Dijital Ortamda Baskı Öncesi

İster kendi baskı işinizi yürütüyor olun, ister şirket içi bir baskı odasını yönetiyor olun, bir baskı sağlayıcısı olarak yalnızca baskı için akıllı bir kurulum ve kolaylaştırılmış baskı öncesi aşamasının, sıkı teslim süreleri içinde kusursuz baskı ürünleri üretmenize ve tedarik etmenize olanak tanıyacağının son derece farkındasınızdır.

Make-ready: baskı makinenizi gelecek için ayarlayın


Profesyonel "make-ready" özellikleri, iyi düşünülmüş bir baskı kurulumunun merkezinde yer alır. Make-ready seçenekleri, müşterilerin sıklıkla talep ettiği son dakika değişikliklerine esnek bir şekilde yanıt vermenizi sağlar, verimliliğinizi artırır ve hizmetlerinizi optimize etmenize yardımcı olur.

İyi ayarlanmış bir baskı makinesine güvenebilmenizi sağlamak için make-ready yazılımı kullanmanın teknik faydaları çok büyüktür. Üretimin temelini oluşturan baskı hazırlık çalışmaları - baskı makinenizin kurulumundan müşterinin OK sayfasını imzalamasına kadar - tekrarlayıcı ve gereksiz yere zaman alıcı olabilir.
 
Profesyonel make-ready yazılımı, iş üretime gönderilmeden saniyeler önce baskı işi ayarlarında son dakika değişiklikleri yapmanızı sağlar. Doğru make-ready uygulamasıyla, baskıdan hemen önce sekme sayfaları eklemek, sayfaları silmek veya kitapçık sonlandırma, yükleme, renk bölme veya kırpma işaretleri gibi karmaşık iş işleme ayrıntıları eklemek, farklı belge türlerini birleştirmek, bir düzen oluşturmak ve daha fazlasını yapmak sorun değildir. Gerçek zamanlı önizleme sayesinde, işte yapılan değişiklikleri anında görebilirsiniz.

Bu size değerli zaman kazandırır çünkü artık örnek baskılar üretmeniz gerekmez ve müşterilerin siparişlerde sıklıkla yaptığı son dakika değişiklikleriyle (sayfa boyutu veya sayfa sayısı, kitapçık, ciltleme, dikiş ve benzeri sonlandırma ayarları dahil) profesyonel bir şekilde ilgilenmenizi sağlar ve son müşteriler sunabileceğiniz daha rekabetçi fiyatlardan yararlanır.

Make-Ready Çözüm Genel Bakış

Make-Ready Çözüm Genel Bakış

Peki "make-ready" baskı yazılımı tam olarak nedir ve şirketinize nasıl fayda sağlayabilir?

Profesyonel make-ready özellikleri verimliliğinizi artırır ve müşterilerin talep edebileceği son dakika değişikliklerine esnek bir şekilde yanıt vermenizi sağlar. Sizin ve personelinizin baskı hazırlığınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olurlar, böylece baskı işlerini ayarlamak için gereken yinelenen görevlerle zaman kaybetmenize gerek kalmaz, baskı üretiminizi verimli bir şekilde ayarlayabilir ve işleri renkli ve siyah-beyaz olarak ayırarak maliyetleri düşürebilirsiniz.

Donanım
hardware icon
Yüksek hızlı renkli üretim yazıcıları ile verimlilik ve esneklik

AccurioPress. Şimşek hızları, kolay kullanımları ve güçlü hat içi sonlandırma özellikleriyle yüksek hızlı dijital baskı makinelerimiz, zamandan ve işçilik maliyetlerinden (ayrıca üretim alanınızda yerden) tasarruf sağlayarak dijital üretkenlikte çıtayı yükseltiyor.

Yazılım
software icon
Baskı odanıza gerçekten ihtiyaç duyduğu esnekliği verin

CRD'lerde ve kamu kuruluşları, üniversiteler ve şirketlerin kurum içi baskı atölyelerinde kullanım için optimize edilen AccurioPro Flux Essential, maliyetlerinizi en aza indirmek ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmak için gereken işlevselliği sağlar. Profesyonel iş düzenleme için güçlü hazır hale getirme işlevi dahildir. Geç iş düzenleme, baskı odasının esnekliğini artırırken, yükleme, tek bir sayfada birkaç sayfa düzenlemenin uzun görevini basitleştirir ve hızlandırır.

