Konica Minolta

Türkiye

  • Türk

Giving Shape to Ideas

İş Olanakları

KARİYER

Kurum kültürümüz Konica Minolta çalışanlarına varolan motivasyon ve yaratıcılıklarını geliştirme imkanı tanır. Sorumluluk almayı seven, yeni gelişmeleri meydan okuma olarak algılayan, inisiyatif almaya hazır, mutlu ve kurumsal bağlılığa sahip çalışanlarımızın başarımızın başlıca kaynağı olduğunu biliyoruz. Konica Minolta olarak çalışanlarımızın en değerli sermayemiz olduğunu biliyoruz.

SEÇİMİ DEĞİŞTİR

İş Olanakları

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH kalite, yenilikçilik ve yaratıcılık demektir. Dinamik ve heyecan verici bir şirkettir. Tüm çalışanlarımızı yüksek performans göstermeleri için destekleyen ve teşvik eden bir çalışma ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Amacımız; 

  • Kendinden bekleneni net bir şekilde anlamış, 
  • İşinin gerektirdiği standartlara göre eğitilmiş,
  • İş ortamında oluşabilecek zorluklara karşı hazır,
  • Potansiyelini kullanması için desteklenen,
  • Başarılarda payı olan ve Konica Minolta ile çalışmaktan gurur duyan, çalışanlara sahip olmaktır.

Bu, tüm çalışanların yenilikçi fikirler ve paylaşılabilir davranışlar geliştirmesi için sıradışı düşünmesini teşvik eden Konica Minolta Grup'un dünya çapındaki ortak felsefesidir.

Bizimle çalışmak isterseniz, aşağıda bulunan e-Posta adresine detaylı özgeçmişiniz, neden bizi tercih ettiğinizi açıklayan bir önyazı, hangi pozisyonda aramızda yer almak istediğiniz ve sizinle irtibata geçebileceğimiz iletişim bilgilerinizi göndermeniz yeterli olacaktir. Organizasyonumuz içerisinde özgeçmişinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizi yakından tanımaktan mutluluk duyacağız.

Açık Pozisyonları Görmek İçin Tıklayınız !