KONICA MINOLTA 150 YAŞINDA BİZİMLE KUTLAYIN!
AKILLI BAĞLANTILI İŞ YERİ I.T. Servisleri Çalıştığında... DAHA FAZLA ÖĞRENİN
YENİDEN BAŞLAMAYA HAZIR MISINIZ? Yeni bir çalışma yaklaşımıyla işinizi şimdi yeniden başlatın YENİDEN BAŞLAYIN
Baskı Olanaklarını Ateşleme DEVAMINI KEŞFEDİN
IPP Blogumuz Yayında! Hemen Okuyun
KONICA MINOLTA, BASKI DÖNÜŞÜMÜNDE IDC MARKETSCAPE TARAFINDAN DÜNYA ÇAPINDA LİDER İLAN EDİLDİ ICD MARKETSCAPE RAPORUNU İNCELEYİN
Her sektöre yönelik güvenilir çözümlerle zamandan ve paradan tasarruf edin DAHA FAZLA ÖĞRENİN

Konica Minolta Türkiye’ye Hoş Geldiniz!

Konica Minolta Bilgi

Türkiye ve Suriye'de Deprem

Avrupa Merkez Ofisi olarak, Konica Minolta ailesinin bir parçası olan Türk iştirakimiz ve Türkiye'deki meslektaşlarımızla yakın ilişki içerisindeyiz.

DEVAMINI OKU

SÜRDÜLEBİLİR İŞ ÇÖZÜMLERİYLE HAYAT HOLDİNG

Konica Minolta Türkiye, ülkenin önde gelen şirketlerinden Hayat Holding’in sürdürülebilirlik hedefleri çerçevesinde iş akış süreçlerini daha efektif ve verimli hale getirmek amacıyla ihtiyaca uygun...

Konica Minolta'nın Akıllı Bağlantılı İş Yeri: Müşteri Görüşleri

Konica Minolta'da çözümlerimizin, hizmetlerimizin ve tekliflerimizin genişliği, size yardımcı olmak için bize benzersiz bir yetenek verir. Sizinle birlikte çalışarak, kuruluşunuzu dijital olarak dönüştürmek için sizi doğru yola başarıyla sokabilir ve gelecekteki değişim dalgasını yönlendirmenize yardımcı olabiliriz. Her şeyin akıllı bir şekilde birbirine bağlı olduğu, insanların farklı çalışma senaryoları ve sağlayıcılar arasında işbirliği yaptığı ve akıcı bir şekilde hareket ettiği bir dünya vizyonumuz var. Akıllı Bağlantılı İş Yerimiz ile iş yerinizin sizin için çalışmasını sağlıyoruz.

IPP Blogumuz Yayında!

Hemen okuyun

Konica Minolta'nın İş Alanları

IT Hizmetleri

İş açısından kritik altyapınız için yönetilen çözümler.

Dijital Ofis

Konica Minolta, 'Akıllı Bağlantılı İşyeri'ni desteklemek amacıyla uzaktan çalışma, işbirliği, iş akışı yönetimi, otomasyon ve güvenlik için bulut, IT, yönetilen baskı ve video çözüm hizmetleri sunmaktadır.

Profesyonel Baskı

İşinizi büyütmek için yenilikçi dijital baskı ve inkjet çözümleri.

İş İnovasyonu

İş İnovasyonu aracılığıyla en son yeniliklerimizi keşfedin.

Sağlık

Konica Minolta, X-ray, ultrason ve tıbbi bilgi teknolojilerine odaklanan tıbbi tanı görüntüleme çözümlerini teşvik ederek ve genetik tanı ve farmasötik hizmetler sunarak sağlık hizmetlerinin ilerlemesine katkıda bulunmaktadır.

Ölçüm Cihazları

Işık ve rengi yüksek güvenilirlikle ölçmek için gelişmiş optik teknolojimizden tam olarak yararlanan ölçüm cihazları ve bu özelliklerin sayısal kontrolü için yüksek katma değerli ürünler ve çözümler sunuyoruz.

Tekstil Yazıcıları

Konica Minolta'nın Nassenger Serisi Mürekkep Püskürtmeli Tekstil Yazıcı Sistemi, gelişmiş tasarım kabiliyetine sahip kısa süreli üretim için endüstride artan talebi karşılayan yenilikçi bir baskı sistemi olarak popülerlik kazanmaktadır.

Malzemeler & Bileşenler

Yıllar boyunca biriktirdiğimiz teknolojiye dayalı bir tedarik zinciri için gerekli olan malzeme ve bileşenleri sunarak endüstriyel dijitalleşmede girdi/çıktının ilerlemesine katkıda bulunuyoruz.

IoT Görüntüleme

Konica Minolta, işgücü kıtlığı ve nüfusun yaşlanmasının neden olduğu sorunları çözmek için güvenli ve emniyetli bir topluma ulaşılmasına katkıda bulunmaktadır. Bunu, gerçek zamanlı olarak temassız ve uzaktan çözümler sunmak için orijinal görüntüleme IoT/AI teknolojimizi kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Planetaryum

Kapsamlı bir planetaryum üreticisi. Konica Minolta Planetaryum, optik ve dijital planetaryum ekipmanlarının ve LED kubbelerin geliştirilmesi ve üretilmesinin yanı sıra içerik üretimi, satışı ve dağıtımı ile ilgilenmektedir.