Konica Minolta

Türkiye

  • Türk

Giving Shape to Ideas

Ticari Faaliyet Alanları

KURUMSAL BİLGİLER

Amacımız herkes için daha iyi bir geleceğe katkıda bulunan fikirlere şekil vererek müşterilerimizin ne düşündüğünü bilmek; onların bakış açısından gereksinimlerini anlamak; ticaretlerinde yaşadıkları zorluklara çözüm üretmektir.

SEÇİMİ DEĞİŞTİR

Ticari Faaliyet Alanları

Konica Minolta Business Technologies, Inc.

Yakın gelecekte hızlı bir yükşeliş beklenen görsel bilginin öneminin artması ile, Konica Minolta insanların görüntüler aracılığı ile daha verimli iletişim kurabildiği iş ortamları yaratmak için çaba harcıyor. Sistemleşme, network ve renkli baskılama gittikçe önem kazanıyor. Tüm bunlar Görüntü işleme ürünlerinde artan çeşitlilik eğilimine cevap veren, ilgili kullanım alışkanlıklarını ve gereksinimlerini karşılayan gelişmiş fonksiyonları ve geniş bir yelpazede yetenekler sunan Konica Minolta ürünleri ile destekleniyor.

Konica Minolta Sensing, Inc.

Konica Minolta, fotoğraf makineleri ve fotoğrafik ışıkölçerler ile ilgili kazandığı teknolojik birikimini baz alarak ışık, renk ve ısının ölçümü için geniş bir yelpazade yenilikçi radyometrik cihazlar geliştirmiştir. Işık, renk, sıcaklık, ekran, 3 Boyutlu dijitalleştirme ve medikal destek gibi farklı alanlarda şirketleri ölçüm ve görüntü işleme teknolojileri ile desteklemektedir. Şirket güncel olarak beş kategoride 70'ten fazla ölçüm cihazını pazarlamaktadır. Bir çok Konica Minolta ürünü ölçüm cihazları sektörüne yeni standartlar getirilmesine öncülük etmiştir. Konica Minolta ölçüm cihazlarını Japon Sanayi Standartları, Alman DIN Standartları ve kendi titiz kalite standartları ile uyumlu olmasını sağlayan katı kalite güvence sistemleri altında üretmektedir.

Konica Minolta Medical & Graphics, Inc.

Konica Minolta Medical & Graphic şirketi, röntgen filmleri ve röntgen filmlerini işleyen ekipmanların yanı sıra medikal sektörü için görüntü girdi/çıktı cihazları, kontrast medya, medikal malzemeler ve geniş bir yelpazede diğer ürünleri üretir. Grafik alanında da kalıp baskı filmleri ve görüntü girdi/çıktı prova sistemlerini içeren en son teknoloji ürünleri sağlamak için eşsiz teknolojileri kullanıyoruz. Gelecekte çabalarımızı geliştirme sistemleri ve dijital ve network özellikleri ile yazılımlar üzerinde yoğunlaştıracağız.

Konica Minolta Planetarium Co., Ltd.

Konica Minolta Japonya'da 1958'den beri planetaryum ve ilgili teknolojileri pazarlamaktadır. Yıllar boyunca bu alandaki birçok teknolojiyi benimseyip özümseyen Konica Minolta Japonya genelinde planetaryum operatörlerinin giderek daha çok ilgi gösterdiği full-dome filmler, bilgisayar grafikleri, video gösterimleri, multimedya stratejileri gibi gereksinimlere daha iyi cevap verebilmektedir. Özellikle Laserscan'ın - ABD'de geliştirilmiş tam derinlik ve planetaryum kubbesini çevreleyen görüntü yansıtmaya olanak veren dünyanın ilk lazer görüntü yansıtma sistemi- çeşitli planetaryum gösterilerinin yanı sıra yeni pazarlar yaratması beklenmektedir. Japonya operasyonlarının yanı sıra, Konica Minolta Asya'nın geri kalanında da pazarlama faaliyetlerini genişletmektedir.

Konica Minolta Opto, Inc.

Görsel bilgi sektörünü destekleyen teknolojiler sürekli iyileştiriliyor. Bilgi toplumunun gelişmesiyle birlikte optik teknolojilerin uygulama alanları da genişliyor. Konica Minolta, ileri optik teknolojileri geliştirerek, bu alanda benzersiz, katma değer yaratan optik cihazlar ve parçalar üretiyor ve bunları laptop, DVD oynatıcı gibi geniş bir ürün yelpazesine uygulayarak yeniliklere önemli katkıda bulunuyor.