KONICA MINOLTA HABERLER

Artık Yeni Adresimizdeyiz

23 Kas. 2023

Konica Minolta Türkiye olarak hedeflerimize emin adımlarla yürümeye yeni ofisimizde devam ediyor olacağız !

Dijital Dönüşüm Yolculuğunuza Konıca Mınolta ile Başlayın!

07 Kas. 2023

Konica Minolta Türkiye, işletmeler için sürdürülebilir çözümler üzerinde çalışarak, tamamen Türk mühendislerin tasarladığı yerli Kurumsal İçerik Yönetim Yazılımı olan TRUSTEE ile sizlere iş akışlarınızı optimize edebilmek için dijital çözümler sunuyor.

MGI ve Konica Minolta, MGI AlphaJET'i dünya çapında kullanıma sunuyor

01 Kas. 2023

Dünyanın her yerinde yenilikçi baskı hizmeti sağlayıcıları, artık MGI Dijital Teknolojisi (MGI) AlphaJET B1 inkjet baskı makinesini test edebilir hale geldi. İki ortak, en son Asya için planlanan AlphaJET Democenter'larını, dünya çapında kullanıma sunmaya devam ediyor ve daha fazla ayrıntı Bangkok'taki Asia Pack'te duyuruldu. Bu durumu, Konica Minolta'nın Paris ve New York'taki tesislerinde ilk özel Yetkinlik Merkezi'nin açılışı süreci takip ediyor…

Sürdürülebilir üretim baskısı - A'dan Z'ye iklim dostu

30 Eki. 2023

Çevresel denge ve satış fırsatları: ticari baskıda sürdürülebilirlik bir pazarlama konseptinden çok daha fazlasıdır. Peki matbaacılar kaynak kullanımlarını nasıl en aza indirebilir ve kendilerini sürdürülebilir hizmet sağlayıcıları olarak nasıl konumlandırabilir? Bu daha baskı sistemlerinin üretiminde başlamakta ve baskı üretiminizin tüm değer zinciri boyunca devam etmektedir.

Konica Minolta 28. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı'nda yer aldı

18 Eki. 2023

Konica Minolta, 11-14 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da 28. kez gerçekleşen Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı'na katıldı.