Konica Minolta

Türkiye

  • Türk

Giving Shape to Ideas

Çekirdek Teknolojiler

KURUMSAL BİLGİLER

Amacımız herkes için daha iyi bir geleceğe katkıda bulunan fikirlere şekil vererek müşterilerimizin ne düşündüğünü bilmek; onların bakış açısından gereksinimlerini anlamak; ticaretlerinde yaşadıkları zorluklara çözüm üretmektir.

SEÇİMİ DEĞİŞTİR

Sinerji Konsepti

Konica Minolta şirketler grubu geniş bir alanda uzmanlaşmış teknolojilere ve ürünlerimizin rekabetçiliğini ve cazipliğini destekleyen teknolojilere sahiptir. Bu teknolojiler toplamda 12 çekirdek teknolojimiz olarak tanımlanmıştır – dördü materyallerde, ikisi optiklerde, ikisi nano-üretiminde ve dördü görüntüleme alanlarında.

Tarihimiz boyunca bu teknolojileri, üretim aktivitelerimize destekleyici kuvvet olarak tüm aşamalarda entegre ederek genişlettik ve geliştirdik. Bu teknolojileri insanların ev ve işlerinde gündelik hayatlarına katkı sağlayan katma değerli, yeni fonksiyonlarla donatılmış yenilikçi ürünlere ekliyoruz. Bu teknolojiler aynı şekilde iş çözümleri ürün portföyümüzde de yer almaktadır.

Materyal Sahası
Materyal sahası teknolojisi renkli materyaller, organik elektronikler ve fonksiyonel ekran filmleri gibi ürünler için görüntü kalitesi, dayanıklılık, hassaslık ve üretkenliğin iyileştirilmesine katkı sağlıyor.

Optik Sahası
Optik teknolojisi Çok Fonksiyonlu Sistemler (MFPs) ve fotoğraf makineleri için kompakt ve yüksek hassasiyetli optik ünitelerin ve spektrofotometre, üç boyutlu ölçüm enstrümanları gibi optik ölçüm cihazlarının tasarımında vazgeçilmezdir.

Nano-Üretim Sahası
Bu saha plastik ve cam lensler, hard disk cam alt katmanı ve yazıcılara kompaktlık ve yüksek netlik sağlayan optik üniteler için temel üretim teknolojisi ile ilgilidir.

Görüntüleme Sahası
Bu saha bilişim, medikal, endüstriyel ve ölçüm alanlarında kullanılan çeşitli ekipman ve sistemler için görüntü kalitesi, kullanışlılık ve işlem hızını iyileştirme amaçlı görüntü işleme ve sistem tasarım teknolojisi ile ilgilidir.