Konica Minolta

Türkiye

  • Türk

Giving Shape to Ideas

Marka

KURUMSAL BİLGİLER

Amacımız herkes için daha iyi bir geleceğe katkıda bulunan fikirlere şekil vererek müşterilerimizin ne düşündüğünü bilmek; onların bakış açısından gereksinimlerini anlamak; ticaretlerinde yaşadıkları zorluklara çözüm üretmektir.

SEÇİMİ DEĞİŞTİR

Konica Minolta Markası

Konica Minolta markası mücadeleci, güvenilir, samimi kişiliği ile entelektüel yaratıcılık gösterir. Dört benzersiz özelliği markanın ideal değerini gerçekleştirmeye yardımcı olur; tüm görüntüleme alanını kapsayan geniş teknik uzmanlık; durmaksızın harika ürün ve hizmetler geliştirmeye önem veren bir kültür, entegre teknolojilerle geliştirilmiş benzersiz ürün grupları, müşteri ihtiyaçlarına hızla cevap veren pazarlama hizmetleri ağı. 
Konica Minolta'nın müşterilerini sürekli şaşırtan orijinal yeniliklerin kaynağı olan  kapsamlı teknolojik uzmanlığı markamızın özüdür.

Konica Minolta marka amblemi müşterilerimize sunduğumuz değeri ifade eder. Amblem aşağıda da açıklayacağımız gibi bir sembolden (yerküre simgesi) ve logo yazısından oluşur.

Sembol

Sembol dünyayı temsil etmektedir. Bizim bu sembole "Yerküre Simgesi” adını vermemizin nedeni ise, Konica Minolta’nın sınırsız genişlemesini ve müşterimiz için yenilikçi değerlerin sunumunu dünya çapında ifade etmesidir. Oval şekil müşteri için güvenliği ve emniyeti ve bizim geniş kapsamlı teknolojik yeteneklerimizin ahengini temsil etmektedir. Beş çizgi ışın huzmelerini göstermekte ve görüntüleme dalındaki geniş kapsamlı yeteneklerimizi sergilemektedir. Sembolün mavi rengi yaratıcı yenilikleri ifade etmektedir. Biz bu renge “innovation blue” adını veriyoruz.

Logo Yazısı

Marka ismi görüntüleme dalındaki itina ve kaliteyi ve müşterilerimiz için devamlı sunduğumuz yeni sürprizleri temsil etmektedir.