Konica Minolta

Türkiye

  • Türk

Giving Shape to Ideas

Ofis

ÜRÜNLER

Konica Minolta'nın ürün portföyünü inceleyerek dijital görüntülemenin tüm alanları için çok yönlü ürün serilerini keşfedebilirsiniz! Yüksek hızlı bizhub PRO ve bizhub PRESS profesyonel baskılama sistemlerinden, farklı hızlardaki Çok Fonksiyonlu bizhub sistemlerine, yüksek verimlilikteki lazer yazıcılara ve küçük ama hızlı hepsi bir arada cihazlara kadar yenilikçi donanımlarımız üstün kalitede renkli ve siyah&beyaz çıktılar sunuyorlar.

Ofis

Değişik hızlara sahip, esneklik sunan çok fonksiyonlu bizhub sistemleri farklı büyüklüklerdeki ofislere uyum sağlar. Kapsamlı ürün gamı birden çok işleve sahip renkli çok fonksiyonlu sistemler, ödüllü renkli lazer yazıcılar, esneklik sunan siyah&beyaz sistemler, masaüstü ünitelerden çalışma gruplarına hitap eden cihazlara kadar kullanım seçeneği sunan siyah&beyaz yazıcılar kadar uygun maliyetli ve yer tasarrufu sağlayan hepsi bir arada cihazları da içerir. 

Konuya Özel Broşürler

 

Ofisinize Özel Çözümler

 

Konuya Özel Broşürler güvenlik standartlarımız ve çevre duyarlılığımız başta olmak üzere tescilli Konica Minolta teknolojileri hakkında kapsamlı bilgiler verir.

Güvenlik

Çevre

Simitri®HD

Emperon™

bEST

i-Option

YSoft SafeQ Suite 

Panel Özelleştirme

PageScope Enterprise Suite