Baskı prosesinizi gelecek için ayarlayın

Kendi baskı işletmeniz de olsa firma içerisinde bir baskı odasını yönetiyor da olsanız, baskı sağlayıcı olarak, yalnızca akıllı baskı kurulumuna ve gelişmiş baskı öncesi aşamasına sahip olduğunuzda, sınırlı teslim sürelerinde mükemmel baskı ürünleri üretebileceğinizi ve temin edebileceğinizi bilirsiniz.

Make-ready: baskı makinenizi gelecek için ayarlayın


Profesyonel "make-ready" özellikleri, iyi düşünülmüş bir baskı kurulumunun merkezinde yer alır. Make-ready seçenekleri, müşterilerin sıklıkla istediği son dakika değişikliklerine esnek bir şekilde yanıt vermenizi, verimliliğinizi artırmanızı sağlar ve hizmetlerinizi optimize etmenize yardımcı olur.

İyi ayarlanmış bir baskı makinesine güvenebilmeniz için Make-Ready baskı yazılımı kullanmanın çok sayıda faydası vardır. Baskı makinenizi ayarlamaktan müşterinin uygun bir sayfayı imzalamasına kadar, üretimin temelindeki baskı hazırlığı işleri tekrarlı olabilir ve gereksiz şekilde zaman alabilir.


Profesyonel Make-Ready yazılımı, iş baskıya gitmeden saniyeler önce baskı ayarlarında son dakika değişiklikleri yapabilmenizi sağlar. Doğru Make-Ready uygulamasıyla, baskıdan hemen önce kolayca sekmeli kağıt ekleyebilir, sayfaları silebilir veya kitapçık sonlandırma, kağıt düzenleme, renk ayırma veya kırpma işaretleri gibi karmaşık iş düzenlemeleri yapabilirsiniz ve farklı türlerde belgeleri bir araya getirebilir, düzen oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Gerçek zamanlı önizleme sayesinde işte yapılan değişiklikleri anında görebilirsiniz.


Bu özellik sayesinde örnek baskılar yapmanıza gerek kalmadığı için önemli zaman tasarrufu sağlarsınız ve müşterilerin sipariş vermek için yaptığı son dakika değişiklikleriyle (sayfa boyutuyla veya sayfa sayısıyla, kitapçık, ciltleme, dikiş vb. sonlandırma ayarlarıyla ilgili olanlar) profesyonel şekilde ilgilenirsiniz ve müşteriler sunabileceğiniz daha rekabetçi fiyatlardan yararlanabilir.

Make-ready

Make-ready

"Make-ready" baskı tam olarak nedir ve şirketinize nasıl fayda sağlayabilir?

Profesyonel make-ready özellikleri verimliliğinizi artırır ve müşterilerin isteyebileceği son dakika değişikliklerine esnek biçimde yanıt vermenizi sağlar. Sizin ve personelinizin baskı hazırlığını kolaylaştırmasını sağlar, artık baskı işlerini ayarlamak için gereken yenilenen görevlere zaman harcamanız gerekmez, baskı üretiminizi etkin biçimde ayarlayabilirsiniz ve işleri renkli ile siyah-beyaz arasında bölerek maliyetleri düşürebilirsiniz.

Donanım
hardware icon
Yüksek hızlı renkli üretim baskı makineleriyle verimlilik ve esneklik

AccurioPress. Çok yüksek hızları, basit çalışmaları ve güçlü dahili sonlandırma işlemleriyle yüksek hızlı dijital baskı makinelerimiz, zamandan ve iş gücü maliyetlerinden (ve üretim sahanızda alandan) tasarruf sağlayarak dijital üretkenlikte çıtayı yükseltiyor.

