INKJET'İ GÜNÜMÜZÜN GERÇEĞİNE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Siz bir baskı inovasyonu istediniz. Biz ınkjet'i günümüzün gerçeğine dönüştürüyoruz.

Baskıyı sonsuza dek değiştirecek yenilik


Sürekli yenilik yapmak ve müşterilerinize nasıl katma değer sunabileceğinizi düşünmek, rekabette bir adım önde olmanız için kritik önem taşır. Baskı ve iletişim pazarı değişmeye devam ettikçe, bunun değer teklifinizi nasıl etkileyeceğini anlamak çok önemlidir.

Baskı teknolojisi son yirmi yılda büyük bir değişim geçirdi. Baskı pazarlarının da buna uyum sağlaması gerekti. Bu aynı zamanda müşterilerin taleplerinin de değiştiği anlamına geliyor.

Baskı ürünlerinizi çeşitlendirin. Rekabette öne çıkın.
 
Inkjet teknolojisi temassız baskıya olanak tanıyarak her türlü medya üzerine baskı yapmak için mükemmeldir.

Mürekkep püskürtmeli baskı ile ticari faaliyetlerinizi dört adımda nasıl geliştirebileceğinizi aşağıda bulabilirsiniz

İş fırsatlarınızı belirleyin
İş ihtiyaçlarınızı değerlendirin
Değer önerinizi gerekçelendirin
Başarılı inkjet çözümleri uygulayın

Inkjet üretiminin durdurulamaz yükselişi

Ticari ve endüstriyel baskı pazarlarında müşterilerine dijital dönüşümlerinde yardımcı olmaya devam eden Konica Minolta, inkjet üretimindeki durdurulamaz yükselişe dikkat çekiyor. Dijital teknoloji, ticari baskı, ambalaj ve endüstriyel sektörlerdeki müşterilerin kârlı uygulamalar için aradığı birçok özelliğe erişim sağlıyor.

İNFOGRAFİĞİ İNDİRİN

WERNER DRUCK & MEDIEN AG: Bir Başarı Hikayesi

WERNER DRUCK & MEDIEN AG ve Konica Minolta birlikte iş dünyasında daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlayan iş sonuçlarına ve gerçek uygulamalara odaklanmayı hedeflemiştir. Sonuç olarak, artık 3 farklı teknoloji kullanılmaktadır: Toner, Mürekkep Püskürtmeli ve Lazer Kesim. Gerçekten güçlü ve başarılı bir kombinasyon. Bu muhteşem başarı hikayesini kaçırmayın.

Inkjet

Inkjet

Inkjet'i bugün gerçeğe dönüştürüyoruz

Mürekkep püskürtmeli baskı kullanarak baskı ürünlerinizi çeşitlendirebilir ve rekabette öne çıkabilirsiniz. Konica Minolta'nın inkjet teknolojisi temassız baskıya olanak tanıyarak her türlü medya üzerine baskı için mükemmeldir.

Inkjet baskı ve otomatik iş akışları, baskı öncesi aşamada hem kârlılığı artırabileceğiniz hem de maliyetleri azaltabileceğiniz anlamına gelir. İnce alt tabakalara, dokulu medyaya ve ağır karton stoğuna baskı yapabilen geniş bir medya enlemine sahip dijital UV inkjet kullanarak esnekliğinizi daha da artırın.
Donanım
hardware icon
Teknoloji üretiminizin merkezinde

AccurioJet KM-1e, ağır dokulu stoktan, katlanır kartona ve asla yırtılmayan malzemeye kadar neredeyse her türlü alt tabakaya baskı yapma esnekliği sunarak uygulama listenizi ve pazar potansiyelinizi genişletir.

Yazılım
software icon
Konica Minolta yazılım ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı geliştirebileceği sayısız farklı yolu keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma tarzlarına uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta, ihtiyaçlarınıza her zaman öncelik vererek, en talepkar küresel kuruluşların bile yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, yazdırılan veya kopyalanan çıktıların maliyetini kontrol altında tutabilir, hassas belgelerin yetkisiz ellere geçmemesini sağlamak için gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Hizmetler
service icon
Her zaman hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınızı yanıtlayacak ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterecektir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanızı sağlamak için tasarlanmış bir destek sistemi içinde sizin yararınıza çalışır. Danışmanlık hizmetlerinizi birleştirmek için optimize baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı azaltmak için iş akışı yönetimi ve işinizi güvende tutmak için akıllı güvenlik hizmetleri de dahil olmak üzere bir dizi farklı hizmet sunuyoruz.

Konica Minolta ile B2+ inkjet'i tercih edin

Kârlılığınızı artırın ve yeni bir iş kurun: Kısa süreli işleri daha kârlı hale getirmek için baskı öncesi, hazır ve maliyetli sarf malzemelerinde maliyetleri azaltın. 

Esnekliğinizi artırın: Dijital UV inkjet ince yüzeylere, dokulu medyaya ve ağır karton stoğuna baskı yapabilen geniş bir medya enlemine sahiptir. 

Daha üretken olun: Mürekkebin kurumasını beklemeden işleri sonlandırmaya taşıyın - daha erken sevk edin ve faturalandırın. 

Dijital ofset kalitesi: İnce inkjet damlaları, fotoğrafları ve grafikleri etkilemeden keskin metin ve çizgi kalitesiyle üstün görüntüler oluşturur. 

Teknoloji üretiminizin kalbinde: AccurioJet KM-1e, son derece hassas kayıt için ofset tutucudan tutucuya medya işleme kullanan dünyanın ilk UV ofset dubleks baskı makinesidir.

   

   

Boyutlar: 5.400 (G) x 3.000 (D) x 2.400 (Y) mm
Yüksek hassasiyetli renk eşleştirme teknolojisi
Görüntü kalitesi kontrolü
Makine ağırlığı: Yaklaşık 9.000 kg
Hazırlık süresinde önemli azalmalar
Renk sayısı: 4
Baskı hızları: 3.000 sph (tek taraflı) / 1.500 sph (çift taraflı)
Çözünürlük: 1.200 x 1.200 dpi
Sayfa boyutu: 585 x 750 mm'ye kadar
Sac kalınlığı: 0,06 - 0,6 mm (tek taraflı) / 0,06 - 0,45 mm (çift tarafllı)
Sağlam baskı kalitesi
Tip: tabaka beslemeli B2+ mükemmelleştirici UV inkjet baskı makinesi
Değişken baskı
Geniş renk gamı
Mürekkep: UV Mürekkep

Fogra 53 sertifikası

Konica Minolta, 'sağlam' Fogra 53 profil sertifikasını elde eden dünyanın ilk baskı makinesi üreticisi ve küresel çözüm sağlayıcısı oldu - büyüyen AccurioJet KM-1 kullanıcıları ailesi için kutlanacak bir başka neden.

Totem.com.pl: KM-1 ile kitap üretimi

Daha önce kitap kapağı üretimini dışarıdan temin eden şirket, AccurioJet KM-1 ile tüm süreci kendi bünyesinde yönetebiliyor ve bu da Totem.com.pl'nin gerçek bir talep üzerine baskı hizmeti sunmasını sağlıyor. Şirket, ofset benzeri kaliteli üretim ve daha düşük maliyetlerin yanı sıra standart ofset medyanın yanı sıra karton, metalik kaliteler ve plastikler üzerine baskı yapabilme özelliğinden faydalanarak yayıncının yaratıcılığını destekliyor.

Neredeyse her türlü alt tabakaya baskı yapma esnekliği sağlayan yenilikçi inkjet teknolojimizle baskı ürünlerinizi çeşitlendirin ve rekabette öne çıkın.