KONICA MINOLTA HABERLER

Drupa 2024 İçin Birden Fazla Prömiyer Yapan Konıca Mınolta'dan Akıllı Hamle

10 Oca. 2024

Konica Minolta, 28 Mayıs - 7 Haziran 2024 tarihleri arasında Düsseldorf, Almanya'da düzenlenecek Drupa fuarında Salon 8b'deki A40-1/A40-6 standlarında müşterilerine geleneksel baskı işinin ötesindeki potansiyeli görmeleri için yardımcı olacak. Birbiriyle bağlantılı altı alan ve iki kattan oluşan fuardaki en büyük stantlardan birine sahip olan Konica Minolta, birçok Avrupa prömiyerini gerçekleştirecek.

Etiket ve Ambalaj Sektöründe 2024 Yılı İçin Öngörüler - Konıca Minolta'dan İçgörüler

15 Ara. 2023

Genel baskı üretiminde küresel bir gerilemenin söz konusu olduğu bir belirsizlik dünyasında, dijital etiketlerin, ambalajların ve süslemelerin ışıl ışıl parladığını görmek umut verici.

Dünyanın Öncü Baskı Teknolojileri Fuarı Drupa'yı Kaçırmayın

14 Ara. 2023

Drupa, ilham, yenilik, birinci sınıf bilgi aktarımı ve yoğun ağ oluşturma anlamına gelir. "Geleceği tasarlıyoruz" mottosuyla düzenlenen, basım sektörünün mutlaka katılması gereken bu etkinlikte "dijital düşünme", "zekâ", "otomasyon", "bağlanabilirlik" ve "platform ekonomisi" gibi konular ele alınıyor. Önde gelen tedarikçiler ve üst düzey karar vericilerin 28 Mayıs - 7 Haziran 2024 tarihleri arasında Düsseldorf'ta buluşmasında bize katılın.

Konıca Mınolta 2024'te dijital iş yerini şekillendirecek ve etkileyecek 5 önemli trendi belirliyor

04 Ara. 2023

Dijital İş Yerinin süregelen evrimi ve genişlemesi 2023 yılı boyunca oldukça belirgin oldu. Uzaktan çalışmayı başarılı bir şekilde mümkün kılmada, modern ofisi coğrafi olarak dağınık ancak birleşik bir alana dönüştürmede ve böylece birçok sektörü desteklemeye devam eden hibrit çalışma eğilimini güçlendirmede önemli bir rol oynamaya devam etti. Küresel İklim Acil Durumu, artan Hayat Pahalılığı Krizi ve enflasyonun yanı sıra jeopolitik çatışmalar ve savaşlar gibi daha geniş faktörler de 2024...

Artık Yeni Adresimizdeyiz

23 Kas. 2023

Konica Minolta Türkiye olarak hedeflerimize emin adımlarla yürümeye yeni ofisimizde devam ediyor olacağız !