Yazılım
software icon
Baskı odanıza gerçekten ihtiyacı olan esnekliği verin

CRD'lerde ve kamu kuruluşları, üniversiteler ve şirketlerdeki baskı alanlarında kullanım için optimize edilen AccurioPro Flux Essential, maliyetlerinizi düşürmek ve yatırım getirilerinizi en üst seviyeye çıkarmanız için gerekli işlevleri sağlar. Profesyonel iş düzenlemeleri için hazırlama özelliği de bulunmaktadır. Son dakika düzenlemeleri yapabilme imkanı baskı odasının esnekliğini artırır, baskı düzenleme özelliği de normalde uzun bir işlem olan tek kağıda birkaç sayfa yerleştirme işini kolaylaştırır ve hızlandırır.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Deneyimli ve bilgili uzman personelimiz sorularınız varsa yanıtlar ve ürününüzü nasıl kullanacağınızı size gösterir. Hizmetlerimiz, sizin ve şirketinizin çözümlerden tam olarak yararlanmanız için tasarlanmış bir destek sistemi içerisinde size avantajlar sağlar. Danışmanlığınızı bir araya getirecek optimize edilmiş baskı hizmetleri; donanım ve yazılım uygulaması; belge harcamalarınızı düşürecek iş akışı yönetimi; ve işletmenizi güvende tutacak akıllı güvenlik hizmetleri gibi farklı hizmetler sunuyoruz.

Baskı prosesinizi gelecek için ayarlayın

Baskı prosesinizi gelecek için ayarlayın

Make-Ready Baskının sizin için yapabileceklerini keşfedin

Profesyonel Make-Ready baskı yazılımıyla, genel esnekliğinizi, verimliliğinizi ve rekabet gücünüzü arttırın. Düzenleme şablonları iş gücünü serbest bırakır ve personelinizin her yeni iş için aynı veya benzer ayarları tekrar tekrar girmesine gerek kalmaz; renk bölme işlevi üretim hızlarını artırır ve karışık renkli ile siyah-beyaz işlerin uygun maliyetli şekilde üretilmesini sağlar.


Profesyonel Make-Ready baskı özellikleri, müşterilerinizin sıklıkla istediği son dakika değişikliklerine esnek biçimde yanıt vermenizi sağladıklarından temel önemdedir. Bu gibi özellikler verimliliğinizi artırır ve hizmetlerinizi optimize etmenize yardımcı olur, ileri evredeki iş düzenleme seçenekleriyle baskı işlerine son dakika değişiklikleri hızlı ve kolay bir biçimde yapılabilir ve müşteri taleplerine her zaman daha esnek yanıt verirsiniz. Konica Minolta'nın kapsamlı uygulama portföyünde, amaçlarınıza mükemmel şekilde uyan bir Make-Ready yazılım uygulaması bulacaksınız! 


Şirketinizin bu yazılımı kullanarak sağlayacağı faydalar şunlardır…

   

   

Baskı özellik simgesi

Baskıdan hemen önce kolayca sekmeli kağıt ekleyebilir, sayfaları silebilir veya kitapçık sonlandırma, kağıt düzenleme, renk ayırma veya kırpma işaretleri gibi karmaşık iş düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Productivity feature icon

Yazılım, her işin üretimi için daima en uygun çıktı cihazını kullanarak baskı üretiminizi en verimli ve masrafsız şekilde organize etmenizi sağlar. İşlerinizi renkli ve siyah beyaz baskı olarak ayırmak genellikle en uygun maliyetli yaklaşımdır.

Productivity feature icon

Esnekliğinizi, verimliliğinizi ve rekabet gücünüzü arttırın.

Mobilite özellik simgesi

Profesyonel yazılım uygulamaları, müşterilerinizden son dakikada gelen değişiklik taleplerini karşılamanızı sağlar. Bu sayede, en üst düzey esneklik çerçevesinde davranabilir ve en kısa teslimat sürelerinde bile talepleri karşılayabilirsiniz.

Teknoloji özellik simgesi

Gerçek zamanlı önizleme sayesinde işte yapılan değişiklikleri anında görebilirsiniz. Bu özellik sayesinde örnek baskılar yapmanıza gerek kalmadığı için önemli zaman tasarrufu sağlarsınız.

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Düzenleme şablonları personelinizi her yeni iş için aynı ya da benzer ayarları tekrar tekrar girmekten kurtarır.

Speed feature icon

Artık baskı hazırlığına, benzer yapıdaki baskı işlerinin sıklıkla gerektirdiği tekrar eden ayar görevlerine zaman harcamanız gerekmez. Bu işleri elle yapmak daha fazla personel gerektirdiği için size zaman kaybettirir, zahmetlidir ve gereksiz maliyet yaratır.