Hizmetler
service icon
Her Zaman Hizmetinizde

Our experienced, knowledgeable specialist staff will answer any questions you may have, and show you how to operate your product. Our services function for your benefit, within a support system designed to ensure you and your company benefit fully from the solutions. We offer a range of different services, including optimised print services to combine your consulting; hardware and software implementation; workflow management to lower your document spending; and smart security services, to keep your business safe.

Make-Ready baskı yazılımının sizin için neler yapabileceğini keşfedin

Profesyonel baskıya hazırlama (make-ready) yazılımı ile genel esnekliğinizi, verimliliğinizi ve rekabet gücünüzü artıracaksınız. Baskı şablonları insan gücünü serbest bırakır, böylece personeliniz her yeni iş için benzer veya aynı ayarları tekrar tekrar girmek zorunda kalmazken, renk bölme işlevi üretim hızlarını artırır ve karışık renkli ve siyah-beyaz işlerin uygun maliyetli bir şekilde üretilmesini sağlar.

Profesyonel make-ready yazılımı özellikleri, müşterilerinizin sıklıkla talep ettiği son dakika değişikliklerine esnek bir şekilde yanıt vermenizi sağladığından sizin için çok önemlidir. Bu tür yetenekler verimliliğinizi artırır ve hizmetlerinizi optimize etmenize yardımcı olurken, geç iş düzenleme seçenekleri de son dakika değişikliklerinin baskı işlerine hızlı ve kolay bir şekilde girilmesine olanak tanır, böylece müşteri isteklerine her zaman daha esnek bir şekilde yanıt verebilirsiniz. Konica Minolta'nın kapsamlı uygulama portföyünde amaçlarınıza mükemmel şekilde uyan bir hazır yazılım uygulaması bulacağınızdan emin olabilirsiniz! 

Şirketinizin bu yazılımı kullanarak elde edeceği faydalar şunlardır...

   

   

Baskı özellik simgesi

Sekme sayfaları eklemek, sayfaları silmek veya yazdırmadan hemen önce kitapçık sonlandırma, yükleme, renk bölme veya kırpma işaretleri gibi karmaşık iş işleme ayrıntıları eklemek sorun değil.

Productivity feature icon

Yazılım, baskı üretiminizi en verimli, en az maliyetli şekilde organize etmenizi ve her işin üretimi için her zaman en uygun çıktı cihazını kullanmanızı sağlar. İşleri ayrı renkli ve siyah-beyaz baskılara bölmek genellikle en uygun maliyetli yaklaşımdır.

Productivity feature icon

Genel esnekliğinizi, verimliliğinizi ve rekabet gücünüzü artırın.

Mobilite özellik simgesi

Profesyonel yazılım uygulamaları, müşterilerinizden gelen geç değişiklik taleplerini karşılamanıza olanak tanır. Bu şekilde, en yüksek esneklikle tepki verir ve en sıkı teslimat tarihlerini bile karşılayabilirsiniz.

Teknoloji özellik simgesi

Gerçek zamanlı önizleme sayesinde, işte yapılan değişiklikleri anında görebilirsiniz. Bu size zamandan tasarruf sağlar çünkü artık örnek baskılar üretmeniz gerekmez.

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Yükleme şablonları, personeli her yeni iş için aynı veya benzer ayarları tekrar tekrar girmekten kurtarır.

Speed feature icon

Artık benzer nitelikteki baskı işlerinin sıklıkla gerektirdiği tekrarlayan kurulum görevleri olan baskı hazırlığı için zaman harcamak zorunda kalmayacaksınız. Bu işi manuel olarak yapmak zaman alıcıdır, zahmetlidir ve daha fazla personel gerektirdiğinden gereksiz maliyetlere yol açar.

Baskı kârlılığınızı artıracak yüksek verimlilik

Bir make-ready sisteminin şirketiniz için doğru olabileceğini düşünüyor musunuz? Birleştirilmiş yazılım ve donanım çözümlerimizin ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceği hakkında sohbet etmek için uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin.