cihaz tek geçiş çift taraflı tarama, USB’den yazdırma ve USB’ye tarama özelliği ile ürün gamındaki diğer cihazlardan farklılaştırıyor.Fogra sertifikasına sahip AccruioPrint C2070 yüksek hacimli iş yüküne sahip profesyonellerin beğenisine sunulacak.

 

Konica Minolta standında lansmanı yapılacak bir diğer cihaz ise AccurioPress 6136. Dakikada 136 sayfa baskı hızına sahip cihaz, yüksek hacimli siyah beyaz üretim yapan profesyoneller için ideal bir çözüm sunuyor.

 

 

Kuru toner tabanlı, geniş format, plan kopya ve poster baskıları için siyah beyaz ve renkli dijital baskı sistemi olan, yüksek üretkenlik ve cazip işletme maliyeti sunan KIP 860 da stantta yer alacak diğer bir ürün.

 

 

Konica Minolta yeni ürün gamı ile öne çıkarken aynı zamanda müşterilerine sunduğu yazılım çözümleri ile de öne çıkıyor.

 

Gerçek zamanlı renk ve yoğunluk denetiminin yanı sıra gerçek zamanlı ölçüm, profilleme ve profil kontrolü, otomatik ön arka baskı kontrolü yapan Integrated Color Care Unit stantta sergilenecek yazılım çözümlerinden bir tanesi.

 

AccurioPro Flux ise basit ve verimli iş akışları ve iş kuyrukları oluşturma, esnek montajlama ve dizilim biçimleri, iş yönetimi ve iş gurupları oluşturma, farklı tür ve ebat yazıcıları tek noktadan yönetebilme, farklı iş istasyonları oluşturabilme, merkezi baskı birimi oluşturma, uzaktan print ve hazır baskı modları ile öne çıkıyor.

 

Stantta tanıtılacak bir diğer yazılım çözümü ise Color Care Production Server. Üstün renk denetimi ve yönetimi imkanı sunan yazılım kalibrasyon ve profilleme, gerçek zamanlı stabilizasyon denetimi, Fogra 39 sertifikasyonu denetimi, ortamdaki tüm baskı cihazlarının eşdeğer renk seviyesine getirilmesi özelliklerini taşıyor.Fuarda aynı zamanda merkezi baskı noktası oluşturma, hızlı renk yönetimi, kalibrasyon ve profil yönetimi sağlayan Job Centro-Color Centro yazılımı ve doluluk oranına göre akıllı sayaç sistemi ve farklı fiyatlandırma olanağı sağlayan Color Coverage Analyser yazılımları da sergilenecek.

 

 

Konica Minolta Türkiye son teknoloji ürün ve çözümlerini 2. Salonda 218 no’lu standında ziyaretçilerine kapsamlı olarak tanıtacak.